Było dobrze lub bardzo dobrze. Oceniamy polskich siatkarzy za wygraną z Duńczykami

Kolejne pewne zwycięstwo, a przy okazji też przegląd mocy poszczególnych kadrowiczów. Reprezentacja Polski siatkarzy z czwartą wygraną na tegorocznych Mistrzostwach Europy. Tym razem ekipa Nikoli Grbicia pokonała 3:0 Danię. A jak ją oceniliśmy?

Krzysztof Sędzicki

Rozgrywający

Grzegorz Łomacz - 5

Gdy wygrywasz 3:0, w tym w jednym secie do 9, nie ma co szukać kwadratury koła. Szczególnie, że widać było bardzo dobrą nić porozumienia zarówno ze skrzydłowymi, jak i środkowymi. Tym drugim grał pod rękę tak dobrze, że obaj skończyli mecz ze skutecznością na poziomie 75 procent lub wyższą.

Skala ocen: 1 - bardzo słabo, 2 - słabo, 3 - przeciętnie, 4 - dobrze, 5 - bardzo dobrze, 6 - znakomicie.

Czytaj również: Polska zagrała z maruderem. Rekordowy serwis i kosmiczny wynik seta