Naj... 14. kolejki PlusLigi

Portal SportoweFakty.pl wybrał zasługujące na uwagę sytuacje z 14. kolejki rozgrywek PlusLigi. Co ciekawego wydarzyło się w tej rundzie spotkań?

Tomasz Rosiński
Bydgoszczanie nie pozwolili Czarnym na zbyt wiele

Największa niespodzianka: wygrana Transferu Bydgoszcz w Radomiu z Cerrad Czarnymi w trzech setach
Bydgoszczanie, którzy po pierwszej rundzie zajmowali ostatnie miejsce w tabeli PlusLigi z bilansem 2 zwycięstw i 9 porażek, nie byli faworytem starcia w Radomiu. Jednak podopieczni Vitala Heynena spisali się bardzo dobrze, wygrywając 3:0. Do tej pory Transfer pod wodzą szkoleniowca reprezentacji Niemiec zwyciężył dwa pojedynki bez straty seta.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!