1
2
WAR 25 : 23
czas 3 SET

Piotr Nowakowski "monster blockiem" kończy to spotkanie. Pierwsze, historzyczne, zwycięstwo warszawian w Lidze Mistrzów staje się faktem!

czas 3 SET

Jeszcze nie teraz, autowy float Grobelnego.

czas 3 SET

Będzie matchball dla gospodarzy, wspaniała obrona Wojtaszka w kluczowym momencie seta.

27
13
1
WAR 23 : 22
czas 3 SET

Punkt dla stołecznej drużyny, ale po raz kolejny w akcji kamery challengowe.

17
4
WAR 22 : 21
czas 3 SET

Zła decyzja francuskiego szkoleniowca, piłka cały czas była w grze, dlatego też punkt wędruje na konto gospodarzy.

18
12
2
2
WAR 21 : 21
czas 3 SET

Przerywa akcję Huber Henno twierdząc, że kiwka skrzydłowego Tours VB znalazła drogę do "pomarańczowego".

4
5
2
13
WAR 19 : 21
czas 3 SET

Prosty błąd belgijskiego przyjmującego VERVY Warszawa Orlen Paliwa. Kolejny czas dla Andrei Anastasiego.

6
6
7
WAR 19 : 20
czas 3 SET

Okazuje się, że nie, ale Francuzi się nie poddają.

czas 3 SET

Rozstrzygają się losy trzeciej partii. Czy po zagrywce Cupkovića piłka miała kontakt z linią?

1
1
1
1
WAR 16 : 17
czas 3 SET

Tym razem Łotysz ustrzelił zagrywką... swojego kolegę przy siatce.

3
4
1
2
WAR 14 : 16
czas 3 SET

Długa akcja wygrana przez przyjezdnych. Mamy przerwę, bo trzeba wyczyścić parkiet.

2
1
WAR 14 : 14
czas 3 SET

Rozegrał nam się Egleskalns. Kolejny raz umieszcza piłkę w okolicach 9.metra , bezradna defensywa klubu z Warszawy.

1
2
1
5
WAR 13 : 13
czas 3 SET

Miękki atak Tillie okazuje się skuteczny, bo rywale zbyt blisko stanęli w asekuracji. Mamy remis!

6
1
1
1
WAR 10 : 12
czas 3 SET

Autowy atak Udrysa, który próbował obrócić piłkę do prostej, ale ta sztuka mu się nie udała.

WAR 7 : 9
czas 3 SET

Zepsuta zagrywka Udrysa. Jak wicemistrzowie Polski poradzą sobie postawieni pod presją?

1
1
1
2
2
czas 3 SET

O przerwę prosi Andrea Anastasi, bo bo warszawianie utknęli w jednym ustawieniu.

4
2
5
2
WAR 6 : 7
czas 3 SET

Świetna zagrywka Ukraińska Teryomenko i na prowadzeniu goście.

1
2
2
3
WAR 6 : 5
czas 3 SET

Ładna akcja gości, Egleskalns kończy atak po rozegraniu Price'a jedną ręką.

czas 3 SET

Wyrównany początek trzeciej odsłony, nieco więcej szczęcia przy kameruńskim atakującym Tours VB, któremu udaje się wygrywać pojedynki 1 na 1.

2
1
1
WAR 25 : 22
czas 2 SET

Kevin Tillie pewnym atakiem zamyka drugą część tego meczu.

17
8
WAR 24 : 21
czas 2 SET

Siatkarskie szachy wicemistrza Francji na niewiele się zdały, piłka setowa dla VERVY Warszawa Orlen Paliwa.

5
4
WAR 22 : 20
czas 2 SET

Tutaj również nie było obcierki. W kolejnej akcji mocna zagrywka Teryomenki zaskakuje Wojtaszka i warszawianie mają już tylko dwa oczka przewagi.

1
1
1
4
WAR 22 : 18
czas 2 SET

Podobna sytuacja z drugiej strony siatki. Z lewego skrzydła atakował Grobelny.

1
czas 2 SET

Tak się nie stało, zatem warszawianie są na najlepszej drodze do objęcia prowadzenia w tym meczu 2:0.

6
1
1
1
WAR 22 : 17
czas 2 SET

O weryfikację wideo prosi Huber Henno. Czy piłka po ataku Wounembainy dotknęła palców, któregoś z blokujących VERVY Warszawa ORLEN Paliwa?

1
WAR 21 : 17
czas 2 SET

Miejscowi w końcu robią przejście i nie pozwalają, by jeszcze w tym secie zrobiło się tutaj nerwowo.

czas 2 SET

Nie wychodzą rozwiązania siłowe, to trzeba spróbować tych technicznych. Tak też czyni Egleskalnis wypychając piłkę po rękach warszawian, choć ta była bardzo agresywnie nagrana na siatkę.

WAR 17 : 12
czas 2 SET

Stołeczna ekipa dominuje i na razie wygląda to nieco jak pojedynek z drużyną, będącą sportowo co najmniej o półkę niżej od gospodarzy.

4
4
WAR 14 : 8
czas 2 SET

Zablokowany Teryomenko, nie mają recepty na oszukanie środkowych drużyny z Warszawy goście.

5
4
1
WAR 12 : 8
czas 2 SET

Świetnie broni Tillie, ale nie uratował już tej piłki Brizard. Jedna z nielicznych niewykorzystanych okazji podopiecznych Andrei Anastasiego.

czas 2 SET

Dobry atak Grobelnego "pod górę", po rękach blokujących drużyny gości.

3
2
WAR 7 : 4
czas 2 SET

Z drugiej linii atakuje Wounembaina i jak przystaje na kapitana robi to bardzo pewnie.

1
1
WAR 6 : 3
czas 2 SET

As serwisowy Igora Grobelnego, sędzia koryguje decyzję liniowych, którzy początkowo sugerowali autową zagrywkę.

4
2
2
1
WAR 4 : 1
czas 2 SET

Drugi set otwarty z przytupem. Zatrzymany Angel Trinidad .

5
3
1
WAR 25 : 15
czas 1 SET

Zespół Tours VB rozbity w pierwszym secie meczu w Arenie Ursynów.

7
5
1
1
WAR 24 : 14
czas 1 SET

W siatkę wpadają mistrzowie Francji, pierwsza piłka setowa dla VERVY Warszawa Orlen Paliwa.

7
5
2
WAR 21 : 12
czas 1 SET

Autowy atak Hermansa Egleskalnsa, Łotysz nie zmieścił piłki w boisku atakując po prostej.

4
1
2
WAR 19 : 12
czas 1 SET

Rozkojarzyli się siatkarze obu ekip, dużo błędów w polu zagrywki w tym fragmencie spotkania.

1
3
2
WAR 17 : 11
czas 1 SET

Na potrójnym bloku skutecznie atakuje Bartos.

1
2
WAR 17 : 10
czas 1 SET

Kolejne szybkie rozgranie francuskiego rozgrywającego warszawian na środek i rośnie przewaga wicemistrzów Polski.

4
4
WAR 15 : 10
czas 1 SET

Środkowy Tours VB zdaniem sędziego popełnił błąd, jego kontakt z piłką przy kiwce był zbyt długi.