PlusLiga: ZAKSA - BBTS i Effector - Lotos Trefl na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Jacek Pawłowski
Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 3:0 (25:22, 25:21, 25:22) Koniec meczu! Kielczanie odnoszą pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie. Statuetka MVP trafia w ręce Piotra Lipińskiego.
Skomentuj 0
... oraz relacje z pozostałych, trwających już meczów PlusLigi i Orlen Ligi
Skomentuj 0
Zapraszamy na nasze profile w serwisach społecznościowych... Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
Skomentuj 0
Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 2:0 (25:22, 25:21, 24:22) Goście jeszcze walczą
Skomentuj 0
Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 2:0 (25:22, 25:21, 24:21) Sławomir Jungiewicz daje pierwszą piłkę meczową kielczanom.
Skomentuj 0
Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 2:0 (25:22, 25:21, 22:19) Gospodarze są bardzo bliscy pierwszych trzech punktów w tym sezonie
Skomentuj 0
  • Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 2:0 (25:22, 25:21, 21:19) Łukasz Polański skutecznie z przesuniętej krótkiej
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 2:0 (25:22, 25:21, 19:17) Piotr Lipiński kolejny raz zaskoczył rywali.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 2:0 (25:22, 25:21, 18:16) Kolejna zepsuta zagrywka gości. Dzisiaj tym elementem podopieczni Radosława Panasa oddali rywalom sporo punktów.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 2:0 (25:22, 25:21, 17:15) Adrian Buchowski zdobywa punkt dla gospodarzy
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:17, 25:17, 25:15) Atak Dominika Witczaka ze skrzydła kończy to spotkanie. Statuetka MVP trafiła w ręce Marcina Możdżonka
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 2:0 (25:22, 25:21, 15:15) Udany atak Jakuba Jarosza ze skrzydła. Reprezentant Polski zaczyna się rozkręcać. Czy nie za późno?
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 2:0 (25:22, 25:21, 15:14) Sławomir Jungiewicz obija ręce blokujących gdańszczan
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 2:0 (25:22, 25:21, 14:14) W kielcach zapowiada się emocjonująca końcówka seta. Gra toczy się bowiem punkt za punkt
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 2:0 (25:17, 25:17, 23:13) Witczak zagrywa w aut, ale ZAKSA jest już pewna wygranej
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 2:0 (25:22, 25:21, 13:12) Minimalnie myli się w ataku Krzysztof Wierzbowski
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 2:0 (25:17, 25:17. 20:10) Bartosz Bućko zagrywa w aut
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 2:0 (25:22, 25:21, 10:10) Lotos Trefl odrabia straty
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 2:0 (25:22, 25:21, 10:8) Skuteczny atak Cristiana Poglajena
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 2:0 (25:17, 25:17, 18:9) Witczak skutecznie obija ręce rywali
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 2:0 (25:22, 25:21, 8:7) Goście poradzili sobie z mocna zagrywką Poglajena i wyprowadzili skuteczny atak
    Skomentuj 0
    Na łamach naszego portalu śledzić można również relację z meczu rozgrywanego w Bydgoszczy:
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 2:0 (25:22, 25:21, 8:6) Niewielka przewaga Effectora na pierwszej przerwie technicznej
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 2:0 (25:17, 25:17, 16:8) Gonzalez zatrzymany potrójnym blokiem
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 2:0 (25:17, 25:17, 15:7) Goście dotykają siatki po ataku Dominika Witczaka
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 2:0 (25:22, 25:21, 5:5) Jak na razie w Kielcach toczy się gra punkt za punkt.
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 2:0 (25:17, 25:17, 13:8) Zablokowany atak Michała Błońskiego
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 2:0 (25:17, 25:17, 11:7) Udany atak Gonzaleza
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 2:0 (25:17, 25:17, 9:5) Kooy skutecznie z drugiej linii
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 2:0 (25:22, 25:21, 3:3) Wierzbowski blok-aut i mamy remis
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 2:0 (25:22, 25:21, 2:1) Tym razem gospodarze już od pierwszej piłki bardzo skoncentrowani
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 2:0 (25:22, 25:21, 0:0) Wracamy do gry w Kielcach.
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 2:0 (25:17, 25:17, 8:3) Dick Kooy atakuje blok-aut. I przerwa techniczna
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 2:0 (25:17, 25:17, 5:2) Skutecznie atakuje Dominik Witczak
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 2:0 (25:17, 25:17, 3:1) Po nieudanym starcie, ZAKSA odzyskała inicjatywę. Tym razem Dick Kooy skutecznie
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 2:0 (25:17, 25:17, 0:1) Nieskuteczny atak Dicka Kooya
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 2:0 (25:17, 25:17, 0:0) 10 minutowa przerwa dobiegła końca. Wracamy do gry.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 2:0 (25:22, 25:21) Kolejna udana akcja Argentyńczyka, który tym samym kończy drugiego seta.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 1:0 (25:22, 24:20) Cristian Poglajen daje piłkę setową kielczanom
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 1:0 (25:22, 22:18) Jakub Jarosz zagrywa w aut. To kolejny nieudany serwis siatkarzy z Gdańska.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 1:0 (25:22, 19:16) Autowy atak Piotra Lipińskiego
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 2:0 (25:17, 25:17) Kamil Kwasowski zagrywa w aut i drugi set pada łupem ZAKSY
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 1:0 (25:22, 19:14) Goście zaczynają się denerwować i w efekcie popełniają coraz więcej błędów
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 1:0 (25:17, 24:16) Skuteczny atak Dominika Witczaka z prawego skrzydła
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 1:0 (25:17, 22:14) Marcin Możdżonek przybliża gospodarzy do wygrania drugiej partii
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 1:0 (25:22, 16:13) Kolejny punkt dla gospodarzy, II przerwa techniczna.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 1:0 (25:22, 15:13) Podobnie jak w pierwszym secie gospodarze zaczynają budować przewagę. Nie wytrzymuje tego trener Panas, który poprosił o drugą przerwę
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 1:0 (25:17, 22:12) Bardzo długą wymianę skutecznie kończy Dominik Witczak.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 1:0 (25:22, 12:12) Sławomir Jungiewicz skutecznie atakuje mimo bloku rywali
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 1:0 (25:17, 18:11) Na boisku pojawiają się Pilarz i Witczak w miejsce Zagumnego i Boćka
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 1:0 (25:17, 18:11) Skutecznie atakuje Michał Ruciak
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 1:0 (25:17, 17:10) Grzegorz Bociek zatrzymany przez blok gości
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 1:0 (25:22, 11:10) Przerwa dla Radosława Panasa po tym, jak jego podopieczni zostali skutecznie powstrzymani przez potrójny blok rywali
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 1:0 (25:22, 10:10) Gospodarze doprowadzają do remisu, choć trener Panas wcześniej wykorzystał możliwość wideoweryfikacji
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 1:0 (25:17, 16:8) Kolejny as serwisowy Michała Ruciaka
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 1:0 (25:17, 15:8) Skuteczny atak Kooya, as serwisowy Ruciaka i trener gości zmuszony jest wziąć przerwę na żądanie.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 1:0 (25:22, 7:8) As serwisowy Poglajena, pobudził kielecką publiczność do bardziej żywiołowych reakcji
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 1:0 (25:17, 12:7) W aut atakuje Michał Błoński. Przewaga ZAKSY wynosi już 5 punktów
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 1:0 (25:17, 9:6) Psuje zagrywkę Gonzalez
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 1:0 (25:22, 5:8) Potężnie atak ze środka i Lotos Trefl prowadzi na pierwszej przerwie technicznej trzema punktami
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 1:0 (25:22, 4:7) Skuteczne zbicie Krzysztofa Wierzbowskiego
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 1:0 (25:22, 4:6) Błąd przejścia linii środkowej po stronie Lotosu Trefla
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 1:0 (25:22, 3:5) Skuteczny atak ze środka Adriana Buchowskiego
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 1:0 (25:17, 7:3) Marcin Możdżonek po raz kolejny skutecznie atakuje ze środka.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 1:0 (25:22, 0:3) Podobnie jak w pierwszej partii, dobrze rozpoczynają seta gdańszczanie.
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 1:0 (25:17, 6:1) Kolejny punkt dla miejscowych, tym razem zdobywa go Michał Ruciak. Przerwa dla trenera BBTS-u.
    Skomentuj 1
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 1:0 (25:17, 4:1) Skuteczny blok gospodarzy na Michale Błońskim. ZAKSA powiększa przewagę
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 1:0 (25:17, 1:0) Nieudany atak Gonzaleza.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 1:0 (25:22) Tym razem Wojciech Żaliński zagrywa w aut i prowadzenie w meczu obejmują siatkarze Effectora Kielce.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 0:0 (24:22) Wojciech Żaliński zagrywa asa serwisowego! Czas dla szkoleniowca gospodarzy.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 0:0 (24:21) Gdańszczanie bronią pierwszej piłki setowej po skutecznym ataku Jakuba Jarosza.
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 1:0 (25:17) Marcin Możdżonek atakiem z krótkiej kończy 1. seta.
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 0:0 (24:17) Gracze gości dotykają siatki. Piłka setowa dla wicemistrzów Polski.
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 0:0 (22:17) Kalembka zmniejsza straty przyjezdnych, ale wynik wydaje się być nie do uratowania.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 0:0 (20:17) Prowadzenie kielczan wzrasta po autowym ataku gości. Przerwa dla trenera Panasa.
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 0:0 (22:14) Bućko zagrywa w aut i ZAKSA bardzo blisko wygrania pierwszej partii
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 0:0 (19:17) Skuteczny atak Polańskiego
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 0:0 (18:16) Gospodarze odzyskali prowadzenie, trener gości prosi o przerwę.
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 0:0 (19:13) Prowadzenie ZAKSY wzrasta do 6 punktów. Przerwa dla trenera gości.
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 0:0 (17:13) Kolejny raz punktuje Marcin Możdżonek, tym razem z przechodzącej, Wojciech Ferens zmienia Michała Ruciaka.
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 0:0 (16:12) Dan Lewis zmienia Dicka Kooya
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 0:0 (15:16) Skuteczny atak gości ze środka i mamy II przerwę techniczną
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 0:0 (16:12) Druga przerwa techniczna po skutecznym ataku Marcina Możdżonka
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 0:0 (14:15) Gawryszewski wyprowadza gdańszczan na prowadzenie
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 0:0 (13:10) Po ataku Boćka, miejscowi odzyskują bezpieczną przewagę
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 0:0 (11:11) Szybko roztrwoniona przewaga gospodarzy. Najpierw Jarosz uderzył po bloku w aut a chwilę później jeden z graczy Effectora nie trafił w boisko i mamy remis.
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 0:0 (11:10) Po ataku Boćka gospodarze prowadzili 10:6, jednak przyjezdni rozpoczęli odrabianie start. Skuteczny atak Błońskiego dał BBTS-owi 10. punkt.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 0:0 (22:19) Dwie zmiany w zespole Lotosu Trefla. Na parkiecie pojawili się Paweł Mikołajczak i Krzysztof Wierzbowski.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 0:0 (7:8) Skuteczny atak Polańskiego doprowadza do remisu 7:7, ale to goście na I przerwę techniczną schodzą z niewielkim prowadzeniem.
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 0:0 (6:1) Mocne otwarcie wicemistrzów Polski
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 0:0 (3:5) Udane ataku Buchowskiego i Jungiewicza zmniejszają prowadzenie przyjezdnych
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 0:0 (1:5) Bardzo dobry początek w wykonaniu gości. Pierwszy punkt zdobyli miejscowi, jednak w kolejnej akcji odpowiedział Maciej Zajder, który swoją zagrywką znacznie utrudnia wyprowadzenie skutecznego ataku gospodarzom.
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała Wyjściowe szóstki: ZAKSA: Zagumny, Ruciak, Kooy, Bociek, Możdżonek, Wiśniewski, Gacek (libero) BBTS: Błoński, Fijałek, Gonzales, Buniak, Kokociński, Bućko, Swaczyna (libero)
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 0:0 Wyjściowe szóstki obu ekip: Effector: Jungiewicz, Lipiński, Poglajen, Polański, Buchowski, Dryja, Sufa (libero) Lotos: Żaliński, Łomacz, Jarosz, Gawryszewski, Zajder, Milczarek, Rusek (libero)
    Skomentuj 0
    Rozgrywki ligowe w Polsce powoli nabierają tempa, tymczasem dziś biało-czerwoni  poznali rywali z którymi zmierzą się w meczach eliminacyjnych Mistrzostw Europy 2015.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk W porównaniu z poprzednim spotkaniem, kiedy rywalem podopiecznych Dariusza Daszkiewicza był zespół PGE Skry Bełchatów, na trybunach zasiadło o wiele mniej kibiców.
    Skomentuj 0
    ... oraz w Kielcach: Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk
    Skomentuj 0
    Od godziny 17 zapraszamy na relację na żywo z meczów PlusLigi rozgrywanych w Kędzierzynie-Koźlu: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała ...