Remis. Atanasis Protopsaltis przyłożył w pole bełchatowian zagrywką.

1
3
RAD 18 : 19 SKR
czas 4 SET

Przerwa na żądanie trenera Michała Gogola, ponieważ jego drużyna gubi zaliczkę. Nic nowego, jeżeli chodzi o standardy tego spotkania.

1
RAD 16 : 19 SKR
czas 4 SET

Przerwa na żądanie trenera Roberta Prygla po tym jak Grzegorz Łomacz zmusił do błędu Michała Ruciaka swoim serwisem.

3
4
RAD 16 : 18 SKR
czas 4 SET

Seria pomyłek w ataku po obu stronach boiska. Przerwał ją Milad Ebadipour i po jego dobrym zakończeniu akcji PGE Skra Bełchatów ma dwupunktowe prowadzenie.

3
2
1
RAD 14 : 16 SKR
czas 4 SET

Dwupunktowa zaliczka zespołu z Bełchatowa po ustawieniu skutecznego podwójnego bloku przez Karolem Butrynem.

5
2
RAD 13 : 14 SKR
czas 4 SET

Dłuższa akcja z atakami po obu stronach. Bartosz Firszt zebrał się do zdecydowanego zbicia, jednak sędziowie zobaczyli na monitorze dotknięcie siatki.

czas 4 SET

Przestrzelił na środku Jakub Kochanowski, przez co na prowadzeniu znalazła się znienacka drużyna z województwa mazowieckiego.

czas 4 SET

Remis po bloku Bartłomieja Grzechnika, a całkiem niedawno PGE Skra Bełchatów miała zaliczkę 9:4.

czas 4 SET

Opanowali nerwy siatkarze z Bełchatowa. Dusan Petković przy swoim ataku wykorzystał dłonie Karola Butryna.

czas 4 SET

Nie poddają się podopieczni Roberta Prygla, a PGE Skra Bełchatów ponownie nie przywiązała się do swojego okazałego prowadzenia. Skutecznie w kontratakach Cerrad Enea Czarni Radom. Przerwa na żądanie Michała Gogola.

czas 4 SET

Bardzo zbudowani finiszem w poprzednim secie są bełchatowianie, którzy konsekwentnie punktują, natomiast ich rywale mają problem z powrotem do równowagi.

czas 4 SET

Przerwa na żądanie trenera Roberta Prygla przy wyraźnym prowadzeniu PGE Skry Bełchatów.

2
2
1
RAD 3 : 6 SKR
czas 4 SET

Trzypunktowa zaliczka zbudowana przez gości przy zagrywkach Artura Szalpuka.

czas 4 SET

Publiczność nie miała dużo czasu na uspokojenie emocji po trzecim secie. Rywalizacja na początku czwartej rundy punkt za punkt.

2
1
RAD 0 : 1 SKR
czas 4 SET

Jakub Kochanowski skutecznie na siatce. Pierwszy punkt w czwartym secie dla gości.

4
5
2
2
2
komentarz

Po 49 minutach udało się rozstrzygnąć trzeciego seta.

czas 3 SET

Artur Szalpuk tym razem już skutecznie. Maratoński set zakończony wybuchem radości przez PGE Skrę Bełchatów.

czas 3 SET

Karol Butryn zaatakował blok-aut. Po dwa punkty z rzędu zdobywają siatkarze, ale żaden zespół nie potrafi wygrać trzech.

czas 3 SET

Piłka setowa wraca na stronę przyjezdnych. Dusan Petković nie pozwolił sobie tym razem na błąd w kontrataku.

3
3
2
1
RAD 29 : 28 SKR
czas 3 SET

Inicjatywa przeszła na stronę Czarnych. Atanasis Protopsaltis nie miał litości serwując w Artura Szalpuka.

3
1
4
4
RAD 27 : 28 SKR
czas 3 SET

Skra ma w tej nerwowej walce kolejne piłki setowe.

4
4
1
2
RAD 26 : 26 SKR
czas 3 SET

Na boisku są Bartosz Firszt oraz Milan Katić. Ten drugi wszedł za wykluczonego Milada Ebadipoura.

czas 3 SET

Czerwoną kartkę otrzymał Milad Ebadipour za udział w awanturze.

czas 3 SET

Trwa walka na przewagi. Wymiana ciosów i Dusan Petković przestrzelił. Potwornie zagotowali się jedni i drudzy. Awantura.

1
RAD 24 : 24 SKR
czas 3 SET

Artur Szalpuk przymierzył w pole Cerradu Enei Czarnych Radom. Długa akcja, obie drużyny miały swoje szanse na zdobycie punktu, a wszystko rozstrzygnęło się wideo weryfikacją. Skra dotknęła siatki i będzie walka na przewagi.

czas 3 SET

Piłki setowe dla bełchatowian po autowym zagraniu Karola Butryna.

6
6
1
1
czas 3 SET

Ponownie remis. Chyba nikt nie ucieknie w tym secie. Sędziowie popatrzyli dokładnie w monitor i zauważyli, że piłka po kontrataku trafiła w linię końcową.

1
1
2
3
RAD 20 : 22 SKR
czas 3 SET

Milad Ebadipour pozostaje w polu serwisowym niezależnie od pomysłów Roberta Prygla.

czas 3 SET

Milan Ebadipour poczęstował zagrywką Michała Ruciaka. Robert Prygiel postanawia odrobinę utemperować emocje swoich podopiecznych, a także serwującego Persa. Przerwa.

1
1
1
1
czas 3 SET

Remis przed decydującymi akcjami w trzecim secie. PGE Skra Bełchatów nie potrafiła zakończyć akcji po swojej stronie boiska, więc pora zapomnieć o jej prowadzeniu.

3
2
1
1
RAD 17 : 18 SKR
czas 3 SET

Przerwa na żądanie trenera Michała Gogola po atomowym serwisie Dejana Vincicia. Nie pierwszy raz ten siatkarz dał się we znaki przyjmującym z Bełchatowa.

3
2
1
2
1
czas 3 SET

Siatkarze mieli chwilę na złapanie oddechu. Po niej mieszane odczucia, ponieważ wideo weryfikacja nie zabrała punktu PGE Skrze Bełchatów, ale zrobiła to sama ona nieudanym serwisem.

czas 3 SET

PGE Skra Bełchatów poprawiła się w ofensywie w porównaniu z poprzednim setem, ale Cerrad Czarni Radom są zespołem zbudowanym i nie przyjmują do wiadomości oddania tej rundy.

czas 3 SET

Dusan Petković nie tylko zmusił przyjmującego Cerradu Enei Czarnych Radom błędu, ale również Roberta Prygla do przerwania meczu.

czas 3 SET

Alen Pajenk ustrzelił z pola serwisowego Milada Ebadipoura. Potężnie i na dodatek z nieobliczalną dla przyjmującego z Bełchatowa rotacją.

czas 3 SET

Sędzia zdenerwował radomian. Odgwizdana piłka rzucona i na nic zdają się rozmowy Dejana Vincicia z prowadzącym to spotkanie arbitrem.

czas 3 SET

Chwila spokoju na boisku. Przewaga zawodników z województwa łódzkiego ustabilizowała się na poziomie dwóch punktów. Czarni jednak absolutnie nie odpuszczają.

czas 3 SET

Oj, nie ma stabilności w tym meczu i można mieć taki sam zarzut do obu drużyn. Przy zagrywkach Dusana Petkovicia przewagę zbudowali podopieczni Michała Gogola.

czas 3 SET

Karol Butryn tym razem w kontrataku, dzięki czemu może pozostać w polu serwisowym. Radomianie zdobyli cztery punkty z rzędu.

czas 3 SET

Cerrad Enea Czarni Radom nie pozwolili na ucieczkę gościom. Karol Butryn dorzucił punkt na konto gospodarzy. Po jego potężnej zagrywce piłka trafiła w sufit radomskiej hali.

czas 3 SET

PGE Skra Bełchatów liczy na zabójczą serię przy zagrywkach Jakuba Kochanowskiego tak samo jak w pierwszym secie. Kompani środkowego złapali blokiem Bartłomieja Grzechnika.

czas 3 SET

Milad Ebadipour rehabilituje się za swoje pomyłki w drugim secie. As serwisowy przyjmującego PGE Skry Bełchatów.

czas 3 SET

Pora na trzeciego seta. Wojciech Włodarczyk zdobył pierwszy punkt dla Cerradu Enei Czarnych Radom w pierwszym tempie.