Orlen Liga: Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Sebastian Nowak
Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 3:0 (25:21, 25:22, 25:17) Tamara Kaliszuk kończy ten mecz!
Skomentuj 0
Z trybun dobiega gromkie "Dziękujemy". My też dziękujemy za spędzenie tego wieczoru z portalem SportoweFakty.pl. Zapraszamy na kolejne relacje LIVE i na nasze kanały na portach społecznościowych.  Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
Skomentuj 0
Jana Sawoczkina odbiera statuetkę dla MVP. Jej doświadczenie było dziś bardzo przydatne bydgoskiemu zespołowi.
Skomentuj 0
Na trybunach "Łuczniczki" wielka feta. Bydgoszczanki zdobywają pierwsze punkty w sezonie po bardzo efektownym zwycięstwie z zespołem Nafty Piła.
Skomentuj 0
Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 2:0 (25:21, 25:22, 24:16) Kinga Dybek bez problemów przebija się przez blok pilanek!
Skomentuj 0
Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 2:0 (25:21, 25:22, 23:16) Piłka po serwisie pilanek zatrzymuje się na siatce.
Skomentuj 0
  • Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 2:0 (25:21, 25:22, 22:15) Kibice z Piły cały czas dopingują swoje siatkarki, ale kolejny punkt zdobywa Pałac.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 2:0 (25:21, 25:22, 21:14) Złe przyjęcie przyjezdnych i Pałac o krok od zwycięstwa w całym meczu.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 2:0 (25:21, 25:22, 20:13) Tym razem punktuje Katarzyna Połeć. Czy pilanki jeszcze się podniosą?
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 2:0 (25:21, 25:22, 19:12) Pilanki nie poszły jednak za ciosem i po udanym atakuje punktuje Kaliszuk
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 2:0 (25:21, 25:22, 18:12) Wawrzyniak punktuje z zagrywki.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 2:0 (25:21, 25:22, 18:10) Szybka odpowiedź Pałacu w postaci ataku Kaliszuk.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 2:0 (25:21, 25:22, 17:10) Kudakowa skutecznie ze środka.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 2:0 (25:21, 25:22, 17:8) Karczmarzewska ponownie skuteczna w ataku.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 2:0 (25:21, 25:22, 16:7) Agata Karczmarzewska-Pura jeszcze w tym sezonie nie była tak skuteczna. Pałac coraz bliżej zwycięstwa w tym meczu, ale pilanki już w poprzednim secie pokazały, że mogą zniwelować nawet największą przewagę.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 2:0 (25:21, 25:22, 14:7) Monika Naczk skutecznie atakuje ze środka.
    Skomentuj 1
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 2:0 (25:21, 25:22, 13:8) Agata Karczmarzewska-Pura atakuje w aut.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 2:0 (25:21, 25:22, 12:6) Udana kiwka Jany Sawoczkiny. Bydgoska rozgrywająca wyraźnie zaskoczyła pilanki. Przerwa dla przyjezdnych.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 2:0 (25:21, 25:22, 11:6) Wawrzyniak pomyliła się w ataku.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 2:0 (25:21, 25:22, 9:6) Kolejna długa wymiana, zakończona błędem bydgoszczanek.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 2:0 (25:21, 25:22, 9:5) Pilanki mylą się w ataku.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 2:0 (25:21, 25:22, 8:5) Skuteczny blok pilanek.
    Skomentuj 0
    Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 2:0 (25:21, 25:22, 8:3) Ale to Pałac prowadzi na przerwie technicznej pięcioma punktami po udanym ataku Kaliszuk.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 2:0 (25:21, 25:22, 7:3) Pilanki zaczynają odrabiać straty.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 2:0 (25:21, 25:22, 6:2) Bydgoszczanki nie obroniły ataku Kingsley.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 2:0 (25:21, 25:22, 5:1) Błąd pilanek i Wiesław Popik prosi o przerwę.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 2:0 (25:21, 25:22, 4:1) Bydgoszczanki odskakują już na początku seta. Z przechodzącej piłki atakuje Monika Naczk.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 2:0 (25:21, 25:22, 2:1) Rozpoczął się trzeci set.
    Skomentuj 0
    W zespole pilanek pięć punktów zdobyła Kuligowska, ale do najbardziej skutecznych siatkarek należą też rezerwowe - Wawrzyniak (5 pkt.) i Ward (4 pkt.).
    Skomentuj 0
    W zespole Pałacu najlepiej punktują Karczmarzewska-Pura (13 pkt.) i Kaliszuk (12 pkt.). Trzy asy Dybek też robią wrażenie!
    Skomentuj 0
    Trwa dziesięciominutowa przerwa, więc zajrzyjmy do statystyk. 52% w ataku Pałacu przy 30% pilanek robi wrażenie.
    Skomentuj 1
    Bydgoszczanki znalazły się przed chwilę pod ścianą, ale wyszły z tej opresji obronną ręką. W zespole Nafty dobrze wprowadziła się do gry Coleen Ward i ta Amerykanka może okazaćsię tajną bronią przyjezdnych.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 2:0 (25:21, 25:22) Katarzyna Połeć kończy atak  i Pałac prowadzi 2:0!
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 1:0 (25:21, 24:22) Nieporozumienie w bydgoskim zespole i pilanki ciągle w grze.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 1:0 (25:21, 24:21) Pilanki bronią pierwszą piłkę setową. Punktuje oczywiście Ward.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 1:0 (25:21, 24:20) Wchodzi z sukcesem, bo zagrała asa serwisowego!
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 1:0 (25:21, 23:20) Kinga Dybek przełamuje niemoc bydgoskiego zespołu i wchodzi na zagrywkę.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 1:0 (25:21, 22:20) Wawrzyniak z ataku... i jest kolejny punkt!
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 1:0 (25:21, 22:19) Kolejny punkt Ward. Musimy przyznać, że ta siatkarka dobrze odnajduje się na boisku.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 1:0 (25:21, 22:18) Dziewięciopunktowa przewaga Pałacu coraz bardziej topnieje.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 1:0 (25:21, 22:17) Pilanki cały czas walczą i zdobywają kolejny punkt po bloku.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 1:0 (25:21, 22:15) Katarzyna Połeć skutecznie z ataku. Pilanki mają dziś spore problemy z powstrzymaniem ofensywy Pałacu.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 1:0 (25:21, 21:15) Wawrzyniak skutecznie atakuje.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 1:0 (25:21, 20:14) Anna Korabiec na boisku. Młoda siatkarka Pałacu popisała się już dziś kilkoma ładnymi obronami.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 1:0 (25:21, 20:13) Tamara Kaliszuk punktuje z ataku i bydgoscy kibice mogą odetchnąć.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 1:0 (25:21, 19:13) Ward na zagrywce i... as serwisowy! To trzecia z rzędu wygrana akcja pilanek.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 1:0 (25:21, 19:11) Tamara Kaliszuk tym razem nie przebiła się przez blok pilanek.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 1:0 (25:21, 19:10) Kolejna długa wymiana zakończona efektywnym atakiem bydgoszczanek.
    Skomentuj 0
    Na boisku po raz pierwszy pojawia się Coleen Ward. Czy ona znajdzie receptę na Pałac?
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 1:0 (25:21, 18:10) Pilanki są bezradne w tym secie. Po błędzie w przyjęciu tracą kolejny punkt i Wiesław Popik prosi o kolejną przerwę.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 1:0 (25:21, 17:10) Dobre rozegranie bydgoszczanek i Kaliszuk nie miała problemów ze skończeniem ataku.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 1:0 (25:21, 16:10) Złe przyjęcie pilanek i Pałac schodzi na przerwę z sześciopunktową przewagą.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 1:0 (25:21, 15:10) Natalia Krawulska zablokowana i po chwili opuszcza boisko, a w jej miejsce Wawrzyniak.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 1:0 (25:21, 14:10) W ataku przypomniała o sobie Agata Karczmarzewska-Pura.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 1:0 (25:21, 13:10) Bydgoszczanki ofiarnie broniły piłkę, ale przy drugim ataku Kuligowskiej były już bezradne.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 1:0 (25:21, 13:9) Pałac atakuje w siatkę.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 1:0 (25:21, 12:7) Pilanki przerwały dobrą serię rywalek i to od razu dwoma wygranymi akcjami.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 1:0 (25:21, 12:5) Skuteczny atak Katarzyny Połeć. Pałac jest niczym rozpędzona machina, a szkoleniowiec przyjezdnych stara się ratować sytuację zmianami - na boisko weszła Agata Babicz.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 1:0 (25:21, 11:5) Na zagrywce cały czas Kinga Dybek i... mamy kolejnego asa!
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 1:0 (25:21, 10:5) Kolejny punkt bydgoszczanek i Wiesław Popik prosi o przerwę.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 1:0 (25:21, 9:5) Ten mecz naprawdę może podobać się kibicom. Kolejna długa wymiana zakończona skutecznym blokiem bydgoszczanek.
    Skomentuj 0
    Bydgoszczanki prezentują jak na razie ładną siatkówkę, a pilankom brakuje argumentów na przeważenie szali zwycięstwa na swoją stronę. To jednak dopiero początek drugiego seta i jeszcze wszystko może się tu wydarzyć.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 1:0 (25:21, 8:5) Kolejny punkt Dybek, tym razem po szczęśliwej zagrywce.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 1:0 (25:21, 7:5) W dziewiąty metr atakuje Kinga Dybek.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 1:0 (25:21, 6:5) Kolejna dłuższa wymiana, zakończona tym razem blokiem przyjezdnych.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 1:0 (25:21, 6:4) As serwisowy Kaliszuk!
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 1:0 (25:21, 5:4) Tym razem skuteczny atak Katarzyny Połeć.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 1:0 (25:21, 4:3) Tamara Kaliszuk tym razem skutecznie atakuje. W zespole przyjezdnych pojawiła się Irina Archangielskaja.
    Skomentuj 0
    [b]Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 1:0 (25:21, 2:3) [/b]Bydgoszczanki miały problem z odbiorem i Kaliszuk ostatecznie trafiła piłką... w sędziego.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 1:0 (25:21, 1:2) Natalia Krawulska skutecznie atakuje.
    Skomentuj 0
    Bydgoszczanki miały w tym secie chwile przestojów, ale w ostatnich akcjach zachowały pełne skupienie, nie popełniały błędów i zaczynają ten mecz od wygranej partii.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 1:0 (25:21) Tamara Kaliszuk skutecznie atakuje i Pałac wygrywa pierwszą partię.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 0:0 (24:20) As serwisowy Karczmarzewskiej!
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 0:0 (22:20) Magdalena Wawrzyniak pojawiła się przed chwilą na boisku i już zdobyła punkt.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 0:0 (21:19) Joanna Kuligowska przerywa dobrą serię Pałacu. Na boisko weszła Mayba.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 0:0 (20:18) I jeszcze jeden atak Agaty Karczmarzewskiej-Pury daje Pałacowi dwupunktowe prowadzenie.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 0:0 (19:18) Kolejny punkt Karczmarzewskiej w ataku.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 0:0 (18:18) Przejście linii przez jedną z pilanek i cały czas mamy remis.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 0:0 (17:16) Długą wymianę zakończyła Tamara Kaliszuk. Bohaterką tej akcji została jednak Korabiec, która za swoje obrony została nagrodzona gromkimi brawami.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 0:0 (16:16) Julia Twardowska atakuje w aut.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 0:0 (16:15) Na przerwie technicznej punkt więcej mają bydgoszczanki. Kibice w "Łuczniczce", których na trybunach zasiadło około tysiąc, cały czas oglądają walkę punkt za punkt.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 0:0 (15:15) Bydgoszczanki nie zdołały zablokować Darii Paszek.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 0:0 (14:14) Anna Korabiec zmienia Karczmarzewską.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 0:0 (14:13) Pilanki pogubiły się w odbiorze i to Pałac ma znowu punkt więcej.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 0:0 (12:13) Przy siatce dobrze zachowała się Kingsley i przyjezdne wracają na prowadzenie.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 0:0 (12:12) Trzeci z rzędu błąd bydgoszczanek i przewaga Pałacu pękła niczym mydlana bańka. O przerwę poprosił Rafał Gąsior.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 0:0 (12:10) Dobra passa gospodyń przerwana przez błąd dotknięcia taśmy.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 0:0 (12:9) Bydgoszczanki grają jak w transie. Kolejny punkt Kaliszuk.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 0:0 (11:9) Tym razem zapunktowała Tamara Kaliszuk. Na zagrywce duże problemy rywalkom sprawia Jana Sawoczkina. Czas dla Nafty.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 0:0 (10:9) Skuteczny atak bydgoszczanek i Pałac po raz pierwszy na prowadzeniu.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 0:0 (9:9) Natalia Krawulska pomyliła się w ataku i Pałac ponownie doprowadza do wyrównania.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 0:0 (7:9) Agata Karczmarzewska-Pura nie ma razie problemów ze zdobywaniem punktów w ataku.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 0:0 (6:8) Katarzyna Połeć zagrywa w aut.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 0:0 (5:7) Bydgoszczanki nie popisały się w przyjęciu i punkt dla pilanek po zagrywce.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 0:0 (5:5) Agata Karczmarzewska-Pura obija blok pilanek i mamy już remis.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 0:0 (4:5) Bydgoszczanki skutecznie blokują rywalki.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 0:0 (2:4) Mecz lepiej rozpoczęły przyjezdne.
    Skomentuj 0
    I wyjściowy skład Pałacu: Savochkina, Połeć, Twardowska, Naczk, Karczmarzewska-Pura, Kaliszuk, Wysocka (libero).
    Skomentuj 0
    Wyjściowy skład pilanek: Kuligowska, Kajzer, Kudakova, Paszek, Kingsley, Krawulska, Kuehn-Jarek (libero).
    Skomentuj 0
    Rozpoczyna się prezentacja siatkarek.
    Skomentuj 0
    Żaden z zespołów nie zdobył w tym sezonie jeszcze punktów, a kibice obu ekip traktują ten mecz jak spotkanie derbowe.