Szóstka 8. kolejki Orlen Ligi!

W meczach 8. kolejki nie zabrakło niespodzianek, dlatego w naszej "Szóstce" również pojawiło się kilka zaskakujących nazwisk. W międzynarodowym towarzystwie tradycyjnie nie zabrakło Polek.

Jacek Pawłowski
Jacek Pawłowski
Magdalena Śliwa została MVP spotkania z PTPS Piła (fot. orlen-liga.pl)

Rozgrywająca: Magdalena Śliwa (Tauron MKS Dąbrowa Górnicza)
Magda Śliwa trafia do naszej "Szóstki" po raz drugi z rzędu. Bez wątpienia doświadczona rozgrywająca zasłużyła sobie na ten zaszczyt znakomitą grą w meczu z PTPS Piła. W trzecim secie rozruszała niemrawy atak swojej drużyny do tego stopnia, że rywalki oddały seta praktycznie bez walki. Nagroda MVP, którą otrzymała jest kolejnym argumentem potwierdzającym znakomitą formę byłej reprezentantki Polski. Fakt ten może martwić jedynie Frauke Dirickx. Jeżeli Magdalena Śliwa utrzyma tak wysoką dyspozycję, Belgijka będzie musiała przyzwyczaić się do miejsca na ławce rezerwowych.

Polub Siatkówkę na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (2)
  • Moderator Zgłoś komentarz
    Nie wypominając wieku powiem szczerze, serce rośnie patrząc na grę Magdy Śliwy. Można tylko pozazdrościć Tauronowi takiej rozgrywającej. Dobrze, że taka zawodniczka wciąż jeszcze gra
    Czytaj całość
    na najwyższym poziomie, bo bez dwóch zdań jest to najlepszy z możliwych przykładów profesjonalizmu dla młodych zawodniczek.