Antyszóstka 13. kolejki Orlen Ligi według portalu SportoweFakty.pl

Redakcja portalu SportoweFakty.pl wybrała najsłabszą szóstkę 13. kolejki Orlen Ligi, w której w terminie zostało rozegranych pięć meczów. Zobaczcie, które zawodniczki zagrały poniżej oczekiwań.

 Redakcja
Redakcja

Rozgrywająca: Katarzyna Nadziałek (PGNiG Nafta Piła)
To kolejna seria ligowych spotkań, której była rozgrywająca Karpat Krosno nie może zaliczyć do szczególnie udanych. Jej PGNiG Nafta Piła wyraźnie uległa bialskiemu BKS-owi na wyjeździe, zaś Nadziałek była jedną z najgorszych aktorek widowiska.


Nie można powiedzieć, że przyłożyła ona rękę do wszystkich z 15 zablokowanych ataków swojej ekipy, w końcu bielszczanki brylują w tym sezonie w grze na siatce, ale spore zaniepokojenie musi budzić aż 16 bezpośrednich błędów pilanek w ofensywie i fatalna skuteczność w tym elemencie (30 procent). Siatkarki Leszka Rusa nie miały najmniejszych problemów z odczytaniem intencji rozgrywającej rywalek, dlatego atakujące Nafty przeżywały przez większość spotkania trudne chwile.

Która siatkarka najbardziej rozczarowała?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Siatkówkę na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (1)
  • Bal Zgłoś komentarz
    Niech się trener Developresu niech nie ośmiesza się, nie wie dlaczego w końcówkach tracą punkty.Niech zapyta Antgi,jego drużyna wygrywała ostatnie piłki, dlaczego?,bo modry trener
    Czytaj całość
    fachowiec oraz ciężki trening.Nawet ja to wiem. obserwując siatkówkę 30 lat. Miałem dużo sympatii dla tej drużyny, ale schodzi teraz na dziady.Pozdrawiam.