Antyszóstka 16. kolejki Orlen Ligi według portalu SportoweFakty.pl

Redakcja portalu SportoweFakty.pl wybrała najsłabszą szóstkę 16. kolejki Orlen Ligi. Zobaczcie, które zawodniczki zagrały poniżej oczekiwań.

 Redakcja
Redakcja

Rozgrywająca: Ozge Kirdar Cemberci (Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza)
W ostatnich dwóch spotkaniach dąbrowskiego MKS-u Turczynka była solidnym wsparciem swojej ekipy, ale nie można tego samego powiedzieć o pojedynku z Impelem Wrocław. Cemberci zagrała chaotycznie i niedokładnie, a jej koleżanki z zespołu popełniły 14 bezpośrednich błędów w ataku (ogólna skuteczność MKS-u w tym elemencie wyniosła jedynie 28 procent) i dały się zablokować rywalkom z Wrocławia aż 20 razy.


Można to złożyć na karb zmęczenia Zagłębianek po trudnych meczach z Chemikiem Police i Galatasaray Stambuł, jednak po najlepszej rozgrywającej Final Four Ligi Mistrzyń 2011 roku można było spodziewać się więcej.

Polub Siatkówkę na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (5)
 • Henryk Wspanialy Zgłoś komentarz
  kolejne beznadziejne podsumowanie... aż się tego nawet nie chce już czytać... i w ogóle tutaj zaglądać...
  • Fangol Zgłoś komentarz
   Tylko p. Wojtowicz z Bielska w tej kolejce miała niższe % zarówno pozytywnego jak i perf. przyjęcia. No ale zapewne redakcja uznała, że lepiej spisała się w obronie. Jednak kilka
   Czytaj całość
   zawodniczek miało niższy od libero z Piły % przyjęcia pozytywnego (miały jednak większy % perf. przyjęcia). Tyle mówią liczby, które prawdy całej o grze nie oddają. Jest różnica przyjąć na 4 metr bo można z tego rozgrywać a na 6-ty czy 7-my :) Poza tym redakcja też pewnie nie ogląda wszystkich meczów :)