Liga Narodów. Polskie siatkarki wracają po przerwie. Gdzie oglądać mecz Polska - USA?

Po trzydniowej przerwie polskie siatkarki wracają do gry w tegorocznej Lidze Narodów. Nie będą miały jednak łatwego zadania, bowiem ich przeciwniczkami będą Amerykanki. Gdzie oglądać mecz?

Arkadiusz Dudziak
reprezentacja Polski siatkarek podczas Ligi Narodów Materiały prasowe / FIVB / Na zdjęciu: reprezentacja Polski siatkarek podczas Ligi Narodów
Po trzech dniach przerwy reprezentacja Polski kobiet wraca do zmagań Ligi Narodów. Biało-Czerwone jednak będą miały najtrudniejsze zadanie z możliwych. Ich przeciwniczkami będą Amerykanki, które w tych rozgrywkach przegrały jedynie trzy sety. Po dwunastu meczach mają na swoim koncie komplet punktów.

Tym samym zawodniczki z USA zapewniły już sobie awans do Final Four Ligi Narodów na trzy kolejki przed końcem fazy zasadniczej. Z kolei gra Biało-Czerwonych w tegorocznej Lidze Narodów nie porywa. Nasze reprezentantki wygrały zaledwie 4 z 12 starć i zajmują obecnie jedenaste miejsce w tabeli rozgrywek.

O punkty z Amerykankami będzie więc im niezmiernie ciężko. Żadna drużyna bowiem nie była w stanie urwać choćby jednego "oczka" reprezentantkom Stanów Zjednoczonych. Czy podopieczne Jacka Nawrockiego stać na sprawienie sensacji? Przekonamy się o tym już dzisiaj.

Mecz Polska - USA odbędzie się w piątek, 18 czerwca o godz. 18:00. Transmisję na żywo pokażą TVP Sport oraz Polsat Sport. Ponadto spotkanie dostępne będzie na platformach WP Pilot i Ipla TV oraz w serwisie sport.tvp.pl. Tekstową relację live ze starcia przeprowadzi portal WP SportoweFakty.