3
3
13 : 14 WAR
czas 5 SET

W takim momencie piłkę dostaje Grobelny i nie zadrżała mu ręka. Mamy piłkę meczową!

czas 5 SET

Odważna decyzja Brizarda, ale Patryk Niemiec odpłaca się świetnym wykończeniem akcji

1
2
1
9 : 10 WAR
czas 5 SET

Brizard poczekał sobie na lewym skrzydle na Ferreirę, siatkarski break na korzyść warszawian

czas 5 SET

Zdaniem arbitrów blok jednak był, choć jest to sytuacja niezwykle trudna do oceny

czas 5 SET

Dobry atak Grobelnego nad podwójnym blokiem, czyżby Anastasi wyciągnął asa z rękawa wprowadzając go na atak?

czas 5 SET

Zaskoczył teraz rywali Brizard, piłka po jego zagrywce wylądowała zaraz za linią 3. metra

1
1
1
1
3 : 1 WAR
czas 5 SET

Świetna akcja po stronie gospodarzy. Waliński nie bawi się w półśrodki i zdobywa kolejny punkt dla gospodarzy

1
1
2 : 1 WAR
czas 5 SET

Źle rozpoczęli tego seta warszawianie, ale po ataku Nowakowskiego... pomógł im sufit

2
1 : 0 WAR
czas 5 SET

Rozpoczynamy siatkarską loterię! Która "szóstka" w Zawierciu okaże się szczęśliwa?

1
1
25 : 15 WAR
czas 4 SET

Ależ przyspieszenie gospodarzy! Blok Czarnowskiego na Królu oznacza, że w Zawierciu rozegrany zostanie tie-break

czas 4 SET

Zwolnił rękę w polu zagrywki Malinowski. Tillie nie zdążył prawidłowo zareagować

2
1
19 : 14 WAR
czas 4 SET

Ferreira atakuje w aut, ale warszawianie dotykają siatki. Zbyt wiele niewykorzystanych szans po stronie gości, by myśleć o zakończeniu tego meczu w czterech setach

2
1
1
1
18 : 14 WAR
czas 4 SET

Dużo zepsutych zagrywek z obu stron powoduje, że siadło nam nieco tempo tego spotkania

1
15 : 11 WAR
czas 4 SET

Mamy challenge, atak Malinowskiego zahaczył o taśmę. Trafił jednak w plac gry, punkt dla Zawiercian

2
1
1
14 : 11 WAR
czas 4 SET

Kwolek wbija siatkarski gwóźdź w parkiet w Zawierciu. Połowa strat odrobiona!

2
14 : 10 WAR
czas 4 SET

Próbuje przełamać swoją niemoc w ofensywie Tillie, tym razem udało mu się znaleźć lukę w bloku, który zmylił obronę gospodarzy

czas 4 SET

Piłka po ataku Króla trafiła w blok i wychodziła na aut, ale nim to się stało otarła się jeszcze o atakującego Projektu Warszawa

1
1
8 : 6 WAR
czas 4 SET

Myli się w ataku Waliński, jeden z niewielu niewymuszonych błędów zawiercian w tym secie

7 : 3 WAR
czas 4 SET

Świetna zagrywka Masnego, o czas prosi Andrea Anastasi, który próbuje wstrząsnąć zespołem

2
1
1
1
6 : 3 WAR
czas 4 SET

Zablokowany Kwolek, a jego dyspozycja jest w tym meczu papierkiem lakmusowym dyspozycji całej drużyny. Gospodarze mają już trzy oczka przewagi

1
1
1
3 : 2 WAR
czas 4 SET

Autowa zagrywka Nowakowskiego. Jest to dziś jedyny element, który nie leży środkowemu Projektu Warszawa

1
2
2 : 1 WAR
czas 4 SET

Michał Masny kompletnie zaskoczył rywali atakując wysoko nagraną piłkę już w drugim kontakcie

czas 3 SET

Zablokowany Ferreira i tak kończy się ten trzeci set. Czy siatkarzy z Zawiercia stać na doprowadzenie do tie-breaka? Przekonamy się za kilkanaście minut

czas 3 SET

Nowakowski nie do powstrzymania dla Jurajskich Rycerzy. Piłka setowa dla siatkarzy z Warszawy po ataku ich środkowego

3
1
2
2
18 : 21 WAR
czas 3 SET

Podwójny blok skoczył do środkowego drużyny z Zawiercia, tymczasem piłka trafiła na skrzydło do Malinowskiego

1
1
13 : 15 WAR
czas 3 SET

Na nic zdała się efektowna parada Wojtaszka, który wylądował niemal w bandach. W kontrze nie myli się Waliński

2
2
11 : 14 WAR
czas 3 SET

Wreszcie zaproszony do gry Andrzej Wrona, który do tej pory pozostawał nieco w cieniu Nowakowskiego

1
1
1
9 : 12 WAR
czas 3 SET

Błyskawicznie trzy oczka przewagi wypracowali sobie siatkarze Projektu Warszawa i o przerwę zmuszony jest poprosić Australijczyk

1
1
9 : 10 WAR
czas 3 SET

Pojedynczy blok Nowakowskiego na Walińskim, w kolejnej akcji zatrzymany Verhees. Ależ fragment gry zespołu gości!

1
1
1
7 : 8 WAR
czas 3 SET

Wyczyszczona siatka dla Kwolka, Nowakowski zrobił "wiatr" na siatce i ułatwił zadanie swojemu koledze

czas 3 SET

Dobra obrona Wojtaszka, ale w siatkę wpada Tillie i znów na prowadzeniu zawiercianie

1
1
4 : 3 WAR
czas 3 SET

Zablokowany Kwolek, tym razem na przyjmującego Projektu Warszawa poczekał Marcin Kania

1
2
1
2 : 3 WAR
czas 3 SET

Brizard widzi, że dobrze dysponowany jest dzisiaj Nowakowski i po raz kolejny korzysta z usług reprezentanta Polski

czas 2 SET

Waliński trafiony z ogromną siłą przez Kwolka, który wyładował całą swoją złość w ataku z drugiej linii. Nic się jednak przyjmującemu zawiercian nie stało i skończyło się na strachu

3
2
2
2
22 : 15 WAR
czas 2 SET

Zdeklasowani goście chcieliby już pewnie zakończyć tego seta. Hala w Zawierciu rozgrzana do czerwoności po ataku portugalczyka Ferreiry

1
2
19 : 11 WAR
czas 2 SET

Zaryzykował Waliński atakując z bardzo niewygodnej pozycji, mając piłkę za głową. Piłka trafia w niebronioną strefę warszawian

1
2
1
18 : 10 WAR
czas 2 SET

Wyblokowany Nowakowski, nie mogą dobić się do "pomarańczowego" zawodnicy Projektu Warszawa

czas 2 SET

Autowa zagrywka Króla, trudno będzie już siatkarzom z Warszawy odrobić sześciopunktową stratę do gospodarzy

czas 2 SET

Pogubił się Brizard, niedociągnięta piłka do antenki w kierunku Tillie, ale ten atakuje w antenkę

czas 2 SET

Niewymuszony błąd Kwolka w ataku, ten atakując po ostrym skosie nie zmieścił się w boisku

czas 2 SET

Zablokowany Kwolek. Czy to będzie moment zwrotny w tym meczu?

1
1
1
3 : 3 WAR
czas 2 SET

W siatkę wpada Waliński, choć dobrze ustawieni koledzy w obronie zdołali podbić atak rywali. Stracona szansa na kontrę gospodarzy

1
1
20 : 25 WAR
czas 1 SET

Jak profesor w ostatniej akcji seta zachował się Kwolek opierając piłkę o blok rywali w taki sposób, by ta wylądowała w antence. Stołeczny zespół wychodzi na prowadzenie w tym meczu 1:0

czas 1 SET

Myli się Jak Król, ale w kolejnej akcji piłka posłana już do "pewniaka". Atak Kwolka daje warszawianom piłkę setową

2
1
1
16 : 21 WAR
czas 1 SET

Świetna obrona Kogi, ale w kontrze znów uruchomiony Król. Jak do tej pory bardzo dobrze Brizard kreuje rozkład ataku Projektu Warszawa

1
1
1
14 : 18 WAR
czas 1 SET

Na kłopoty blok - Brizard domyka trójblok gości, którzy odbudowali przewagę z początku tego seta

2
1
1
14 : 15 WAR
czas 1 SET

Z przyjmującym reprezentacji Polski wszystko w porządku, ale nie można tego powiedzieć o grze warszawian w ostatnich akcjach. Blokowany Król i o pierwszą przerwę prosi Andrea Anastasi

1
1
13 : 15 WAR
czas 1 SET

Mała przerwa w grze, w jednej z poprzednich akcji ucierpiał nadgarstek Bartosza Kwolka

1
12 : 15 WAR
czas 1 SET

Nie spotkali się Brizard z Andrzejem Wroną, warszawianie pozwalają sobie na coraz bardziej finezyjne zagrania, ale to się mści

1
1
2
czas 1 SET

Błędu jednak nie było. Za to w kolejnej akcji zabawił się Kwolek, rozegrał piłkę na prawe skrzydło będąc ustawionym ciałem do lewej antenki. Kompletnie zaskoczeni zawiercianie

1
1
1
1
10 : 14 WAR
czas 1 SET

Zbyt czytelna i niska kiwka "zgaszona" przez Króla blokiem. Mamy jednak challenge. Gospodarze sprawdzają czy blokujący nie dotknęli siatki

czas 1 SET

Długa akcja z serią efektownych obron zakończona wybiciem piłki po rękach Brizarda przez Walińskiego. Trzypunktowa strata do drużyny gości odrobiona!

1
1
4 : 6 WAR
czas 1 SET

Przeszkodzili sobie Jan Król i Bartosz Kwolek. Niewykorzystana szansa stołecznego zespołu

1
1
3 : 6 WAR
czas 1 SET

Pierwsza przerwa na życzenie Marka Lebedewa. Z wysokiego "C" otworzyli ten mecz na szczycie 5. kolejki siatkarze Projektu Warszawa