Liga Światowa: Brazylia - Polska na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Miłosz Marek
Brazylia - Polska 0:3 (24:26, 26:28, 21:25) KONIEC!!! Rafał Buszek kończy to spotkanie! Fantastyczne spotkanie Polaków!
Skomentuj 3
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje portalu SportoweFakty.pl! Zapraszamy na nasz profil na Facebooku. Dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!
Skomentuj 0
Skomentuj 0
Wielki mecz biało-czerwonych! Polacy wyciągnęli wnioski z wczorajszej porażki. Kto najlepszym graczem meczu? Zadecydowała równa gra całej drużyny, jednak szczególne wyróżnienie należy się Rafałowi Buszkowi, który w całym meczu zdobył 16 punktów.
Skomentuj 1
Skomentuj 1
Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 21:24) Konarski! Wielkie szczęście polskiego zespołu. Piłka meczowa!
Skomentuj 2
  • Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 21:23) Hala przez moment zamarła, jednak ostatnie akcje ponownie rozbudziły nadzieję miejscowych fanów.
    Skomentuj 0
    Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 21:23) Czas dla polskiego zespołu.
    Skomentuj 1
    Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 20:23) Mika próbował wypchnąć piłkę po rękach rywali. Ta sztuka się nie udała. Polacy reklamowali przejście dołem, jednak sędzia odrzucił te pretensje. W kolejnej akcji zablokowany polski przyjmujący.
    Skomentuj 1
    Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 19:23) Lopes udanie zbija, ale przewaga Polaków ciągle bardzo wysoka.
    Skomentuj 2
    Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 18:23) Dawid Konarski bezbłędnie w kontrze!
    Skomentuj 1
    Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 18:22) Ależ "czapa" na Lucarellim! Piłka wróciła szybciej niż wylądował gracz z Brazylii!
    Skomentuj 0
    Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 18:21) Fatalna wystawa rywali, sytuacyjna akcja i fantastyczne zachowanie Mateusza Miki! Trzy punkty różnicy, czas dla gospodarzy! Polacy bardzo blisko sprawienia ogromnej niespodzianki!
    Skomentuj 0
    Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 18:20) Krzysztof Ignaczak przyjął bez problemów, Polacy skutecznie ze środka!
    Skomentuj 2
    Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 18:19) Lucarelli miał kłopoty z kolejnym serwisem, jednak Lusacowi udało się wyjść z opresji. Na boisku pojawia się Fonteles, który ma straszyć zagrywką.
    Skomentuj 1
    Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 17:19) As serwisowy polskiego środkowego! Piłka przetoczyła się po taśmie i wpadła w drugi metr boiska rywali!
    Skomentuj 0
    Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 17:18) Mika znów obija blok. Łukasz Perłowski na zagrywkę za Andrzeja Wronę.
    Skomentuj 0
    Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 17:17) Lucas odpowiada ze środka.
    Skomentuj 0
    Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 16:17) Świetnie Wrona, świetnie Drzyzga!
    Skomentuj 1
    Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 16:16) Tym razem autowa zagrywka atakującego z Polski. Podwójna zmiana u rywali. Na parkiecie Bruno Rezende oraz Theo Lopes.
    Skomentuj 0
    Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 15:16) Kolejna dobra zagrywka Konarskiego. Kontra Polaków i punkt Buszka! Polacy na prowadzeniu! Druga przerwa techniczna.
    Skomentuj 0
    Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 15:15) As serwisowy Konarskiego!
    Skomentuj 1
    Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 15:14) Drzyzga świetnie zagrał do Wrony, a ten zdobył kolejny punkt. Zmiana w szeregach biało-czerwonych: Dawid Konarski za Grzegorza Boćka.
    Skomentuj 1
    Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 15:13) Mauricio rehabilituje się za poprzednią akcję.
    Skomentuj 0
    Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 14:13) Mauricio atakuje w aut!
    Skomentuj 0
    Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 14:12) Wrona doskonale blokuje Gustavo! Już tylko dwa "oczka" straty. Czas dla Canarinhos.
    Skomentuj 0
    Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 14:11) Przejście dołem brazylijskiego rozgrywającego.
    Skomentuj 0
    Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 14:10) Podobnie Lucarelli.
    Skomentuj 0
    Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 14:9) Mika oddaje kolejny punkty rywalom.
    Skomentuj 0
    Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 13:9) Kłos przerywa czarną serię Polaków.
    Skomentuj 0
    Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 13:8) Mika zaatakował skutecznie, ale sędzia zadecydował, że jego zagranie było nieprzepisowe. Słabszy okres biało-czerwonych i o przerwę poprosił Stephane Antiga.
    Skomentuj 1
    Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 11:8) Bardzo dobre rozegranie Canarinhos i kolejny punkt Vissotto.
    Skomentuj 2
    Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 10:8) W ataku przypomniał się Mateusz Mika.
    Skomentuj 0
    Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 10:7) Niezbyt mocny, ale precyzyjny i skuteczny atak Leandro Vissotto.
    Skomentuj 0
    Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 9:7) Bociek przedziera się przez blok rywali.
    Skomentuj 0
    Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 9:6) Najwyższe prowadzenie w meczu rywali.
    Skomentuj 0
    Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 8:6) Polacy odrzuceni po atomowych zagrywkach Mauricio. Pierwsza przerwa techniczna przy prowadzeniu Canarinhos.
    Skomentuj 0
    Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 6:6) Lucas oddaje blok Wronie. Piłka po jego zagraniu wylądowała na samej linii końcowej.
    Skomentuj 0
    Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 5:6) Pierwsza kiwka Raphaela w dzisiejszym meczu.
    Skomentuj 0
    Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 3:6) Świetna akcja Polaków w bloku. Ostateczną akcję wykonał Wrona, którzy zablokował swojego vis a vis.
    Skomentuj 0
    Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 3:5) Leandro Vissotto serwuje w aut.
    Skomentuj 1
    Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 3:4) Polacy niezwykle walecznie w obronie, ale ostatecznie piłka po ataku Buszka wylądowała w siatce.
    Skomentuj 0
    Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 2:4) Lucarelli bezradny po atomowym serwisie Boćka!
    Skomentuj 0
    Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 2:2) Brazylijczycy bez zmian. Na boisku po drugiej partii pozostali Raphael, Vissotto oraz Mauricio. Ten ostatni wyrównał stan trzeciego seta.
    Skomentuj 0
    Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 1:2) W odpowiedzi Rafał Buszek i świetnie serwujący Karol Kłos!
    Skomentuj 0
    Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28, 1:0) Lucarelli zaczyna trzecią partię od udanego ataku.
    Skomentuj 0
    Niesamowite emocje! Polacy mają już pierwszy punkt w tegorocznej Lidze Światowej. Czy uda się wygrać pierwszy mecz?
    Skomentuj 0
    Skomentuj 3
    Brazylia - Polska 0:2 (24:26, 26:28) BUSZEK!!! Świetny atak w końcową linię! Polacy prowadzą już 2:0!
    Skomentuj 1
    Brazylia - Polska 0:1 (24:26, 26:27) Długa akcja dla biało-czerwonych! W ataku Rafał Buszek!
    Skomentuj 1
    Brazylia - Polska 0:1 (24:26, 26:26) Ekipy nie pozwalają sobie na błędy, kolejny remis.
    Skomentuj 1
    Brazylia - Polska 0:1 (24:26, 25:25) Ależ niewykorzystana szansa biało-czerwonych! Lucarelli przyjął na drugą stronę, ale nie udało się tego zakończyć. W odpowiedzi dynamiczny atak Vissotto i duże zamieszanie przy siatce.
    Skomentuj 1
    Brazylia - Polska 0:1 (24:26, 24:25) Trzeci setbol dla Polaków. Dotknięta siatka przez rywali.
    Skomentuj 2
    Brazylia - Polska 0:1 (24:26, 24:24) Ruciak przyjął na trzeci metr. Drzyzgra rozegrał do Boćka, który został zablokowany w spektakularny sposób.
    Skomentuj 0
    Brazylia - Polska 0:1 (24:26, 23:24) Świetna akcja w obronie obu ekip. Ostatecznie większym cwaniactwem popisał się Ricardo Lucarelli. Walka trwa dalej, a na boisku pojawił się Michał Ruciak.
    Skomentuj 0
    Brazylia - Polska 0:1 (24:26, 22:24) Bociek! Ze skrzydła po rękach blokujących. Piłki setowe dla Polski, za zagrywce wprowadzony Łukasz Perłowski.
    Skomentuj 0
    Brazylia - Polska 0:1 (24:26, 22:23) Lucas kończy ze środka w świetnym stylu.
    Skomentuj 0
    Brazylia - Polska 0:1 (24:26, 21:23) Wrona ze środka! Bernardo Rezende wściekły na swoich podopiecznych, którzy nie zaasekurowali tej piłki.
    Skomentuj 0
    Brazylia - Polska 0:1 (24:26, 21:22) Tym razem Buszek w aut. Dyskusje pod siatką, ale decyzja arbitra nie uległa zmianie. Przerwa dla trenera Antigi.
    Skomentuj 0
    Brazylia - Polska 0:1 (24:26, 19:22) Na kłopoty Rafał Buszek! Kolejne świetne zagranie przyjmującego naszego zespołu!
    Skomentuj 0
    Brazylia - Polska 0:1 (24:26, 19:21) Bociek zawahał się w asekuracji po bloku na Wronie. Piłki nie udało się już podbić.
    Skomentuj 0
    Brazylia - Polska 0:1 (24:26, 18:21) Vissotto przerywa niemoc Canarinhos.
    Skomentuj 0
    Brazylia - Polska 0:1 (24:26, 17:21) Świetne zagranie Boćka! Ponownie cztery "oczka" różnicy i przerwa dla gospodarzy.
    Skomentuj 1
    • gregi Zgłoś komentarz
      Jest szansa na wygranie drugiego seta! Walczyć walczyć jaaak za dawnych lat!
      Brazylia - Polska 0:1 (24:26, 17:20) Fonteles myli się ponownie. Nieudane zagranie zadecydowało o zmianie. Na parkiecie pojawił się Mauricio.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:1 (24:26, 17:19) Kłos przerywa serię rywali.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:1 (24:26, 17:18) Canarinhos się napędzają. Już tylko punkt przewagi biało-czerwonych po udanej akcji Leandro Vissotto.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:1 (24:26, 15:18) Efektownie i przede wszystkim skutecznie ze środka Karol Kłos.
      Skomentuj 1
      Brazylia - Polska 0:1 (24:26, 15:17) Mateusz Mika zatrzymany.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:1 (24:26, 13:17) Lucas serwuje w aut.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:1 (24:26, 12:16) Ten sam błąd Canarinhos. Druga przerwa techniczna i wysokie prowadzenie Polaków!
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:1 (24:26, 11:15) Brazylijczycy dotykają siatkę.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:1 (24:26, 10:14) Buszek! Kolejny znakomity atak tego zawodnika.
      Skomentuj 1
      Brazylia - Polska 0:1 (24:26, 9:13) Kłos zaskoczył Fontelesa ostrym flotem.
      Skomentuj 1
      Brazylia - Polska 0:1 (24:26, 9:11) Udana kontra rywali. Theo dobrze wykorzystał polski blok.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:1 (24:26, 8:11) Minimalny błąd Polaków w polu serwisowym.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:1 (24:26, 7:11) Gustavo w aut! Najwyższe prowadzenie biało-czerwonych w tym meczu.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:1 (24:26, 6:9) Buszek z szóstej strefy. W odpowiedzi Lucarelli niezwykle mocno i skutecznie.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:1 (24:26, 6:8) Lucarelli udanie ze skrzydła po przerwie.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:1 (24:26, 5:8) Szczęście po stronie biało-czerwonych. Zagrywka przetoczyła się po taśmie i zaskoczyła rywali! Pierwsza przerwa techniczna.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:1 (24:26, 5:7) Potrójny blok zatrzymał Lucarelliego. Po chwili ten sam gracz chciał się zrehabilitować, ale Fabian Drzyzga zatrzymał go pojedynczym blokiem! Czas dla Bernardo Rezende.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:1 (24:26, 5:5) Felipe Fonteles nie może wstrzelić się zagrywką. Kolejny błąd byłego gracza ZAKSY.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:1 (24:26, 5:4) Efektowny blok Lucasa! Zatrzymany Mateusz Mika.
      Skomentuj 1
      Brazylia - Polska 0:1 (24:26, 4:4) Przesunięta krótka Lucasa daje kolejny punkt gospodarzom.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:1 (24:26, 3:4) Buszek nie do zatrzymania przez Canarinhos!
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:1 (24:26, 3:3) Kolejny serwis Polaków w siatkę.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:1 (24:26, 2:3) Lucas doprowadził do remisu, ale szybko ich passę przerwał Bociek.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:1 (24:26, 1:2) Szczęście po stronie Brazylijczyków, którzy wybronili atak z przechodzącej piłki Buszka, a później wyprowadzili dobra akcję w ofensywie.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:1 (24:26, 0:2) Fonteles atakuje w antenkę.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:1 (24:26, 0:1) Druga partia rozpoczyna się od bardzo dobrego ataku Buszka.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:1 (24:26) Mamy pierwsze statystyki. W pierwszym secie Polacy lepiej w ataku (15:12) oraz w bloku (4:3). Biało-czerwoni popełnili jednak więcej błędów - 9, a Brazylijczycy 7. Najwięcej punktów dla naszej ekipy zdobyli Rafał Buszek i Grzegorz Bociek, którzy zanotowali po 5 udanych akcji.
      Skomentuj 0
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:1 (24:26) Theo ponownie zablokowany! Polacy wygrywają pierwszego seta!
      Skomentuj 3
      Brazylia - Polska 0:0 (24:25) Świetne rozegranie Drzyzgi! Wyczyścił siatkę Mice, który wywalczył kolejną piłkę setową.
      Skomentuj 2
      Brazylia - Polska 0:0 (24:24) Fatalnie przyjął Fonteles, ale Ricardo Lucarelli obił blok Polaków.
      Skomentuj 1
      Brazylia - Polska 0:0 (23:24) Theo zablokowany w kluczowym momencie! Świetne zachowanie Karola Kłosa! Piłka setowa dla biało-czerwonych, ale najpierw przerwa dla Canarinhos.
      Skomentuj 1
      Brazylia - Polska 0:0 (23:23) Na boisku na chwilę pojawili się Łukasz Perłowski i Dawid Konarski. Obaj zeszli po jednej akcji.
      Skomentuj 2
      Brazylia - Polska 0:0 (22:22) Kolejny raz bardzo dobrze Mika.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:0 (22:21) Kolejna niewielka pomyłka w polu serwisowym. Buszek po zagrywce udaje się do kwadratu dla rezerwowych. W jego miejsce Michał Ruciak.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:0 (21:21) Buszek przyjął na drugą stronę, ale Drzyzga zablokował Fontelesa!
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:0 (21:20) Polacy mieli szansę w kontrze, jednak Rafał Buszek był w niezwykle trudnej sytuacji i został zatrzymany przez potrójny blok.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:0 (20:20) Andrzej Wrona ze środka.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:0 (20:19) W kontrze Theo. Antiga nie czeka i wykorzystuje przerwę.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:0 (19:19) Fonteles w bardzo dobrej dyspozycji. Kolejny punkt tego gracza.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:0 (18:19) Bardzo mądry atak Grzegorza Boćka, bezradni Brazylijczycy.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:0 (18:18) Minimalna pomyłka Mateusza Miki. Zagrywka jednak autowa.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:0 (17:17) Ricardo Lucarelli zablokowany przez duet Kłos-Mika.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:0 (17:16) Zmiany powrotne u Brazylijczyków. Na boisku ponownie Bruno i Theo.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:0 (16:16) Dotknięcie siatki przez Polaków. Szkoda, bo udało się podbić kolejną piłkę. W międzyczasie żółtą kartką ukarany Stephane Antiga.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:0 (15:16) Mika sprytnie obija ręce przeciwników. Druga przerwa techniczna.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:0 (14:15) Polacy szybko z nawiązką odrobili straty. Najpierw udanie zaatakował Bociek, a po chwili źle w swojej pierwszej akcji zagrał Vissotto.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:0 (14:13) Sytuacyjna akcja dla gospodarzy. Brazylijski blok podasekurował się nogą po dobrym ataku Miki i w trudnej sytuacji prawdziwą bombę z drugiej linii posłał Fonteles.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:0 (13:13) Kolejny remis. Tym razem po ładnej akcji Canarinhos ze środka.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:0 (12:12) Bardzo dobra zagrywka Boćka, ale Fonteles wybrnął z trudnej sytuacji. Podwójna zmiana w szeregach Brazylijczyków. Na boisku pojawili się Raphael oraz Leandro Vissotto.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:0 (11:12) Szybka akcja gospodarzy. Punktuje Fonteles. W odpowiedzi, po raz kolejny skutecznie, Buszek.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:0 (10:11) Kolejne autowe zbicie Canarinhos. Polacy na prowadzeniu i Bernardo Rezende prosi o czas.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:0 (10:10) Ostra zagrywka Karola Kłosa dała szansę na kontrę. Tę wykorzystał Buszek.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:0 (10:9) Świetnie na siatce zachował się Bociek, który plasem wybił piłkę na aut po bloku rywali.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:0 (10:8) Ricardo Lucarelli obija blok biało-czerwonych.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:0 (9:8) Świetna obrona Bruno Rezende, jednak na szczęście Polaków w kontrze pomylił się Theo.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:0 (9:7) Serwis Fabiana Drzyzgi w siatkę.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:0 (8:7) Po przerwie udanie w ataku atakujący polskiej reprezentacji.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:0 (8:6) Potrójny blok powstrzymał Mateusza Mikę. Pierwsza przerwa techniczna.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:0 (7:6) Polacy znów dobrze w obronie, jednak atak Boćka poszybował daleko w aut.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:0 (6:6) Fonteles zaserwował w aut. Kolejny remis.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:0 (5:5) Buszek psuje zagrywkę. Polacy mieli wątpliwości i poprosili o challenge, jednak on potwierdził słuszność decyzji arbitrów.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:0 (4:5) Kolejna kontra dla Polaków. Odważnie Andrzej Wrona.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:0 (4:4) Dotknięcie siatki przez rywali, ale atak Buszka i tak dałby punkt biało-czerwonym.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:0 (4:3) Grzegorz Bociek psuje zagrywkę.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:0 (3:3) Pierwszy udany atak ze środka. W roli głównej Andrzej Wrona.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:0 (3:2) Polacy walecznie w obronie, ale ostatecznie kolejne ponowienie akcji Brazylijczyków dało im punkt po ataku ze środka.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:0 (2:2) Pierwszy punkt dla polskiego zespołu po błędzie rywali w polu serwisowym. Po chwili kontra dla naszej ekipy, którą wykończył Buszek.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:0 (2:0) Dobrze ustawiony blok powstrzymał Rafała Buszka.
      Skomentuj 0
      Brazylia - Polska 0:0 (1:0) Mecz od zepsucia zagrywki rozpoczął Mateusz Mika.
      Skomentuj 0
      Wyjściowe składy: Brazylia: Bruno Rezende, Ricardo Lucarelli, Felipe Fonteles, Theo Lopes, Gustavo Bonatto, Lucas Saatkamp, Mario Junior (libero) Polska: Karol Kłos, Andrzej Wrona, Grzegorz Bociek, Fabian Drzyzga, Mateusz Mika, Rafał Buszek, Krzysztof Ignaczak (libero)
      Skomentuj 0
      Przed tym jednak hymny narodowe obu zespołów. Małe kłopoty organizatorów, ale ostatecznie usłyszeliśmy Mazurka Dąbrowskiego.
      Skomentuj 4
      Zobacz więcej komentarzy (1)
      Ekipy zakończyły już rozgrzewkę. Za chwilę wyjściowe składy.
      Skomentuj 0
      Kwadrans do spotkania. Szybka sonda - jakim wynikiem zakończy się mecz?
      Skomentuj 5
      Zobacz więcej komentarzy (2)
      Stephane Antiga był wczoraj dumny. Czy będzie również po dzisiejszym starciu?
      Skomentuj 0
      W czwartek Polacy walczyli dzielnie, ale nie wygrali nawet jednej partii. Czy Stephane Antiga wyciągnie wnioski przed kolejnym meczem?
      Skomentuj 0
      Skomentuj 0
      Na przestrzeni ostatnich lat (od 1998 roku) Polacy mierzyli się z Brazylijczykami 36 razy. Bilans nie wygląda dobrze dla biało-czerwonych. Nasza reprezentacja wygrała tylko 8 razy. Bilans setów: 88:28. Czy dzisiaj uda się poprawić statystyki?
      Skomentuj 0
      Takie oceny wystawiliśmy naszym graczom po wczorajszym starciu:
      Skomentuj 0
      W dzisiejszym meczu reprezentanci naszego kraju będą chcieli zrewanżować się za wczorajszą porażkę. Przypominamy, jak było w pierwszym starciu biało-czerwonych z Canarinhos: