PlusLiga. Mariusz Wlazły i Moritz Reichert zakażeni koronawirusem. Pięć osób z pozytywnym wynikiem badań

Trefl Gdańsk poinformował o kolejnych zakażeniach koronawirusem. Do trenera Michała Winiarskiego dołączyli: Mariusz Wlazły, Moritz Reichert, członek sztabu szkoleniowego oraz dwie osoby z administracji klubu. Mecz z PGE Skrą Bełchatów się odbędzie.

Sebastian Zwiewka
Sebastian Zwiewka
Mariusz Wlazły WP SportoweFakty / Paweł Piotrowski / Na zdjęciu: Mariusz Wlazły
Kolejne pięć zakażeń koronawirusem w Treflu Gdańsk. Do Michała Winiarskiego dołączyli: Mariusz Wlazły, Moritz Reichert, jeden członek sztabu szkoleniowego, a także dwie osoby z administracji klubu. Testy przeprowadzono w związku z dodatnim wynikiem badania na obecność SARS-CoV-2, który w minioną środę otrzymał trener Winiarski.

Badania przechodzili siatkarze, członkowie sztabu szkoleniowego oraz pracownicy, którzy w lipcu i sierpniu nie zmagali się z zakażeniem. Łącznie przetestowano 10 osób, z czego u połowy niestety potwierdzono obecność koronawirusa. Wszyscy na szczęście czują się dobrze i pozostają w izolacji domowej.

Klub znad morza ponadto poinformował, że środowy mecz z PGE Skrą Bełchatów odbędzie się zgodnie z planem. Początek spotkania w trójmiejskiej Ergo Arenie o godzinie 20:30.

Zobacz takżePlusLiga. Kwarantanna nie wpłynęła na formę! Szybka wygrana Ślepska Malow Suwałki z Cuprum Lubin
Zobacz takżePlusLiga. Problem Trefla Gdańsk. Trener Michał Winiarski zarażony koronawirusem

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: niesamowity pech kolarza! Prowadził w wyścigu, ale... wylądował w krzakach
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×