Piłka meczowa. Genialna w obronie Paulina Maj-Erwardt i Wilma Salas blok-aut.

3
1
CHE 24 : 24 GAL
czas 4 SET

Remis! Trzy piłki setowe obronione! Marlena Kowalewska w polu serwisowym, Iga Wasilewska w bloku, Gyselle Silva w ataku.

13
5
1
CHE 21 : 24 GAL
czas 4 SET

Na kłopoty Ołesia Rychliuk. Atak po prostej i piłki setowe przyjezdnych.

1
3
6
CHE 21 : 23 GAL
czas 4 SET

Część strat odrobiona. Galatasaray bronił techniką podpatrzoną od Rademela Falcao na treningach sekcji piłkarzy nożnych, ale piłka oddana za darmo została spożytkowana przez Wilmę Salas.

1
1
CHE 19 : 22 GAL
czas 4 SET

Drużyna z Polic ma już bardzo duży problem. Gyselle Silva chciała kiwnąć za blok, ale piłka zatrzymała się na taśmie. Przerwał grę Ferhat Akbas.

4
CHE 19 : 20 GAL
czas 4 SET

Gra punkt za punkt nie pozwoli wygrać policzankom. Zaatakowała Irina Truszkina, ale potrzeba czegoś więcej.

1
CHE 17 : 19 GAL
czas 4 SET

Martyna Łukasik w polu serwisowym. Odrzuciła rywalki od siatki, ale kilkanaście sekund później popełniła błąd nieczystego odbicia.

3
CHE 16 : 18 GAL
czas 4 SET

Galatasaray Stambuł pograło szczelnie blokiem. Dwupunktowe prowadzenie zespołu znad Bosforu i przerwa na żądanie Ferhata Akbasa.

1
CHE 16 : 17 GAL
czas 4 SET

Yvon Belien nie dała się zatrzymać na środku. Piłka przeszła na stronę Chemika. Zbliżają się decydujące akcje czwartego seta.

1
3
CHE 15 : 15 GAL
czas 4 SET

Iga Wasilewska przedarła się prawym skrzydłem. Wyskoczyła z jednej nogi i znalazła miejsce między blokującymi rywalkami.

3
1
1
CHE 14 : 14 GAL
czas 4 SET

Najbardziej nerwowy, ale jednocześnie zagadkowy set, w którym obu drużynom nie udaje się zbudować wyraźnej przewagi.

1
CHE 12 : 12 GAL
czas 4 SET

Walka punkt za punkt. Trochę szkoda, ponieważ Chemik zmarnował kilka piłek będących w górze, żeby odskoczyć rywalkom. To może się źle skończyć.

1
2
CHE 10 : 10 GAL
czas 4 SET

Gwóźdź! Gyselle Silva wybrała się po prostej i siatkarki Galatasarayu miały szczęście, że nie znalazły się akurat na linii lotu piłki. Przyjezdne odpowiedziały delikatniej, ale równie skutecznie.

2
CHE 9 : 8 GAL
czas 4 SET

Dłuższa akcja w Szczecinie. Zakończyła ją energicznym oraz dynamicznym atakiem z drugiej linii Wilma Salas.

2
1
CHE 5 : 5 GAL
czas 4 SET

Remis. Galatasaray uruchomił blok i zaczął bezbłędnie spekulować, gdzie akurat powędruje piłka po wystawie Marleny Kowalewskiej.

1
2
CHE 4 : 3 GAL
czas 4 SET

Wilma Salas nie jest w tym meczu równie skuteczna jak w wielu konfrontacjach w Lidze Siatkówki Kobiet. Tym razem wpadła na blok Galatasarayu.

1
1
CHE 4 : 1 GAL
czas 4 SET

Świetne otwarcie czwartego seta przez Chemika. Piłka powędrowała na lewe skrzydło do Gyselle Silvy, która robi najmniejszy problem z bloku Galatasarayu. Przerwa na żądanie trenera zespołu ze Stambułu.

2
1
1
Czy Grupa Azoty Chemik zakończy mecz w czwartym secie?
2
1
CHE 25 : 19 GAL
czas 3 SET

Wilma Salas ułożyła dłonie w bloku. Sekundę później piłka znalazła się w polu Galatasarayu. Trzecia partia dla Chemika i będzie mieć szansę na zakończenie meczu.

5
5
CHE 24 : 19 GAL
czas 3 SET

Chemik ustawił potrójny blok. Nie dało się przez niego przebić. Piłki setowe.

3
3
1
CHE 23 : 19 GAL
czas 3 SET

Przerwa na żądanie Ferhata Akbasa. Zgodnie z przewidywaniami sprzed kilku minut Turek z Polic poderwał się z ławki jeszcze w trzecim secie.

1
3
CHE 23 : 16 GAL
czas 3 SET

Seria przeciwniczek przerwana przez Wilmę Salas, która zaatakowała skutecznie na lewym skrzydle. W pole serwisowe weszła Martyna Łukasik i utrudniła przeprowadzenie akcji drużynie z Turcji.

3
2
CHE 21 : 16 GAL
czas 3 SET

Dotknięcie siatki po stronie Chemika. Ferhat Akbas przysiadł na ławce, ale za moment pewnie poderwie się.

1
CHE 19 : 13 GAL
czas 3 SET

Zerwany atak Igi Wasilewskiej, a w kontrataku wykazała się Ołesia Rychliuk. Umiejętnie obsługuje ją wystawami Nilay Ozdemir.

1
2
CHE 18 : 11 GAL
czas 3 SET

Nie opłaciło się ryzyko w polu serwisowym Anthi Vasilandonaki. Piłka wylądowała poza boiskiem, Chemiczki mają kolejny punkt po swojej stronie.

2
1
1
CHE 16 : 10 GAL
czas 3 SET

Jeden punkt odrobiony przez siatkarki z Turcji. Piłka trafiła na prawe skrzydło do dysponującej dobrym zasięgiem w ataku Ołesii Rychliuk, która nie miała problemu z wykonaniem skutecznego ataku.

1
CHE 16 : 8 GAL
czas 3 SET

Dwa razy więcej punktów po stronie Chemika niż gości. Druga i ostatnia przerwa na żądanie trenera Galatasarayu w tym secie.

2
1
CHE 14 : 8 GAL
czas 3 SET

Chemik rozpędzony, Galatasaray na razie nie ma argumentów i sposobu na umieszczenie piłki w polu Chemiczek. Przed momentem Anthi Vasilandonaki huknęła w Natalię Mędrzyk.

3
1
CHE 12 : 6 GAL
czas 3 SET

Pogubiły się przyjezdne. Tym razem ich szkoleniowiec zareagował zmianami personalnymi. Chemik buduje przewagę potrzebną do wygrania drugiego tego wieczoru seta.

2
1
CHE 10 : 6 GAL
czas 3 SET

Z kolei Natalia Mędrzyk przypomniała o jakości swoich zagrywek. Czołowa serwująca Ligi Siatkówki Kobiet trafiła w linię końcową. Przerwa na żądanie Atamana Guneyligila tym razem już na pewno.

3
2
CHE 8 : 6 GAL
czas 3 SET

Gyselle Silva przypomina o swoich atakach. Kubanka dostała szybką piłkę od Marleny Kowalewskiej i umieściła w polu po przekątnej.

3
4
CHE 7 : 4 GAL
czas 3 SET

Rośnie przewaga policzanek. Denerwują się ich rywalki, a trener Ataman Guneyligil zastanawiał się nad przerwaniem ich serii.

2
2
CHE 5 : 3 GAL
czas 3 SET

Początek trzeciego seta ze wskazaniem na Chemika. Ferhat Akbas wykorzystał kilka minut między partiami na uspokojenie podopiecznych, może przywrócenie im energii.

1
CHE 17 : 25 GAL
czas 2 SET

Yvon Belien skończyła seta ze środka. Piłka nie wpadła czysto w pole Chemika, ale jednocześnie nie udało się jej utrzymać nad siatką. Druga partia dla Galatasarayu Stambuł, który wypracował sobie przewagę w środkowej części.

2
CHE 16 : 24 GAL
czas 2 SET

Dynamicznie przez skrzydło siatarki Galatasarayu i mają całą serię piłek setowych.

1
CHE 14 : 22 GAL
czas 2 SET

Czujne na siatce zawodniczki Galatasarayu i wykorzystują bezwzględnie każdy błąd po stronie Chemika. Ewelina Polak weszła na boisko z kwadratu rezerwowych.

3
CHE 14 : 20 GAL
czas 2 SET

Irina Truszkina mogła zmniejszyć prowadzenie siatkarek z Polic, ale w kontrataku wyrzuciła piłkę poza boisko.

2
CHE 13 : 19 GAL
czas 2 SET

Rozpędzone przyjezdne. Na boisku po stronie Chemika pojawiła się Martyna Grajber, ale nie poprawiła zasadniczo jakości pierwszej piłki.

1
CHE 12 : 16 GAL
czas 2 SET

Przerwa na żądanie trenera Ferhata Akbasa. Zagrywki rywalek coraz bardziej problematyczne dla policzanek.

1
2
CHE 12 : 15 GAL
czas 2 SET

Anthi Vasilandonaki przebiła się na prawym skrzydle. Galatasaray coraz bliżej zwycięstwa w drugim secie.

1
CHE 11 : 13 GAL
czas 2 SET

Trudna dla gospodyń seria zagrywek. Rzucają się Chemiczki po piłkę, ale ta ucieka w niepożądanych kierunkach.

1
CHE 11 : 10 GAL
czas 2 SET

Pierwsze prowadzenie Chemika w drugim secie. Gyselle Silva niszczy Turczynki swoimi atakami na prawym skrzydle.

1
1
czas 2 SET

W cudowny sposób Galata utrzymała piłkę w powietrzu. Chemiczki zdekoncentrowane, nie bardzo miała która atakować, ale Iga Wasilewska zebrała się i trafiła w linię. Kolejny raz zmieniamy wynik, ale challenge pracuje na korzyść Chemika.

1
CHE 8 : 8 GAL
czas 2 SET

Remis, czyli po początkowej zadyszce Chemiczek nie ma śladu na tablicy.

4
2
CHE 7 : 8 GAL
czas 2 SET

Ta akcja była całkiem efektowna. Iga Wasilewska dostała piłkę na wyczyszczonej siatce od Marleny Kowalewskiej i w swoim stylu mierzyła w koniec pola.

1
CHE 5 : 6 GAL
czas 2 SET

Euforia po zderzeniu siatkarek z Turcji. Czekamy na taką samą po spektakularnej akcji gospodyń.

3
1
CHE 3 : 6 GAL
czas 2 SET

Na razie nie udaje się złapać przyjezdnych. Galatasaray podkręcił poziom dokładności i energii swoich zagrywek.

CHE 0 : 3 GAL
czas 2 SET

Rozdrażnione siatkarki w żółto-czerwonych strojach rozpoczęły od serii skutecznych akcji.

1
2
1
1
2
Drugi set również dla Grupy Azoty Chemika Police?
CHE 25 : 20 GAL
czas 1 SET

Dotknięcie siatki przez zawodniczkę Galatasarayu, która bez specjalnego powodzenia chciała blokować Gyselle Silvę. Dobre otwarcie Chemika. Set dla policzanek!

1
2
2
CHE 24 : 20 GAL
czas 1 SET

Piłki setowe po widowiskowej obronie Gyselle Silvy i kontrataku Wilmy Salas.

1
CHE 22 : 20 GAL
czas 1 SET

Martyna Łukasik zameldowała się w polu serwisowym. Nie udało się pozostać w nim na dłużej, ponieważ rywalki przyjęły i przeprowadziły akcję z wykorzystaniem Anthi Vasilandonaki.

1
1
CHE 22 : 19 GAL
czas 1 SET

Walka punkt za punkt pozwoli Chemikowi zgarnąć pierwszego seta. Pomogła zepsutym serwisem Guldeniz Pasaoglu.

1
1
CHE 20 : 17 GAL
czas 1 SET

Na przełamanie Gyselle Silva, a Wilma Salas zrehabilitowała się za serię pomyłek blokiem. Przerwa na żądanie trenera Galatasarayu.

3
1
CHE 18 : 17 GAL
czas 1 SET

Coraz bliżej udanego pościgu przyjezdnych. Wilma Salas po pierwsze popełniła błąd w odbiorze, a po drugie zdenerwowana nie naprawiła go atakiem.

2
CHE 18 : 14 GAL
czas 1 SET

Fart. Atakująca w kontrataku Ołesia Rychliuk nadepnęła linię trzeciego metra.

1
2
CHE 17 : 13 GAL
czas 1 SET

Topnieje przewaga policzanek, dlatego Ferhat Akbas postanowił przerwać grę. Wilma Salas uderzyła nieczysto po przekątnej i piłka wylądowała poza polem Galatasarayu.

3
CHE 17 : 11 GAL
czas 1 SET

Asli Kalac prowadziła niebezpieczne bombardowanie z pola serwisowego. Nie radził sobie Chemik w przyjęciu, ale Gyselle Silva to naprawiła. Challenge pokazał, że Kubanka trafiła w linię.

1
1
CHE 16 : 9 GAL
czas 1 SET

Dwie minuty bez zasadniczej zmiany sytuacji. Po jednym błędzie serwisowym z obu stron, więc siatkarki tylko zmieniły położenie na boisku.

2
1
CHE 14 : 7 GAL
czas 1 SET

Iga Wasilewska punktuje blokiem dwukrotnie. Bez tempa Galatasaray i nie pomogła w jego odzyskaniu przerwa na żądanie trenera.

1
2
CHE 12 : 7 GAL
czas 1 SET

Przerwa na żądanie trenera Galatasarayu. Pięć punktów przewagi Chemika. Celowała w linię boczną ze środka Cagla Akin, jednak zdaniem sędziego nie wcelowała.

2
1
1
czas 1 SET

Ołesia Rychliuk wyrzuciła piłka daleko poza pomarańczowe pole. Kolejna krótka seria punktowa Chemika przy zagrywkach Marleny Kowalewskiej.

2
3
1
CHE 8 : 5 GAL
czas 1 SET

Rośnie przewaga gospodyń. Paulina Maj-Erwardt dwoi się w obronie, a w kontrataku przedarła się Natalia Mędrzyk. Jeszcze potrójny blok Chemiczek!

2
2
CHE 5 : 4 GAL
czas 1 SET

Pierwsze w meczu prowadzenie lidera Ligi Siatkówki Kobiet. Atak z obiegnięcia Iriny Truszkiny. Na razie Ukrainka skuteczna na siatce.

3
1
CHE 4 : 4 GAL
czas 1 SET

Remis. Chemiczki jakby opanowały pierwsze nerwy.

1
CHE 3 : 4 GAL
czas 1 SET

Zameldowała się Olesia Rychliuk atakiem w koniec pola Chemika Police. Na akcję rodaczki odpowiedzią był atak z obiegnięcia Iriny Truszkiny.

1
CHE 2 : 3 GAL
czas 1 SET

Czujne bloki siatkarek Galatasarayu na Natalii Mędrzyk. Powędrowała wreszcie piłka na przeciwne skrzydło do Gyselle Silvy.

1
CHE 1 : 1 GAL
czas 1 SET

Pierwszy punkt przyjezdnych. Po nieudanym przyjęciu Natalia Mędrzyk odbiła się od bloku Galatasarayu. Szybko zrewanżowała się przyjmująca Chemika.

1
Czy Grupa Azoty Chemik Police wygra pierwszego seta?
17:21

Szóstka gospodyń.

17:21

Trenerem policzanek jest Ferhat Akbas, który rozpoczynał pracę szkoleniową jako statystyk Galatasarayu.

17:21

Sędziowie: Dominga Lot, Christophe Lecourt

1
17:21

Chemik wygrał poprzedni mecz 3:0 z Grotem Budowlanymi Łódź. Drużyna Ferhata Akbasa okazała się wyraźnie lepsza od wicemistrza Polski zajmującego aktualnie trzecie miejsce w Lidze Siatkówki Kobiet. Również Galatasaray Stambuł jest jesienią dobrze dysponowany.

17:21

Drużyna z Polic wygrała 11 meczów z rzędu na krajowym podwórku. Jej passa rozpoczęła się w pojedynku o Superpuchar Polski z ŁKS-em Commercecon Łódź. Później trwała w Lidze Siatkówki Kobiet. Chemik jest niepokonany po zmianie trenera Marcello Abbondanzy na Ferhata Akbasa.

17:21

Grupa Azoty Chemik Police zmierzy się z Galatasarayem Stambuł w pierwszej rundzie Pucharu CEV. Lider Ligi Siatkówki Kobiet nie miał szczęścia w losowaniu i staje przed wyzwaniem.