Hit Orlen Ligi: Chemik Police - Atom Trefl Sopot na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Jacek Pawłowski
3:0 (25:16, 25:21, 27:25) Julia Szeluchina zablokowana przez Annę Werblińską. Koniec meczu!
Skomentuj 0
Zapraszamy również do naszych serwisów społecznościowych. Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
Skomentuj 0
Już niebawem na łamach naszego portalu relacja z tego spotkania oraz wypowiedzi głównych bohaterek tego meczu. Zapraszamy do lektury!
    Skomentuj 0
    24:23 (25:16, 25:21) Skutecznie Katarzyna Gajgał, piłka meczowa dla beniaminka Orlen Ligi
    Skomentuj 0
    23:23 (25:16, 25:21) Izabela Kowalińska atakuje w aut! Druga przerwa dla trenera Wiktorowicza
    Skomentuj 0
    23:22 (25:16, 25:21) Anna Podolec blokuje Werblińską!
    Skomentuj 0
    23:21 (25:16, 25:21) Nieskuteczny atak Izabeli Kowalińskiej, przerwa dla szkoleniowca gospodyń
    Skomentuj 0
    23:20 (25:16, 25:21) Klaudia Kaczorowska przedłuża nadzieje sopocianek. Na boisku pojawia się Natalia Gajewska w miejsce Izabeli Bełcik
    Skomentuj 0
    23:19 (25:16, 25:21) Katarzyna Gajgał przebija się przez podwójny blok Atomówek
    Skomentuj 0
    22:18 (25:16, 25:21) Autowa zagrywka Izabeli Bełcik
    Skomentuj 0
    21:17 (25:16, 25:21) Niezawodna w ataku Izabela Kowalińska zdobywa kolejny punkt dla drużyny z Polic
    Skomentuj 0
    19:17 (25:16, 25:21) Po raz pierwszy na boisku melduje się Brizitka Molnar
    Skomentuj 0
    19:16 (25:16, 25:21) Powraca na boisko Małgorzata Glinka-Mogentale, która zmienia Justynę Raczyńską
    Skomentuj 0
    18:15 (25:16, 25:21) Katarzyna Mróz blokuje Julię Szeluchinę. Bardzo dobry mecz w wykonaniu tej zawodniczki
    Skomentuj 0
    16:14 (25:16, 25:21) Psuje zagrywkę Efimienko, skutecznie z prawego skrzydła atakuje Werblińska.
    Skomentuj 0
    14:14 (25:16, 25:21) Skutecznie atakuje Anna Podolec. Justyna Raczyńska zmienia Małgorzatę Glinkę-Mogentale
    Skomentuj 0
    3:5 (25:16, 25:21) Kimberly Hill tym razem skutecznie blokuje Małgorzatę Glinkę-Mogentale
    Skomentuj 0
    Spotkanie Chemika Police z Atomem Treflem Sopot jest drugim meczem rozgrywanym w ramach 1. kolejki spotkań Orlen Ligi. W piątkowy wieczór, zwycięsko swój pojedynek zakończyły siatkarki Aluprofu Bielsko-Biała, które w pokonanym polu pozostawiły Beef Master Budowlanych Łódź.
    Skomentuj 0
    Przypominamy o naszych profilach w serwisach społecznościowych. Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
    Skomentuj 0
    Po 2. secie, następuje 10 minutowa przerwa, która została wprowadzona w rozgrywkach ligowych od sezonu 2013/2014.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:16, 25:21) Skuteczny blok Katarzyny Gajgał! Gospodynie wygrywają drugiego seta w tym meczu.
    Skomentuj 0
    1:8 (25:16) Długa wymiana z obu stron, zakończona skutecznym atakiem Julii Szeluchiny
    Skomentuj 0
    0:7 (25:16) Skuteczny blok Izabeli Bełcik, atak po antence Anny Werblińskiej. Pogrom na otwarcie!
    Skomentuj 0
    0:5 (25:16) Niedokładna wystawa Muhlsteinowej i Anna Werblińska wpada w siatkę
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    0:4 (25:16) Dobry początek sopocianek. Tym razem to blok Atomu stanowi dla rywalek zaporę nie do przebicia
    Skomentuj 0
    Na boisku w wyjściowej szóstce pojawia się Kimberly Hill, która zmieniła Charlotte Leys
    Skomentuj 0
    Rozpoczynamy II seta
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    1:0 (25:16) Katarzyna Mróz kończy dwie kolejne akcje i gospodynie obejmują prowadzenie w całym meczu.
    Skomentuj 0
    18:14 Skuteczny atak z lewego skrzydła Anny Werblińskiej, punktuje z zagrywki Małgorzata Glinka-Mogentale i przewaga Chemika wzrasta do czterech oczek.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    15:14 Zablokowana Justyna Łukasik przez Katarzynę Gajgał. Przerwa dla trenera drużyny gości
    Skomentuj 0
    13:14 Kolejny raz w tym meczu ustrzelona zagrywką Małgorzata Glinka-Mogentale!
    Skomentuj 0
    13:13 Skuteczny atak Charlotte Leys
    Skomentuj 0
    12:12 Skutecznie kiwa Izabela Bełcik
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    11:9 Psuje zagrywkę Podolec, asem serwisowym popisuje się Werblińska. Chemik powiększa prezewagę
    Skomentuj 0
    9:9 Tym razem już skutecznie Anna Podolec
    Skomentuj 0
    9:8 Ana Bjelica skutecznie z prawego skrzydła, w aut atakuje Anna Podolec i gospodynie odzyskują prowadzenie
    Skomentuj 0
    7:8 Anna Werblińska obija blok rywalek
    Skomentuj 0
    Atomówki najwyraźniej postanowiły utrudnić grę rywalkom, konsekwentnie kierując zagrywkę na nie najlepiej dysponowaną w przyjęciu Małgorzatę Glinkę-Mogentale
    Skomentuj 0
    6:8 Katarzyna Gajgał zagrywa w aut. Przerwa techniczna przy prowadzeniu Atomu Trefla Sopot
    Skomentuj 0
    6:7 Anna Werblińska atakuje z lewego skrzydła po ciasnym skosie
    Skomentuj 0
    4:6 Psuje zagrywkę Małgorzata Glinka-Mogentale. Jak dotąd słabo prezentuje się ta utytułowana siatkarka
    Skomentuj 0
    3:5 Nie radzi sobie w przyjęciu po raz kolejny Małgorzata Glinka-Mogentale
    Skomentuj 0
    3:4 Atomowy ataku Klaudii Kaczorowskiej z szóstej strefy
    Skomentuj 0
    2:3 Zablokowana w ataku Małgorzata Glinka-Mogentale przez Izabelę Bełcik, w kolejnej akcji błąd przyjęcia tej siatkarki
    Skomentuj 0
    2:1 Autowa zagrywka Kaczorowskiej, podwójne odbicie Bełcik i Chemik wychodzi na prowadzenie
    Skomentuj 0
    0:1 Sprytnie kiwa Izabela Bełcik
    Skomentuj 0
    W kadrze meczowej Chemika Police zabrakło leczącej kontuzję Agnieszki Bednarek-Kaszy
    Skomentuj 0
    Wyjściowa szóstka Chemika Police: Werblińska, Gajgał-Anioł, Glinka-Mogentale, Bjelica, Muhlsteinowa, Mróz, Sawicka (libero)
    Skomentuj 0
    Wyjściowa sżóstka Atomu Trefla Sopot: Leys, Podolec, Bełcik, Szeluchina, Łukasik, Kaczorowska, Zenik (libero)
    Skomentuj 0
    Na trubunach hali w Policach obecna jest m.in. Kinga Kasprzak, która w nowym sezonie rywalizować będzie w lidze chińskiej
    Skomentuj 0
    W Policach zakończyła się rozgrzewka. Trwa prezentacja.
    Skomentuj 0
    Do rozpoczęcia meczu w Policach pozostało jeszcze kilka minut. Przypominamy więc o naszych profilach w serwisach społecznościowych. Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
    Skomentuj 0
    Charlotte Leys ma nadzieję, że po dwóch tytułach mistrza Polski, w trzecim sezonie jej zespół sięgnie po podwójną koronę: złoty medal rozgrywek ligowych i Puchar Polski. - Mam ogromną nadzieję, że zdobędziemy w tym sezonie dwa najważniejsze tytuły: Puchar Polski oraz mistrzostwo kraju. Liczę naprawdę na udany sezon - przyznała Belgijka w wywiadzie dla naszego portalu.
    Skomentuj 0
    - Priorytetem jest Liga Mistrzyń, bo rozgrywki OrlenLigi są długie i najważniejsze mecze sezonu będą miały miejsce w przyszłym roku. Na koniec ligi są play-offy. To daje nieco czasu na poprawne przygotowanie drużyny do występów. To udowodniły zawodniczki w zeszłym sezonie. Wygrały one ligę po zajęciu dopiero 4. miejsca w sezonie zasadniczym - tak zaskakującą deklarację złożył w wywiadzie dla naszego portalu Teun Buijs. Czy to oznacza, że pierwsze spotkania rozgrywek Orlen Ligi holenderski szkoleniowiec zamierza potraktować ulgowo?
    Skomentuj 0
    - Chcieliśmy wrócić już do kraju, chcieliśmy by nasza córka poszła do polskiego przedszkola. Ja wielokrotnie podkreślałam, że chciałbym zakończyć karierę w Polsce. W międzyczasie pojawiła się ciekawa propozycja z Chemika Police - wyjaśnia swoją decyzję o powrocie do kraju Małgorzata Glinka-Mogentale.
    Skomentuj 0
    W oczekiwaniu na rozpoczęcie spotkanie, nie zapomnijcie też odwiedzić naszego Facebookowego profilu! Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
    Skomentuj 0
    Budowa zespołu równie intensywnie przebiegała w Sopocie. Mimo że drużyna sięgnęła po raz drugi po mistrzostwo Polski, działacze zdecydowali się rozstać z Adamem Grabowskim, którego na stanowisku szkoleniowca zastąpił Teun Buijs. Zobaczcie jakie jeszcze roszady zaszły w drużynie znad Bałtyku i jakie cele przed drużyną tym razem postawił zarząd klubu.
    Skomentuj 0
    W ekipie Chemika Police po zakończeniu minionego sezonu zaszły spore zmiany. Do drużyny dołączyły m.in. Agnieszka Bednarek-Kasza, Anna Werblińska i najlepsza polska siatkarka w historii Małgorzata Glinka-Mogentalle. Kto jeszcze wzmocnił zespół Mariusza Wiktorowicza i jakie były tego efekty w meczach sparingowych? Wszystko to i jeszcze więcej znajdziecie w poniższym materiale.
    Skomentuj 0
    Po 15 latach drużyna Chemika Police powraca do siatkarskiej elity z nadzieją na włączenie się do walki o tytuł mistrza Polski. Pierwszym rywalem tegorocznego beniaminka Orlen Ligi będą obrończynie tytułu Atom Trefl Sopot. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z tego arcyciekawie zapowiadającego się spotkania, które rozpocznie się ok. godz. 14:45!