Szóstka 13. kolejki Orlen Ligi

Przed rozpoczęciem 13. kolejki meczów Orlen Ligi z pewnością niewielu spodziewało się, że tak właśnie wyglądać będzie nasza "Szóstka kolejki". Zobaczcie sami, kto tym razem zasłużył na wyróżnienia.

Jacek Pawłowski
Jacek Pawłowski
Irina Archangielska w wielkim stylu powróciła na parkiety Orlen Ligi zdobywając statuetkę MVP


Rozgrywająca: Irina Archangielskaja (PTPS Piła)

Wielu z niedowierzaniem przyjęło informację, o zakontraktowaniu przez PTPS Piła doświadczonej rozgrywającej. Sama zawodniczka w wywiadzie dla Polskiej Agencji Prasowej przyznała, że przed meczem nie spodziewała się iż będzie musiała pojawić się na parkiecie. Słabsza dyspozycja Emilii Kajzer sprawiła, że urodzona w Taszkiencie 48-letnia siatkarka z konieczności pojawiła się na boisku. Decyzja Mirosława Zawieracza o zmianie rozgrywającej okazała się strzałem w dziesiątkę. Archangielska wprowadziła w szeregi zespołu spokój, dzięki czemu gospodynie zdołały rozstrzygnąć spotkanie z Budowlanymi Łódź na swoją korzyść. Była reprezentantka Polski tym samym zanotowała efektowny powrót do najwyższej klasy rozgrywek i zasłużenie odebrała statuetkę MVP sobotniego meczu. W tej sytuacji, obecność tej zawodniczki w naszej wyjściowej szóstce XIII kolejki Orlen Ligi nikogo nie powinna dziwić.

Polub Siatkówkę na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (2)
 • steffen Zgłoś komentarz
  Klaudia Kaczorowska powinna być w szóstce, zagrała koncertowo.
  • Moderator Zgłoś komentarz
   Fajnie, że doceniliście Irinę. Pewnie nie było jej łatwo wejść na parkiet po tylu miesiącach praktycznie bez siatkówki. jednak co klasa to klasa. Miejmy nadzieję, ze zdrowie jej
   Czytaj całość
   dopisze i dogra do końca sezonu.