Liga Mistrzów: Grupa C
19 gru 2019 18:00
JAS 25 : 21 NOL
czas 3 SET

Na dodatek Jakub Bucki zaserwował asa. Wejść na minutę i zakończyć mecz to wyczyn. Jastrzębski Węgiel z drugim zwycięstwem w Lidze Mistrzów.

17
10
2
1
JAS 24 : 21 NOL
czas 3 SET

Trzy piłki meczowe dla Jastrzębskiego Węgla. Panowie, pora kończyć ten mecz. Jakub Bucki dopisał się do listy obecnych na boisku.

11
5
1
JAS 22 : 19 NOL
czas 3 SET

Trzy punkty przewagi jastrzębian. Chyba gospodarze już tego nie oddadzą.

9
7
1
JAS 20 : 18 NOL
czas 3 SET

Paweł Rusek uruchomił Tomasza Fornala, a ten wiedział jak ominąć blok Greenyardu Maaseik.

5
4
1
JAS 18 : 16 NOL
czas 3 SET

Dwa punkty przewagi Jastrzębskiego Węgla. Trener gości zażądał przerwy, przekazał dużo szczegółowych uwag, sporo liczb, ale chyba nie na wieczorne losowanie.

4
2
1
1
JAS 16 : 16 NOL
czas 3 SET

Christian Fromm dobrze w ataku i źle w polu serwisowym. Za niego Paweł Rusek.

czas 3 SET

Na pewno trzeba oddać gościom, że poprawili skuteczność w ataku. Z kolei jastrzębianie zaczęli szarpać. Przed momentem na przykład Tomasz Fornal fatalnie przestrzelił z pola serwisowego.

1
1
1
JAS 12 : 12 NOL
czas 3 SET

W poprzednich setach na tym etapie prowadził już Jastrzębski Węgiel. Tym razem zanosi się na rozgrywkę na ostrzu noża.

1
1
JAS 11 : 10 NOL
czas 3 SET

Graham Vigrass nie zawodzi Lukasa Kampy i swoich kibiców.

3
3
JAS 9 : 9 NOL
czas 3 SET

Zrobiło się zamieszanie z wynikiem. Pani sędzia udała się do monitora, żeby sokolim okiem wszystko wyjaśnić. Piłka po bloku w aut po ataku zawodnika Greenyardu Maaseik i punkt dla przeciwnika Jastrzębskiego Węgla.

1
2
JAS 6 : 7 NOL
czas 3 SET

Greenyard Maaseik zaczął obijać dłonie blokujących jastrzębian. Czyste trafianie w pole nie wychodziło, ale są inne sposoby i pokazują to siatkarze z Beneluksu.

1
1
JAS 5 : 5 NOL
czas 3 SET

Remis 5:5. Graham Vigrass obrócił w okolicę linii bocznej na siatce.

JAS 3 : 4 NOL
czas 3 SET

Nie trzeba przekonywać, że warto zakończyć ten mecz najszybciej jak jest to możliwe. Z kolei Greenyard Maaseik jest nad przepaścią i musi stamtąd uciekać.

1
JAS 0 : 1 NOL
czas 3 SET

Trzeci set to pierwszy, który rozpoczął się od punktu dla Greenyarda Maaseik. Tomasz Fornal przestrzelił z lewego skrzydła.

czas 2 SET

Christian Fromm złapał na siatce Roberta Wójcika. Drugi set dla Jastrzębskiego Węgla.

7
6
2
JAS 24 : 20 NOL
czas 2 SET

Rasmus Breuning Nielsen serwisem w sieć. To nie piłka nożna. Piłki setowe Jastrzębskiego Węgla.

3
czas 2 SET

Przerwa na żądanie szkoleniowca gości. Za chwilę będzie 0:2 w setach z perspektyw jego zespołu, jeżeli nic nie wyczaruje ze swoimi podopiecznymi.

2
5
JAS 21 : 19 NOL
czas 2 SET

Zbliża się decydujący fragment drugiego seta. Jastrzębski Węgiel od dawna na prowadzeniu, ale bywało już wyższe, więc warto uważać. Zaatakował perfekcyjnie Dawid Konarski.

2
2
JAS 19 : 17 NOL
czas 2 SET

Pojawił się kłopot w przyjęciu. Slobodan Kovac zareagował wprowadzeniem Pawła Ruska na przyjęcie.

1
2
1
czas 2 SET

Po czasie Lukas Kampa rozejrzał się za Dawidem Konarskim.

1
2
JAS 17 : 16 NOL
czas 2 SET

Nie zrezygnowali z wygrania tego seta siatkarze Greenyardu Maaseik. Swoimi skutecznymi akcjami uciszyli kibiców w Jastrzębiu-Zdroju. Pierwsza przerwa na żądanie trenera Jastrzębskiego Węgla.

1
1
JAS 16 : 14 NOL
czas 2 SET

Jurij Semeniuk męczy gospodarzy z pola serwisowego. Takich problemów w przyjęciu jeszcze nie było po stronie przedstawiciela PlusLigi.

1
1
JAS 16 : 11 NOL
czas 2 SET

Awantura. Trener Greenyardu Maaseik jest przekonany, że dotknęli siatki gospodarze w bloku, a tymczasem zrobiła to piłka.

3
2
2
JAS 15 : 10 NOL
czas 2 SET

15:10. Dawid Konarski szybko zaatakował z przechodzącej piłki. Rasmus Nielsen za Simona Peetersa w Greenyardzie.

6
5
2
JAS 13 : 9 NOL
czas 2 SET

Przerwa na żądanie szkoleniowca gości. Nie powiedział im przed meczem, jak pokonać Jastrzębski Węgiel i próbuje nadrobić w tych pauzach.

4
2
1
JAS 12 : 9 NOL
czas 2 SET

Ładna kombinacja. Po dobrym przyjęciu Jakuba Popiwczaka piłka trafiła do Lukasa Kampy, a ten uruchomił będącego w drugiej linii Christiana Fromma.

3
1
1
1
JAS 11 : 8 NOL
czas 2 SET

Ale bałagan po stronie Greenyardu Maaseik. Nie wypada. Podwójne odbicie gwizdnął sędzia i Jastrzębski Węgiel buduje przewagę w drugim secie.

5
3
1
JAS 8 : 8 NOL
czas 2 SET

Równym krokiem oba zespoły jak w dobrej brygadzie. Głównie psują serwisy.

1
4
1
JAS 6 : 6 NOL
czas 2 SET

Zmniejszyła się skuteczność po stronie Jastrzębskiego Węgla, a może to rywale dostali dobre wskazówki jak ustawiać blokujących i broniących.

4
1
3
JAS 4 : 4 NOL
czas 2 SET

Była skromna przewaga gospodarzy, ale tym razem przyjezdni nie zamierzają kapitulować po kilku wystrzałach Jastrzębskiego Węgla.