Dla nich to był stracony sezon. Antyszóstka PlusLigi 2018/2019 według portalu WP SportoweFakty

Rozgrywki PlusLigi dobiegły końca. Niektórzy siatkarze z pewnością odetchnęli z ulgą, bowiem minionego sezonu nie będą mogli uznać za udany. Portal WP SportoweFakty postanowił "wyróżnić" tych, którzy na boiskach ekstraklasy nie błyszczeli.

Jacek Pawłowski
Jacek Pawłowski

Rozgrywający: Kert Toobal (Cuprum Lubin)

Po siedmiu latach nieobecności w Polsce estoński rozgrywający postanowił powrócić do PlusLigi. Minione rozgrywki nie były dla niego zbyt udane, podobnie jak dla jego zespołu. Miedziowi uplasowali się na 11. pozycji, wyprzedzając Chemika Bydgoszcz i MKS Będzin. Wynik ten trudno uznać za sukces. Doświadczony reprezentant kraju postawą nie zachwycił, będąc jednym z najsłabszych na swojej pozycji. Zdecydowanie lepsze noty otrzymywał Maciej Gorzkiewicz, który przez większą część sezonu pełnił funkcję zmiennika w zespole z Lubina. 

Który z zawodników najbardziej zasłużył na miejsce w antyszóstce sezonu 2018/2019 rozgrywek PlusLigi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Siatkówkę na Facebooku
WP SportoweFakty
Zgłoś błąd
Komentarze (5)
 • Darex5 Zgłoś komentarz
  A gdzie w tym zestawieniu jest Mateusz Mika
  • gogo Zgłoś komentarz
   A gdzie jest na liście Patryk Czarnowski który nie wiedzieć jak, ale co roku się załapie do jakiegoś dobrego zespołu. A potem scenariusz jest zawsze ten sam , zagra dwa czy cztery mecze a
   Czytaj całość
   przez resztę sezonu leczy tylko kontuzje !!!! Ciekawe , jaki frajerski klub zarzuci w tym roku na niego sidła.
   • Stronghold Zgłoś komentarz
    Ciężko spodziewać się cudów po takich graczach jak Marcyniak, Ratajczak czy Langlois (poza wzrostem yen chłopak nie ma niczego), za to upadek Schulza to inna sprawa. Od medali MP,
    Czytaj całość
    krajowych pucharów (MVP PP), a nawet Mistrzostwa Świata do podawania ręcznika Jaroszowi. Oby ogarnął się w przyszłym sezonie!