Było ostro! Trener polskich siatkarek nie przebierał w słowach

1/8 finału mistrzostw Europy siatkarek zaczęła się nie po myśli Polek. To sprawiło, że trener Jacek Nawrocki się wściekł. Przez moment zrobiło się gorąco w meczu z Ukrainą.

Robert Czykiel
trener Jacek Nawrocki Materiały prasowe / CEV / Na zdjęciu: trener Jacek Nawrocki
Reprezentacja Polski siatkarek awansowała do ćwierćfinału mistrzostw Europy. Nasze zawodniczki jednak źle zaczęły pojedynek z Ukrainą. Rywalki wygrały pierwszego seta 25:21, a z postawy swoich podopiecznych mocno niezadowolony był trener Jacek Nawrocki.

Selekcjoner Biało-Czerwonych przy stanie 8:10 po raz pierwszy poprosił o czas. Wtedy zrobiło się gorąco, bo szkoleniowiec postanowił wstrząsnąć siatkarkami.

- Mówiliśmy o stu procentach w ataku, o pewności siebie, a my k*** z drżącą ręką będziemy teraz szukać, żebyśmy przebili. Nie, dziewczyny! Odblokować się i jedziemy - motywował Nawrocki, co można było usłyszeć podczas transmisji na żywo w Polsat Sport.

Taka forma przekazu ostatecznie się sprawdziła. Polki wprawdzie przegrały pierwszego seta, ale potem wygrały trzy kolejne. Dzięki temu to nasze siatkarki zagrają w ćwierćfinale z Turcją.

ME siatkarek. Do walki o medale jeden krok. Gdzie i kiedy oglądać mecz Polska - Turcja? >>

ME Siatkarek. Jacek Nawrocki podsumowuje fazę grupową. "Ważny był dobry początek" [WYWIAD] >>