Liga Mistrzów: Grupa A
09 gru 2020 18:00
LA 16 : 25 SKR
czas 3 SET

Koniec jednostronnego widowiska. Ponownie atak w aut. Nie mogli lepiej tego podsumować siatkarze z Belgii.

3
4
1
2
LA 16 : 24 SKR
czas 3 SET

Błąd w ataku i piłki meczowe dla bełchatowian.

5
3
1
1
LA 15 : 22 SKR
czas 3 SET

PGE Skra Bełchatów kontroluje wydarzenia od początku do końca spotkania. Pojedyncze mini serie Lindemansa Aalst nie zmieniają obrazu meczu. Tym bardziej, że na przykład przed momentem polska drużyna dostała punkt za darmo po zepsutym serwisie.

3
4
LA 12 : 19 SKR
czas 3 SET

To już najpewniej ostatnia przerwa na żądanie trenera Lindemansa Aalst. Jeszcze podpowiedzi od szkoleniowca, jak z honorem pożegnać się w środę z kędzierzyńską halą. Michał Gogol w tym meczu stara się z kolei po prostu nie przeszkadzać odpowiednio usposobionym podopiecznym.

2
1
1
1
LA 9 : 14 SKR
czas 3 SET

Krótka seria punktów wywalczonych przez Lindemansa Aalst. Została ona przerwana przez pewnego w działaniu Norberta Hubera.

1
1
1
LA 6 : 12 SKR
czas 3 SET

Nie ma zapału, nie ma koncentracji po stronie Lindemansa Aalsta. Nie przeszkadza to specjalnie bełchatowianom, ponieważ miarowymi krokami przybliżają się do zdobycia kompletu punktów w jednostronnym widowisku.

1
1
LA 4 : 10 SKR
czas 3 SET

Po przerwie na żądanie jeszcze asem serwisowym Milad Ebadipour.

3
2
LA 4 : 9 SKR
czas 3 SET

Przerwa na żądanie trenera zespołu z Belgii. W obozie PGE Skry Bełchatów absolutne opanowanie i chęć błyskawicznego ponownego wprowadzenia piłki ponad siatkę.

1
1
LA 3 : 7 SKR
czas 3 SET

Dusan Petković dołożył asa serwisowego do wspomnianego niedawno ataku. Lindemans Aalst nie potrafi rozpędzić się, a w akcie rozpaczy jego szkoleniowiec przeprowadza kolejne zmiany personalne. Aktualnie do kwadratu rezerwowych ściągnął Jakuba Rybickiego.

1
1
LA 1 : 4 SKR
czas 3 SET

Dusan Petković zaprezentował się w kontrataku. Zawodnik PGE Skry Bełchatów zmierzył boisko strzałem po prostej. Kilka akcji w trzecim secie i formalni goście na wyraźnym prowadzeniu.

1
1
LA 0 : 1 SKR
czas 3 SET

Norbert Huber atakował na zakończenie drugiego seta oraz na początek trzeciego. Pierwsza piłka na koncie PGE Skry Bełchatów, która oczywiście zamierza podsumować pojedynek w tej rundzie.

1
2
Czy mecz zakończy się po trzecim secie?
2
1
komentarz

PGE Skra Bełchatów prowadzi 2:0 po nieco ponad trzech kwadransach gry.

LA 17 : 25 SKR
czas 2 SET

Norbert Huber podsumował drugiego seta swoim skutecznym atakiem. W tej partii PGE Skra Bełchatów pozwoliła przeciwnikowi na zdobycie tylko jednego punkciku więcej niż w poprzedniej. Podopieczni Michała Gogola na prostej drodze do odniesienia zwycięstwa.

3
2
czas 2 SET

Zepsuta zagrywka i piłki setowe dla bełchatowian.

czas 2 SET

Druga przerwa na żądanie szkoleniowca Lindemansa Aalst. Na razie tylko on wykorzystuje pauzy i stara się w ich czasie przemówić do podopiecznych. Wynik wskazuje na to, że oni ignorują uwagi trenera.

2
LA 13 : 19 SKR
czas 2 SET

Milad Ebadipour zrobił to ze stoickim spokojem. Po sytuacyjnej wystawie poczekał na wyskok belgijskiego bloku, po czym zwolnił dłoń i technicznie skierował piłkę na zawodników Lindemansa Aalst.

3
4
LA 12 : 17 SKR
czas 2 SET

Przerwa na żądanie szkoleniowca Lindemansa Aalst. Starał się zaprosić podopiecznych do siebie już przed poprzednią akcją, ale spóźnioną reakcją tylko naraził się na gniew sędziego oraz żółtą kartkę.

1
1
1
LA 12 : 16 SKR
czas 2 SET

Dusan Petković od początku meczu stara się konsekwentnie dokładać punkty na konto PGE Skry Bełchatów. Nie zdążył się przesunąć na czas blok Lindemansa Aalst, dlatego Serb nie miał przed momentem skomplikowanego zadania.

3
2
LA 11 : 14 SKR
czas 2 SET

Skutecznie z wykorzystaniem drugiej linii pograł Grzegorz Łomacz. PGE Skra Bełchatów ma wyraźnie więcej do zaproponowania w ofensywie. Wachlarz prezentowanych akcji jest szerszy.

2
3
LA 8 : 11 SKR
czas 2 SET

Odskoczyli podopieczni Michała Gogola i nie zamierzają dopuścić do głosu swojego przeciwnika również w drugim secie. Ich przewaga jest konsekwencją sprawnie przeprowadzonych kontrataków, a także ponownie pomyłek Lindemansa Aalst.

czas 2 SET

W drugim secie jeszcze ani gospodarze, ani przyjezdni nie wypracowali wyraźnej przewagi. PGE Skra Bełchatów odwróciła wynik na swoją korzyść, ale na razie to tyle.

czas 2 SET

Jakub Rybicki, czyli Polak w szeregach Lindemansa Aalst, dał o sobie znać dwoma atakami. Dzięki jego precyzyjnie wymierzonym zbiciom formalni gospodarze znaleźli się ponownie na prowadzeniu i zobaczymy, jak długo to potrwa.

czas 2 SET

Rozpoczął się drugi set. Mobilizują się i starają pobudzić siatkarze Lindemansa Aalst. Do nich należała pierwsza akcja, która została przeprowadzona w odpowiednim tempie z wykorzystaniem środkowego.