Grały najlepiej i najrówniej. Szóstka pierwszej rundy fazy zasadniczej Tauron Ligi

Nominacji łącznie 27, a miejsc tylko siedem i drugie tyle na ławce rezerwowych. Za nami burzliwe obrady, ale ostatecznie wybraliśmy szóstkę pierwszej rundy fazy zasadniczej Tauron Ligi. Zmieściliśmy się nawet w limicie obcokrajowców!

Krzysztof Sędzicki
Krzysztof Sędzicki

Rozgrywająca: Marlena Kowalewska (Grupa Azoty Chemik Police) [3]*

O tę pozycję spór był chyba największy. Pod uwagę braliśmy jeszcze przede wszystkim Gabrielę Makarowską z UNI Opole oraz Robertę Ratzkę Silvę z ŁKS-u Commercecon Łódź. Zadecydowała wysoka i jednocześnie równa forma przez całą fazę zasadniczą. Zdecydowanie przed ten czas oduczyliśmy się, że liderką zespołu musi być Jovana Brakocević-Canzian. Marlena Kowalewska rozkładała ciężar ataku w zależności od dyspozycji dnia i Grupa Azoty Chemik Police wcale źle na tym nie wyszedł.

* - w nawiasie liczba nominacji do szóstki kolejki w tym sezonie

Sprawdź również: Tauron Liga "murem podzielona". Rusza runda rewanżowa

MVP I rundy Tauron Ligi to:

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Siatkówkę na Facebooku
WP SportoweFakty
Zgłoś błąd
Komentarze (3)
  • Legionowiak 3.0 Zgłoś komentarz
    Po raz kolejny redakcja nie docenia w należyty sposób mojej ulubionej (wręcz ukochanej) siatkarki, Zuzanny Góreckiej! Zuza dobrze grała, choć przez miesiąc cierpiała z powodu pleców!
    Czytaj całość
    Zuzanna świetne zagrywała, przyjmowała, rozgrywała, blokowała i punktowała w meczach Grot Budowlanych Łódź, oczywiście w tych, co grała! Ja chociaż jeden doceniam Zuzę! Dla mnie, moja "siatkarska bogini" zasłużyła na bycie w tej siódemce! Ona jeszcze pokaże, na co ją stać! Zuza mnie imponuje jako siatkarka i jako dziewczyna! Nie poddawaj się, ukochana ma! Nie poddawaj się Zuzanno Górecka!