Największe gwiazdy Final Four Ligi Mistrzyń 2014/15 według portalu SportoweFakty.pl

Portal SportoweFakty.pl przedstawia zestawienie największych gwiazd zbliżającego się turnieju finałowego Ligi Mistrzyń 2014/15, który zostanie rozegrany w Szczecinie.

Olga Krzysztofik
Olga Krzysztofik
Foto: CEV

Naz Aydemir Akyol (VakifBank Stambuł) [ur. 1990 r.]

Dla niespełna 25-letniej rozgrywającej będzie to już siódmy turniej finałowy Ligi Mistrzyń! Siatkarka w młodym wieku była pewnym punktem reprezentacji Turcji młodzieżowej, a bardzo szybko również seniorskiej. Na swoim koncie ma bardzo dużo indywidualnych wyróżnień dla najlepszej rozgrywającej, w tym nagrody zdobyte w rozgrywkach Ligi Mistrzyń.


Lista jej sukcesów klubowych oraz reprezentacyjnych jest bardzo okazała, a znajdują się na niej między innymi mistrzostwa Turcji, medale Ligi Mistrzyń (dwa złote, dwa srebrne i jeden brązowy), dwa krążki z najcenniejszego kruszcu Klubowych Mistrzostw Świata, a ponadto liczne osiągnięcia w młodzieżowej i seniorskiej reprezentacji Turcji.

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.

Polub Siatkówkę na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (1)
  • stary kibic Zgłoś komentarz
    Głupio mi, ale że tak zapytam - a największe gwiazdy na ławce trenerskiej to już nie gwiazdy? A ten wysoko szkolony, z ogromnym doświadczeniem, wykreowany na niezastąpionego, trener
    Czytaj całość
    polskiej kadry pań nie zasłużył na gwiazdozbiór? Pal go licho jacyś tam makaroniarze czy inni szkoleniowcy, ale brak Jacka w gwiazdozbiorze, to poważne niedopatrzenie.. No chyba musi podglądać swoje gwiazdy, może nawet uda mu się dopchać do nich na dwa słowa..