Liga Narodów. Bezradna Polska. Ta akcja podsumowuje wszystko [WIDEO]

To już ósma przegrana polskich siatkarek w Lidze Narodów. Tym razem ekipa Biało-Czerwonych musiała uznać wyższość Niemek (0:3). Postawę Polek idealnie podsumowuje końcówka drugiej części meczu.

Małgorzata Boluk
Mecz Polska - Niemcy Twitter / Volleyball World / Mecz Polska - Niemcy
Polki zaczęły spotkanie z zachodnim sąsiadem obiecująco, ale im dalej, tym niestety coraz gorsza gra Biało-Czerwonych. Zawodniczki Jacka Nawrockiego przegrały zaskakująco łatwo i nie urwały niżej notowanym Niemkom nawet jednego seta. A przypomnijmy, że nasze rywalki występowały w Rimini bez dwóch gwiazd - Louisy Lippmann i Jennifer Geerties.

Na twitterowym koncie Volleyball World udostępniono krótkie wideo ze spotkania Polska - Niemcy. "Oto gra, której nie możesz przegapić! Niesamowity finał seta" - czytamy w komentarzu.

Kamery uchwyciły Pię Kastner i jej znakomitą obronę, która dała punkt ekipie Felixa Koslowskiego. Polki nie zdążyły odpowiednio zareagować i zakończyły drugą partię w złych nastrojach. Podobnie jak i trzecią, bo jej też nie zdołały wygrać.

Polskie siatkarki kolejny mecz rozegrają 18 czerwca. Ich przeciwnikiem bedą Amerykanki, które nie zaznały jeszcze w tegorocznej edycji Ligi Narodów gorzkiego smaku porażki.