WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

MŚ 2018: terminarz i plan transmisji meczów mistrzostw świata siatkarzy. Zobacz, kiedy zagra reprezentacja Polski

W niedzielę (9 września) rozpoczynają się mistrzostwa świata siatkarzy, które potrwają do 30 września. Portal WP SportoweFakty prezentuje terminarz turnieju i plan transmisji telewizyjnych.
Tomasz Rosiński
Tomasz Rosiński
Newspix / Mariusz Pałczyński / Na zdjęciu: siatkarze reprezentacji Polski

Mundial zainaugurują konfrontacje z udziałem gospodarzy imprezy, czyli Włochów i Bułgarów. Włoska ekipa zmierzy się z Japonią (niedziela, 9 września, godz. 19:30), zaś bułgarska drużyna będzie rywalizowała z Finami (niedziela, 9 września, godz. 19:40).

Natomiast Polacy w fazie grupowej MŚ 2018 w Warnie zagrają kolejno z: Kubą (środa, 12 września, godz. 19:30), Portoryko (czwartek, 13 września, godz. 16:00), Finlandią (sobota, 15 września, godz. 19:30), Iranem (poniedziałek, 17 września, godz. 19:30) i Bułgarią (wtorek, 18 września, godz. 19:40). Transmisje TV ze spotkań z udziałem Biało-Czerwonych przeprowadzi Polsat Sport, Super Polsat, TVP Sport oraz TVP1/TVP2.

Do hitowych starć w pierwszej fazie mistrzostw świata portal WP SportoweFakty zaliczył mecze: USA - Serbia (środa, 12 września, godz. 20:30), Brazylia - Francja (czwartek, 13 września, godz. 19:30), Bułgaria - Iran (czwartek, 13 września, godz. 19:40), Włochy - Belgia (czwartek, 13 września, godz. 21:15), USA - Rosja (sobota, 15 września, godz. 20:30), Brazylia - Kanada (poniedziałek, 17 września, godz. 19:30), Kanada - Francja (wtorek, 18 września, godz. 19:30) i Serbia - Rosja (wtorek, 18 września, godz. 20:30).

Terminarz i plan transmisji meczów MŚ 2018:

9 września (niedziela)

19:30 Włochy - Japonia (grupa A, transmisja: Polsat Sport News o godz. 23:00 - premiera)

19:40 Bułgaria - Finlandia (grupa D, transmisja: Super Polsat)

12 września (środa)

13:00 Francja - Chiny (grupa B, transmisja: Polsat Sport)

14:00 Kamerun - Tunezja (grupa C, transmisja: Polsat Sport Extra)

16:00 Holandia - Kanada (grupa B, transmisja: Polsat Sport News)

16:00 Iran - Portoryko (grupa D, transmisja: Polsat Sport)

17:00 Dominikana - Słowenia (grupa A, transmisja: Polsat Sport Extra o godz. 23:00 - premiera)

17:00 Australia - Rosja (grupa C, transmisja: Polsat Sport Extra)

19:30 Brazylia - Egipt (grupa B, transmisja: Polsat Sport News)

19:30 Kuba - POLSKA (grupa D, transmisja: Polsat Sport, Super Polsat, TVP Sport, TVP1 od godz. 20:10)

20:30 USA - Serbia (grupa C, transmisja: Polsat Sport Extra)

20:30 Belgia - Argentyna (grupa A, transmisja: Polsat Sport Extra o godz 1:00 środa/czwartek - premiera)

13 września (czwartek)

16:00 Egipt - Kanada (grupa B, transmisja: Polsat Sport Extra)

16:00 Portoryko - POLSKA (grupa D, transmisja: Polsat Sport, Super Polsat, TVP Sport, TVP1 - 16:00-16:55 / TVP2 - od 16:55)

17:00 Dominikana - Japonia (grupa A, transmisja: Polsat Sport News)

17:00 Australia - USA (grupa C, transmisja: Polsat Sport Extra o godz. 23:00 - premiera)

19:30 Brazylia - Francja (grupa B, transmisja: Polsat Sport Extra)

19:40 Bułgaria - Iran (grupa D, transmisja: Polsat Sport)

20:30 Kamerun - Serbia (grupa C, transmisja: Polsat Sport Extra czwartek/piątek o godz. 1:00 - premiera)

21:15 Włochy - Belgia (grupa A, transmisja: Polsat Sport News)

14 września (piątek)

16:00 Chiny - Holandia (grupa B, transmisja: Polsat Sport News)

16:00 Finlandia - Kuba (grupa D,  transmisja: Polsat Sport)

17:00 Japonia - Słowenia (grupa A, transmisja: Polsat Sport Extra)

17:00 Australia - Kamerun (grupa C, transmisja: Polsat Sport Extra o godz. 23.00 - premiera)

19:30 Francja - Egipt (grupa B, transmisja: Polsat Sport News)

19:40 Bułgaria - Portoryko (grupa D, transmisja: Polsat Sport)

20:30 Argentyna - Dominikana (grupa A, transmisja: Polsat Sport Extra)

20:30 Rosja - Tunezja (grupa C, transmisja: Polsat Sport Extra piątek/sobota o godz. 1:00 - premiera)

15 września (sobota)

16:00 Kanada - Chiny (grupa B, transmisja: Polsat Sport Extra)

16:00 Kuba - Iran (grupa D, transmisja: Polsat Sport)

17:00 Belgia - Słowenia (grupa A, transmisja: Polsat Sport Extra o godz. 23.00 - premiera)

17:00 Serbia - Tunezja (grupa C, transmisja: Polsat Sport News)

19:30 Holandia - Brazylia (grupa B, transmisja: Polsat Sport News)

19:30 POLSKA - Finlandia (grupa D, transmisja: Polsat Sport, Super Polsat, TVP Sport)

20:30 USA - Rosja (grupa C, transmisja: Polsat Sport News)

21:15 Włochy - Argentyna (grupa A, transmisja: Polsat Sport Extra sobota/niedziela o godz. 1:00 - premiera)

16 września (niedziela)

17:00 Japonia - Belgia (grupa A, transmisja: Polsat Sport)

17:00 Chiny - Egipt (grupa B, transmisja: Polsat Sport News o godz. 23:00 - premiera)

17:00 Portoryko - Finlandia (grupa D, transmisja: Polsat Sport Extra)

17:00 Kamerun - USA (grupa C, niedziela, transmisja: Polsat Sport Extra niedziela/poniedziałek o godz. 1:00 - premiera)

19:30 Holandia - Francja (grupa B, transmisja: Polsat Sport Extra)

19:40 Kuba - Bułgaria (grupa D, transmisja: Polsat Sport)

20:30 Serbia - Australia (grupa C, transmisja: Polsat Sport Extra o godz. 23:00 - premiera)

21:15 Dominikana - Włochy (grupa A, transmisja: Polsat Sport News)

17 września (poniedziałek)

16:00 Egipt - Holandia (grupa B, transmisja: Polsat Sport Extra)

16:00 Kuba - Portoryko (grupa D, transmisja: Polsat Sport)

17:00 Belgia - Dominikana (grupa A, transmisja: Polsat Sport News)

17:00 Rosja - Kamerun (grupa C, transmisja: Polsat Sport Extra o godz. 23:00 - premiera)

19:30 Brazylia - Kanada (grupa B, transmisja: Polsat Sport Extra)

19:30 Iran - POLSKA (grupa D, transmisja: Polsat Sport, Super Polsat, TVP Sport, TVP1 od godz. 20:10)

20:30 Argentyna - Słowenia (grupa A, transmisja: Polsat Sport News)

20:30 Australia - Tunezja (grupa C, transmisja: Polsat Sport Extra o godz. 1:00 poniedziałek/wtorek - premiera)

18 września (wtorek)

16:00 Chiny - Brazylia (grupa B, transmisja: Polsat Sport News)

16:00 Finlandia - Iran (grupa D, transmisja: Polsat Sport)

17:00 Japonia - Argentyna (grupa A, transmisja: Polsat Sport Extra o godz. 23:00 - premiera)

17:00 USA - Tunezja (grupa C, transmisja: Polsat Sport Extra)

19:30 Kanada - Francja (grupa B, transmisja: Polsat Sport News)

19:40 Bułgaria - POLSKA (grupa D, transmisja: Polsat Sport, Super Polsat, TVP Sport, TVP1 od godz. 20:10)

20:30 Serbia - Rosja (grupa C, transmisja: Polsat Sport Extra)

21:15 Włochy - Słowenia (grupa A, transmisja: Polsat Sport Extra wtorek/środa o godz. 1:00 - premiera)

****

Druga faza grupowa: 21-23 września.

Trzecia faza grupowa: 26-28 września.

Mecze półfinałowe: 29 września o godz. 17:00 i 20:30.

Mecz o 3. miejsce: 30 września o godz. 17:00.

Finał:
30 września o godz. 20:30.

ZOBACZ WIDEO Michał Kubiak: Postępy w zagrywce cieszą najbardziej

Czy Polacy zakończą zmagania w MŚ 2018 w czołowej "szóstce"?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×