Jan Hadrava zablokowany w kontrataku i ponownie piłka setowa dla Jastrzębskiego Węgla.

Piłka setowa dla Jastrzębskiego Węgla po efektownym skrócie z pola serwisowego Christiana Fromma.

Po ataku Jana Hadravy pierwsza piłka meczowa.

Po asie serwisowym Dominika Depowskiego remis.

Wojciech Żaliński trzykrotnie podbity, ale Jakub Bucki nie wykorzystał szansy.

Graham Vigrass chybił po serii dobrych zagrywek.

Spektakularny pościg Jastrzębskiego Węgla. Graham Vigrass z pola serwisowego.

Będzie jeszcze gorąco! Graham Vigrass trafił zagrywką.

Seyed Mohammad Mousavi Eraghi nie trafił w piłkę czysto na siatce. Coraz mniejsza zaliczka jakby rozkojarzonych zawodników w zielonych strojach.

Ponownie Jakub Bucki i delikatnie stopniała zaliczka prowadzącego zespołu.

Wrócił na boisko Dominik Depowski po zakończonej akcji przez Jakuba Buckiego.

Dobra piłka na skrzydło od Pawła Woickiego do Jana Hadravy.

Jan Hadrava i Mateusz Poręba poczekali z blokiem na Christiana Fromma.

Jan Hadrava huknął ze skrzydła. Blisko, coraz bliżej Indykpol AZS Olsztyn, ale jeszcze piłka w grze.

Pojawił się Christian Fromm. Nie zatrzymał jednak rozpędzonych zawodników z Olsztyna. Kolejnym zmiennikiem w Jastrzębskim Węglu jest Paweł Rusek.

Idzie po swoje drużyna z Warmii! Gwiazdy i buczenie na trybunach oraz kolejna przerwa na żądanie trenera Jastrzębskiego Węgla.

Zmiennicy nie dają jakości. Jakub Bucki przestrzelił.

Przerwa na żądanie trenera Jastrzębskiego Węgla po czterech punktach z rzędu olsztynian. Trzy z nich były konsekwencją błędów w ataku gospodarzy.

Prowadzenie zespołu z Olsztyna. Po błędzie w ataku Piotra Haina trener gospodarzy zdecydował się na zmianę rozgrywającego.

Jakub Bucki, który zastąpił w szóstce gospodarzy Dawida Konarskiego, przestrzelił. W ten sposób remis.

Seyed Mohammad Mousavi Eraghi wrzucił zagrywkę w siatkę. Problemy tego zawodnika od początku spotkania.

Najwyraźniej prowadzenie nie odpowiada ani jednym, ani drugim. Tym razem Jastrzębski Węgiel o kroczek przed przeciwnikiem.

Zmienia się sytuacja dynamicznie. Jan Hadrava huknął zagrywką.

Jastrzębski Węgiel odzyskał prowadzenie. Przed wznowieniem gry trochę dłuższa przerwa.

Tym razem dla równowagi Jan Hadrava gorszy od jastrzębskiego bloku.

Graham Vigrass złapany blokiem na środku przez Mateusza Porębę. To było efektowne i dało prowadzenie Indykpolowi AZS-owi Olsztyn.

Wojciech Żaliński radzi sobie na swoim skrzydle. Cios za cios na początku trzeciego seta.

Trzeci set rozpoczął się od długiej akcji. Ponownie partię otworzył punktem Jastrzębski Węgiel.

Czy Indykpol AZS Olsztyn zdobędzie komplet punktów?

Indykpol AZS Olsztyn coraz bliżej szczęścia.

Tomasz Fornal huknął w aut. Po błędzie przyjmującego druga partia wygrana przez Indykpol AZS Olsztyn. Drużyna z Warmii ma w kieszeni minimum punkt do tabeli.

Piłka setowa dla Indykpolu AZS-u Olsztyn. Ponownie nie poradził sobie Dawid Konarski, a odbita od bloku piłka trafiła jeszcze w łokieć doświadczonego atakującego. Przerwa na żądanie trenera Jastrzębskiego Węgla.

Gramy na przewagi po błędzie Dawida Konarskiego.

Robbert Andringa zatrzymany podwójnym blokiem na skrzydle. Piłka setowa dla Jastrzębskiego Węgla, ale zanim ona, przerwa na żądanie szkoleniowca gości.

Potrójny blok poczekał na Dawida Konarskiego. Ten trafił w dłonie Mateusza Poręby.

Tomasz Fornal ze środka i gospodarze nie pozwalają uciec rywalom.

Wojciech Żaliński dał prowadzenie zespołowi z Warmii. Nowa sytuacja w drugim secie.

Wrócił Paweł Woicki, wszedł na zagrywkę Remigiusz Kapica.

Wchodzimy w decydującą fazę seta i jak przez jego większość prowadzi Jastrzębski Węgiel.

Remis! Jan Hadrava prowadzi bombardowanie z pola serwisowego.

Już tylko punkt przewagi Jastrzębia.

Jan Hadrava huknął zagrywką, zmniejszył przewagę gospodarzy i zmusił trenera Jastrzębskiego Węgla do przerwania gry.

Tomasz Kowalski za Pawła Woickiego na rozegranie.

Gra klei się gospodarzom. Graham Vigrass spokojnie skończył atak na środku.

Robbert Andringa zablokowany przez jedynego obecnego po drugiej stronie siatki Lukasa Kampę.

Paweł Rusek po raz pierwszy w tym meczu na boisku. Przy okazałym prowadzeniu Jastrzębskiego Węgla.

Tym razem Pers z pola serwisowego daleko poza boisko.

Seyed Mohammad Mousavi Eraghi goni przeciwnika asem serwisowym.

Coraz skuteczniej jastrzębianie. Cztery punkty zaliczki to już niezły kapitał. Piotr Hain wszedł na boisko.

Pierwsza w tym meczu przerwa na żądanie trenera gości. To konsewencja kolejnej akcji Dominika Depowskiego dającej Jastrzębskiemu Węglowi trzypunktową przewagę.

Rośnie zaliczka gospodarzy. Rozgrywający może liczyć na Dominika Depowskiego, który zaatakował po bloku.

Dawid Konarski huknął w środek boiska. Atakujący bardzo ucieszył się z tej akcji po serii swoich nieudanych.

Nie w tempo. Jan Hadrava był za piłką, a próba oparcia jej o blok jastrzębian była zbyt oczywista.

Parada zepsutych zagrywek.

Jurij Gladyr poradził sobie na środku. Atak w linię końcową.

Wrócili na prowadzenie siatkarze grający w białych strojach z pomarańczowymi akcentami. Jan Hadrava wyrzucił piłkę poza boisko.

Pierwsze prowadzenie Indykpolu AZS-u Olsztyn. Zablokowany Dawid Konarski.

Drugi set tak jak pierwszy rozpoczął się punktem gospodarzy.

Bliżej wygrania meczu Indykpol AZS Olsztyn.

Wojciech Żaliński kończył pierwszego seta atakiem. Przy okazji gospodarze wpadli w siatkę, więc punkt podwójnie należał się Indykpolowi AZS-owi Olsztyn. W środowej fazie partii wypracował sobie przewagę i zasłużenie triumfuje na jej końcu.

Mateusz Poręba ze środka i seria piłek setowych dla Indykpolu AZS-u Olsztyn.

Jakub Bucki pojawił się po stronie jastrzębskiej.

Szczęśliwy, ale skuteczny kontratak zakończony przez Wojciecha Żalińskiego.

Pozostają cztery punkty przewagi olsztynian. Remigiusz Kapica wszedł na zagrywkę.

Jeszcze walczą o pierwszego seta gospodarze. Zaatakował Dominik Depowski.

Robbert Andringa poradził sobie po sytuacyjnej wystawie Michała Żurka.

Idą po swoje olsztynianie. Siatka wyczyszczona, piękny atak i druga przerwa na żądanie trenera Jastrzębskiego Węgla.

Wchodzimy w decydującą fazę seta. Jan Hadrava przedarł się po szybkiej wystawie przez blok.

Psują zagrywki gospodarze, a to wstrzymuje ich pościg.

Dłuższa akcja zakończona atakiem przez Dominika Depowskiego.

Blok na Tomaszu Fornalu. Rośnie przewaga olsztynian, choć na początku seta byli minimalnie za przeciwnikiem. Przerwa na żądanie trenera Jastrzębskiego Węgla, którego drużyna przegrała sześć z ostatnich siedmiu akcji.

Kolejny strzał Wojciecha Żalińskiego z pola serwisowego.

Odpowiedział Wojciech Żaliński świetnym serwisem między Tomasza Fornala i Jakuba Popiwczaka.

Dominik Depowski pocelował zagrywką Michała Żurka.

Niewygodna piłka, mimo to Jan Hadrava znalazł sposób na zranienie przeciwnika.

Pomyłka Seyeda i tym razem dwa punkty z rzędu na stronę medalisty mistrzostw Polski.

Drużyna z Warmii po raz pierwszy na prowadzeniu po błędzie przeciwnika.

Seyed Mohammad Mousavi Eraghi popisał się pięknym atakiem ze środka w koniec pola jastrzębian.

Remis. Goście nie pozwalają przeciwnikom na zbudowanie przewagi.

Indykpol AZS Olsztyn nie daje daleko uciec. Wojciech Żaliński wykorzystał piłkę od Pawła Woickiego.

Tomasz Fornal zaatakował na zakończenie kontrataku i pierwsze w tym spotkaniu dwupunktowe prowadzenie.

Przez środek Jastrzębski Węgiel i utrzymuje minimalne prowadzenie.

Rozpoczął od ataku z lewego skrzydła Dominik Depowski w pole olsztynian.

Rozpoczęli goście.

JW: Kampa, Depowski, Fornal, Vigrass, Gladyr, Konarski, Popiwczak (libero)

AZS: Woicki, Andringa, Żaliński, Seyed, Poręba, Hadrava, Żurek (libero)

Czy mecz rozstrzygnie się w trzech setach?

Indykpol AZS Olsztyn chce ponownie podbić Jastrzębie-Zdrój.

Sędziowie: Tomasz Janik, Marcin Herbik, Marek Kwieciński

Indykpol AZS Olsztyn jest na szóstym miejscu w tabeli, a do swojego przeciwnika z Jastrzębia-Zdroju traci dwa punkty. Drużyna z Warmii odniosła trzy zwycięstwa w czterech spotkaniach. Ostatnio pokonała 3:2 GKS Katowice.

Jastrzębski Węgiel nie zaoferował jeszcze kibicom we własnej hali wielu pozytywnych wrażeń. W listopadzie poniósł domowe porażki 0:3 z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle oraz Projektem Warszawa. We wtorek podejmie Indykpol AZS Olsztyn.