PlusLiga: Transfer Bydgoszcz - Cerrad Czarni Radom na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Sebastian Nowak
Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:3 (25:18, 21:25, 26:28, 26:28) As serwisowy dla Czarnych!
Skomentuj 0
Dziękujemy za śledzenie tego meczu z portalem SportoweFakty.pl i zapraszamy na nasze kolejne relacje, a także portale społecznościowe.  Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
Skomentuj 0
Ten pojedynek przyniósł sporo emocji, ale niestety wynikały one też z błędnych decyzji arbitrów spotkania.
Skomentuj 0
Bydgoszczanie prowadzili w czwartym secie nawet 21:17, ale nie zdołali rozstrzygnąć tej partii na swoją korzyść.
Skomentuj 0
Dirk Westphal odbiera statuetkę dla MVP.
Skomentuj 0
Bydgoszczanie poprosili jeszcze o challenge, ale tym razem nie było zmiany wyniku. Czarni zwyciężają 3:1 i zdobywają pierwsze punkty w sezonie!
Skomentuj 0
  • Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:2 (25:18, 21:25, 26:28, 26:27) Kolejna szansa dla Czarnych na koniec meczu.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:2 (25:18, 21:25, 26:28, 26:26) Bydgoszczanie wybronili piłkę meczową!
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:2 (25:18, 21:25, 26:28, 25:25) Bydgoszczanie już cieszyli się ze zwycięstwa, ale sędzia odgwizdał dotknięcie siatki. Goście szybko poprosili o challenge i... mamy remis!
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:2 (25:18, 21:25, 26:28, 25:24) Zniszczoł po raz kolejny punktuje z ataku!
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:2 (25:18, 21:25, 26:28, 24:24) Czarni wybronili pierwszą piłkę setową.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:2 (25:18, 21:25, 26:28, 24:23) Zniszczoł punktuje z ataku i piłka setowa!
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:2 (25:18, 21:25, 26:28, 23:22) Punkt już był przyznany bydgoskim siatkarzom, ale radomianie poprosili o challenge. Czarni sugerowali dotknięcie siatki i taka też jest decyzja sędziów.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:2 (25:18, 21:25, 26:28, 23:21) Marcin Wika punktuje z ataku.
    Skomentuj 0
    Gra zostaje wznowiona.
    Skomentuj 0
    Aktualny wynik: 22:21 dla Transferu, ale jeszcze nikt wie, jak sędziowie doszli do tego rezultatu.
    Skomentuj 0
    Zabrzmi może to dziwnie, ale aktualny wynik spotkania jest ustalany przy stoliku sędziowskim...
    Skomentuj 0
    Siatkarze obu zespołów zostali niejako zmuszeni do rozpoczęcia rozgrzewki... Dyskusje przy stoliku sędziowskim się przedłużają i dalej nikt nie zna powodów tej przerwy.
    Skomentuj 0
    Siatkarze się niecierpliwią, a rozmowy sędziów przedłużają. "Co to jest?!" skandują kibice.
    Skomentuj 0
    Sędziowie przerwali akcję na skutek własnego błędu, co wywołuje jeszcze dodatkowe emocje na boisku i ławce rezerwowych. Przy stoliku sędziowskim spore zamieszanie, czekamy na rozstrzygnięcie tej dyskusji.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:2 (25:18, 21:25, 26:28, 21:21) Bardzo długa wymiana zakończona skutecznym blokiem Czarnych i mamy remis!
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:2 (25:18, 21:25, 26:28, 21:20) Sędzia odgwizdał dotknięcie siatki po stronie bydgoszczan i gospodarze poprosili o wideo weryfikację. Decyzja pozostaje niezmieniona i ponownie czekają nas wielkie emocje w końcówce partii!
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:2 (25:18, 21:25, 26:28, 21:19) Dirk Westphal przedłuża nadzieje przyjezdnych po silnym ataku.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:2 (25:18, 21:25, 26:28, 21:17) Bydgoszczanie odparli atak Czarnych i pewnie zmierzają do zwycięstwa w tym secie. Jeśli znowu nie zaczną popełniać prostych błędów, to doczekamy się tie-breaka.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:2 (25:18, 21:25, 26:28, 18:16) Przewaga bydgoszczan wyraźnie topnieje.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:2 (25:18, 21:25, 26:28, 18:15) Wytze Kooistra jest nie do zatrzymania, ale trzy punkty przewagi wydają się być dobrą zaliczką przed ostatnimi akcjami tej partii.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:2 (25:18, 21:25, 26:28, 17:13) Radomianie minęli się z piłką po ataku bydgoszczan i gospodarze powiększają swoją przewagę.
    Skomentuj 0
    Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:2 (25:18, 21:25, 26:28, 16:12) Zniszczoł jest nie do zatrzymania w ostatnich akcjach i po raz kolejny pewnie atakuje. Druga przerwa techniczna.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:2 (25:18, 21:25, 26:28, 15:10) Kolejny punkt z ataku Zniszczoła!
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:2 (25:18, 21:25, 26:28, 13:10) Miłosz Zniszczoł wysoko nad siatką i punkt dla gospodarzy.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:2 (25:18, 21:25, 26:28, 12:9) Zepsuta zagrywka Czarnych.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:2 (25:18, 21:25, 26:28, 11:7) Marcin Wika punktuje z ataku. Czas dla radomskiego zespołu.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:2 (25:18, 21:25, 26:28, 9:6) Bydgoszczanie ciągle utrzymują trzypunktowe prowadzenie.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:2 (25:18, 21:25, 26:28, 6:3) Po problemach z łącznością wracamy do Bydgoszczy. Zdecydowane prowadzenie prowadzenie gospodarzy.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:2 (25:18, 21:25, 26:28, 0:1) Czwarty set rozpoczyna się od żółtej kartki dla Mariana Kardasa To efekt kłótni bydgoskiego szkoleniowca po poprzednim secie.
    Skomentuj 0
    Bydgoszczanie po raz drugi przegrali set po swoich błędach. Przypomnijmy, że ten sam zespół wygrał pierwszą partię do 18. Urok siatkówki.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:2 (25:18, 21:25, 26:28) Czarni po słabym początku meczu wychodzą na prowadzeniu w tym meczu.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:2 (26:28) Bartosz Janeczek atakuje w aut!
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:1 (26:27) Dwie zepsute zagrywki i piłka setowa dalej dla Czarnych.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:1 (25:26) Wytze Kooistra pewnie atakuje i kolejna piłka setowa dla Czarnych!
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:1 (24:24) Okrzyk radości w "Łuczniczce". Bydgoszczanie skutecznie blokują i mamy remis!
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:1 (23:24) Marcin Wika pewnie atakuje i już tylko punkt straty gospodarzy.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:1 (22:24) Bartosz Janeczek zachowuj spokój w ataku i przedłuża nadzieję bydgoszczan na końcowy sukces.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:1 (21:24) Zepsuty atak bydgoszczan i Czarni o krok od zwycięstwa!
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:1 (21:22) Miłosz Zniszczoł punktuje z ataku i temperatura w "Łuczniczce" znowu rośnie!
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:1 (20:21) Kolejna wygrana akcja Transferu i tym razem o czas prosi Robert Prygiel.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:1 (19:21) Ufff... odetchnęli bydgoscy kibice.Punkt dla gospodarzy.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:1 (18:21) Czarni uciekają gospodarzom i trener Marian Kardas prosi o przerwę.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:1 (18:20) Wojciech Jurkiewicz w tak ważnym momencie psuje zagrywkę.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:1 (18:19) Punkt zdobywa Janeczek.
    Skomentuj 0
    Na boisko wchodzi Marcin Waliński. Czy pomoże swoim kolegom w zwycięstwie w tym secie?
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:1 (17:19) Sędziowie przyznają punkt gościom, ale bydgoszczanie proszą o kolejną wideo weryfikację. Decyzja podtrzymana i dwa punkty przewagi Czarnych.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:1 (17:18) Decyzja sędziów pozostaje niezmieniona.
    Skomentuj 0
    Punkt dla Czarnych, ale gospodarze proszą o challenge...
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:1 (17:16) Czarni przebijają się przez bydgoski blok.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:1 (16:15) Skuteczny blok gospodarzy i Transfer na nominalnym prowadzeniu. Dokładnie taki sam wynił był w poprzednim secie.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:1 (15:15) Dobre rozegranie i Bartosz Janeczek nie miał problemów ze zdobyciem punktu.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:1 (14:14) Czarni psują zagrywkę. Kibice w "Łuczniczce" znowu oglądają walkę punkt za punkt.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:1 (13:13) Miłosz Zniszczoł punktuje z ataku.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:1 (12:12) Pogoń bydgoszczan przyniosła skutek - mamy remis i przerwę dla Czarnych.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:1 (11:12) Tym razem na skrzydle znalazł się Bartosz Janeczek, który bez problemów skończył atak.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:1 (9:11) Wydawało się, że po tak ekwilibrystycznym przyjęciu bydgoszczanie nie wyprowadzą ataku, ale Marcin Wika poradził sobie nad siatką i jeszcze zdobył punkt.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:1 (8:10) Tym razem w ataku pomylił się Dirk Westphal i gospodarze zmniejszają straty.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:1 (6:10) Zepsuty atak Janeczka.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:1 (5:9) Bołądź skutecznie ze skrzydła.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:1 (4:8) Yasser Portuondo przypomina o sobie po przerwie i zdobywa punkt dla gospodarzy.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:1 (3:8) Długa przerwa po drugim secie podziałała źle na bydgoszczan, którzy nie potrafią odnaleźć się w tym secie.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:1 (3:7) Wytze Kooistra bez większych problemów zdobywa punkt z ataku.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:1 (2:6) Zepsuty atak bydgoszczan i trener Marian Kardas szybko musi prosić o przerwę.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:1 (2:3) Rozpoczął się już trzeci set.
    Skomentuj 0
    W przerwie nie sposób nie wspomnieć o najważniejszej wiadomości ostatnich dni. Stephane Antiga jeszcze w zeszłym roku reprezentował barwy miejscowego klubu, a od czwartku jest już trenerem polskich siatkarzy. Zobaczcie, jak tę decyzję komentuje Ryszard Bosek.
    Skomentuj 0
    W przerwie spoglądamy na inne boiska PlusLigi - Jastrzębski Węgiel pewnie pokonał Resovię 3:1.
    Skomentuj 0
    W "Łuczniczce" zrobiło się naprawdę gorąco i bydgoscy siatkarze chyba nie wytrzymali takiego ciśnienia. Drugiego seta przegrali praktycznie na własne życzenie i Czarni ciągle pozostają w grze. Siatkarze zeszli do szatni, bo zaczęła się dziesięciominutowa przerwa.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:1 (21:25) Trzeci zepsuty atak pod rząd wydawał się być niemożliwy, ale jednak. Czarni wygrywają drugiego seta!
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:0 (21:24) Kolejny zepsuty atak bydgoszczan i piłka setowa dla Czarnych!
    Skomentuj 0
    ... i sędziowie podtrzymują swoją decyzję. Przed nami decydujące akcje tej partii!
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:0 (21:23) Transfer atakuje w aut, ale mamy challenge...
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:0 (21:21) Miłosz Zniszczoł oszukał radomski blok i bydgoszczanie doprowadzają do remisu.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:0 (19:20) Neroj po potężnej zagrywce zdobywa punkt dla swojego zespołu. Na boisko wchodzi Marcin Waliński.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:0 (19:19) Skuteczny atak Czarnych i tym razem to Marian Kardas prosi o przerwę.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:0 (19:18) Bydgoszczanie nie mogą jednak uciec Czarnym, bo gra ciągle toczy się punkt za punkt.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:0 (19:17) Bartosz Janeczek nie pozostawia rywalom złudzeń i zdobywa kolejny punkt z ataku.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:0 (18:16) Tym razem bydgoszczanie zagrali dobrze blokiem.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:0 (17:16) Czarni obijają bydgoski blok.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Końcówka drugiego seta zapowiada się o wiele bardziej emocjonująco niż pierwsza odsłona. Jaki przewidujecie wynik?
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:0 (16:15) Skuteczny atak bydgoszczan i to oni prowadzą na drugiej przerwie technicznej.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:0 (15:15) Kooistra szaleje dziś w ataku i na zagrywce - dwa punkty Holendra i znowu mamy remis.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:0 (15:13) Dwa bloki bydgoszczan zmieniają obraz gry - Transfer wychodzi na dwupunktowe prowadzenie, a trener Robert Prygiel szybko prosi o przerwę.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:0 (13:13) Wojciech Jurkiewicz wykorzystuje przechodzą piłkę i gospodarze doprowadzają do remisu.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:0 (12:13) Kooistra tym razem w aut z zagrywki.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:0 (11:12) Wytze Kooistra atakuje tym razem w antenkę i Transfer ponownie zbliżył się do przyjezdnych.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:0 (9:12) Siatkarze Czarnych szybko stracili swoją przewagę, ale też szybko ją odbudowali.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:0 (9:10) Skuteczny atak gospodarzy i oba zespoły dzieli już tylko jeden punkt.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:0 (7:10) Sędzia wychwycił złe odbicie w wykonaniu bydgoskich siatkarzy.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:0 (6:9) Czarni punktują tym razem blokiem. Mały paraliż bydgoszczan.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:0 (6:8) Zepsuta zagrywka bydgoszczan i Czarni prowadzą dwoma punktami na przerwie technicznej.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:0 (6:7) Yasser Portuondo obija blok rywali.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz - Cerrad Czarni Radom 1:0 (5:6) Koistra skutecznie atakuje ze skrzydła. Bydgoszczanom nie gra się już tak łatwo jak w pierwszym secie.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:0 (4:4) Dirk Westphal pognębił rywali swoją zagrywką i Czarni doprowadzają do wyrównania.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:0 (4:3) Skuteczny atak Czarnych.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz - Cerrad Czarni Radom 1:0 (3:2) Pojedynczy blok Portuondo.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:0 (1:1) Zaczął się drugi set.
    Skomentuj 0
    Po drugiej stronie siatki najlepiej prezentuje się Wytze Kooistra - 6 punktów w pierwszym secie.
    Skomentuj 0
    W zespole bydgoszczan po 5 punktów zdobyli Janeczek i Portuondo.
    Skomentuj 0
    Zespół Mariana Kardasa nie zaczął najlepiej tego meczu, ale po pierwszej przerwie technicznej złapał wiatr w żagle i szybko dopłynął do zwycięstwa w tym secie. Siatkarze Czarnych zagrali po prostu słabiej - przynajmniej w premierowej partii.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:0 (25:18) Wojciech Jurkiewicz ze środka i... Transfer wychodzi na prowadzenie 1:0.
    Skomentuj 0
    Zmiana w zespole gospodarzy - Nowakowski wchodzi na boisko.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 0:0 (24:17) Yasser Portuondo znowu punktuje i piłka setowa!
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 0:0 (22:16) Wytze Kooistra przypomina o sobie, zdobywając punkt z ataku.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 0:0 (22:15) Skuteczny atak Janeczka i gospodarze są coraz bliżej zwycięstwa.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz 0 Cerrad Czarni Radom 0:0 (20:13) Yasser Portuondo ponad blokiem rywali i gospodarze mają już siedem punktów przewagi. Jeśli Czarni nie zmienią czegoś w swojej grze, to pierwszy set za chwilę się zakończy.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 0:0 (19:12) Bydgoszczanie poprawili już swoją zagrywkę i punkt zdobył Wojciech Jurkiewicz.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz - Cerrad Czarni Radom 0:0 (17:12) Neroj zdobywa pierwszy punkt po przerwie, ale po chwili piłka ląduje w siatce po zagrywce Czarnych.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 0:0 (16:11) Yasser Portuondo bez większych problemów zdobywa punkt z ataku i mamy drugą przerwę techniczną.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 0:0 (15:10) Dobra passa bydgoszczan przerwana - Ostrowski blokuje Jurkiewicza.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 0:0 (14:9) Bydgoszczanie skutecznie blokują przyjezdnych i powiększają przewagę. Drugi czas dla Czarnych!
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 0:0 (13:9) Tym razem w pole gry nie trafili przyjezdni.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 0:0 (11:9) Kolejny zepsuty atak, ale tym razem w wykonaniu bydgoszczan.
    Skomentuj 0
    Robert Prygiel szybko reaguje i prosi o przerwę.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 0:0 (11:8) Udany blok siatkarzy Transferu i mamy jak najwyższe dotąd prowadzenie gospodarzy.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz - Cerrad Czarni Radom 0:0 (9:7) Bydgoszczanie obijają blok rywali.
    Skomentuj 0
    Na trybunach "Łuczniczki" zasiadło niespełna 2000 kibiców. Teoretycznie słabszy rywal nie przyciągnął zbyt wielu fanów siatkówki w Bydgoszczy.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 0:0 (8:6) Skuteczny blok bydgoszczan. Pierwsza przerwa techniczna.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 0:0 (7:5) Po ataku Bartosza Janeczka przyjezdni nie mieli wiele do powiedzenia.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 0:0 (6:4) Na razie oglądamy grę błędów. Piłka po ataku Czarnych ląduje poza boiskiem.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz - Cerrad Czarni Radom 0:0 (4:4) Kolejna zepsuta zagrywka po stronie bydgoszczan.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 0:0 (4:3) Zepsuty atak radomian.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 0:0 (3:2) Marcin Wika zagrywa w siatkę.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz - Cerrad Czarni Radom 0:0 (2:1) Bydgoszczanie poprosili o challenge i... zmiana wyniku!
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz - Cerrad Czarni Radom 0:0 (1:2) Po błędzie gospodarzy na minimalne prowadzenie wychodzą siatkarze Czarnych Radom.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Zespół gospodarzy rozpoczął w zestawieniu: Salas, Portuondo, Wika, Jurkiewicz, Zniszczoł, Janeczek, Bonisławski (libero).
    Skomentuj 0
    Wyjściowy skład radomian przedstawia się następująco: Ostrowski, Neroj, Wachnik, Westphal, Kooistra, Kamiński, Kowalski (libero).
    Skomentuj 0
    Rozpoczyna się prezentacja zespołów.
    Skomentuj 0
    70% czytelników SportoweFakty.pl jako faworyta tego pojedynku wskazało drużynę gospodarzy.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Po dwóch meczach oba zespoły nie mają na swoim koncie jeszcze punktów.
    Skomentuj 0
    Witamy z bydgoskiej hali "Łuczniczka". O 17 rozpocznie się mecz III rundy PlusLigi, w którym zmierzą się zespoły Transfer Bydgoszcz i Cerrad Czarni Radom.