Antyszóstka 19. kolejki Orlen Ligi według portalu SportoweFakty.pl

Redakcja portalu SportoweFakty.pl wybrała najsłabszą szóstkę 19. kolejki Orlen Ligi. Zobaczcie, które zawodniczki zagrały poniżej oczekiwań.

 Redakcja
Redakcja

Rozgrywająca: Ozge Kirdar Cemberci (Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza)
Derbowe spotkanie w Bielsku-Białej potwierdziło, że turecka rozgrywająca Taurona Banimexu MKS nie może zaliczyć obecnego sezonu do swoich najlepszych. Na tle Lucie Muhlsteinowej "Ozi" prezentowała się niepewnie, nie potrafiąc wykorzystać nawet pozytywnego przyjęcia swojej drużyny.


Cemberci nie dość, że dopuszczała się błędów technicznych w rozegraniu, to zaburzała dynamikę ataku koleżanek z MKS-u niedokładnymi wystawami, co sprawiło, że dąbrowianki były blokowane aż 14 razy przez bielszczanki i popełniły 13 błędów w ataku.

Polub Siatkówkę na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (3)
 • gerth Zgłoś komentarz
  Można nie czytać Antyszóstki i... chyba najlepiej tak właśnie robić. A co do Zaroślińskiej to - póki co - w tym sezonie gra poniżej (moich) oczekiwań, nie wiem za jakie spotkanie
  Czytaj całość
  należałoby jej się wyróżnienie do "szóstki", dość powiedzieć że ostatnio zdarza się że nawet Ania Miros (Podolec) ją udanie zastępuje. Mam nadzieję że Smoku jeszcze "wypali" w odpowiednim momencie czyli w play-offach.
  • clue Zgłoś komentarz
   Zawsze z wielkim niesmakiem czytam wytypowane antyszóstki na tym portalu.Nasuwa mi się pytanie czemu ma to służyć? Kto dokonuje tego wyboru i na jakiej podstawie? Jest to ekspert , który
   Czytaj całość
   zbiera rzetelne informacje. Ogląda mecze na video, zbiera informacje o dyspozycji fizycznej zawodników np. kontuzja , choroba podczas danego meczu. Dla mnie , to obraz braku profesjonalizmu. Tego typu zestawienie ma chyba mieć wyłącznie zabarwienie czysto pudelkowe, komu można by tu dołożyć. Np. Cemberci była chora , a Polak miała kontuzję w ostanim meczu, ale to taki szczegół ,kto tam by się tym przejmował. Wójcik też ma problemy z barkiem , ale też się kiedyś znalazła w takim zestawieniu. No kogoś trzeba podać, ale są też osoby , które ewidentnie mogą zagrać poniżej swoich możliwości i nigdy się nie tutaj nie znajdą, bo nazwisko hehe. Zaroślińska też do szóstki nie może się przebić. Oj p. Kasiu ktoś Pani nie lubi na tym portalu. Współczuję tym wszystkim , którzy bezgranicznie ufają waszym typom. Pozdrawiam wszystkie wytypowane i pomijane .