Kończą rok w wielkim stylu. Szóstka 13. kolejki Tauron Ligi

W 13. kolejce Tauron Ligi przypomniały o sobie zawodniczki, które przez kilka ostatnich tygodni pozostawały w cieniu koleżanek. Postawiliśmy na "polski" duet środkowych. Jednogłośnie wybraliśmy najlepszą atakują tej kolejki.

Piotr Woźniak
Piotr Woźniak

Rozgrywająca: Roberta Ratzke (ŁKS Commercecon Łódź) [2]*

Mecz ŁKS-u Commercecon Łódź z E.Leclerc Moya Radomka Radom mógł być reklamowany jako starcie dwóch "profesorek" i nietuzinkowych siatkarek na pozycji rozgrywającej. Reprezentantka Brazylii w poniedziałek wycisnęła potencjał ze swojego zespołu jak cytrynę i na jej tle nawet takiej klasy zawodniczka jak Katarzyna Skorupa nie była w stanie zabłysnąć. Szybka, dokładna i nieprzewidywalna - tak w skrócie można opisać występ Ratzke.

* - w nawiasie liczba nominacji do szóstki kolejki w tym sezonie

Najlepszą zawodniczką 13. kolejki była:

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Siatkówkę na Facebooku
WP SportoweFakty
Zgłoś błąd
Komentarze (1)
  • Legionowiak 3.0 Zgłoś komentarz
    Dobre i to, że jest jedna Legionowianka i trzy Budowlane! Tu akurat, z racji że niedługo Święta, nie będę jechał po redakcji z jednego prostego powodu! Jak moja ulubiona (wręcz
    Czytaj całość
    ukochana) siatkarka Zuzanna Górecka mogła być w drużynie marzeń 13. kolejki Tauron Ligi, skoro nie mogła zagrać (z tego powodu byłem bardzo smutny)? Oby w następujących drużynach marzeń następnych kolejek Tauron Ligi 2021/2022, było miejsce dla Zuzy! Nie poddawaj się, ukochana ma! Nie poddawaj się Zuzanno Górecka!