czas 4 SET

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live!

SKR 25 : 19 WAR
czas 4 SET

Petković kończy ten mecz! Ależ odetchnęli bełchatowianie, którzy potrzebowali takiego zwycięstwa. PGE Skra Bełchatów zrównuje się dorobkiem punktowym z warszawianami i awansuje na 6. miejsce w tabeli. MVP - Dusan Petković

1
2
czas 4 SET

Nie było bloku! Piłka meczowa dla PGE Skry Bełchatów

SKR 24 : 19 WAR
czas 4 SET

W aut atakuje Superlak. Musi to jednak sprawdzić trener warszawian i tak też się dzieje

SKR 22 : 18 WAR
czas 4 SET

Nie do zatrzymania jest Petković. Z taką dyspozycją Serba nic w tym meczu już nie może się zmienić

2
SKR 20 : 16 WAR
czas 4 SET

Jest Mateusz Bieniem w strefie zagrywki, jest i punkt. Nie utrzymał w grze piłki Szalpuk. Czas dla Andrei Anastasiego

czas 4 SET

Piłkę przechodzącą starał się ratować de Haro, ale  nie nabrali się na to bełchatowianie

SKR 13 : 11 WAR
czas 4 SET

Huber zatrzymuje Kwolka, czas dla trenera Anastasiego

1
SKR 11 : 11 WAR
czas 4 SET

Nieczyste odbicie Łomacza odgwizdała Agnieszka Michlic. Nie zgadzają się z tą decyzją bełchatowianie

SKR 11 : 9 WAR
czas 4 SET

Zabrali piłkę ze sobą opadając warszawianie. Skuteczne wykończenie akcji przez Katića

czas 4 SET

Dobre otwarcie czwartego seta w wykonaniu warszawian. Superlak z chirurgiczną precyzją trafia w sam narożnik boiska

SKR 29 : 27 WAR
czas 3 SET

Katić rozwiewa wątpliwości. Gospodarze prowadzą w całym meczu 2:1, choć w tej partii właściwie bardzo długo byli w odwrocie

2
2
1
SKR 27 : 26 WAR
czas 3 SET

Kiedy dzisiaj na zagrywkę wchodzi Bieniek należy spodziewać się punktu! Setball dla bełchatowian

czas 3 SET

Zagotował Superlaka Hiszpan! Kolejny punkt w bloku Ebadipoura i to bełchatowianie mają piłkę setową

czas 3 SET

Wchodzi Szalpuk i zagrywa asa? Sprawdzimy to o challenge prosi Agnieszka Michlic .

SKR 21 : 21 WAR
czas 3 SET

Nie wykorzystali szansy na podwyższenie prowadzenia goście, a w kolejnej akcji Superlak nie przełamał rąk Ebadipoura. Mamy remis!

czas 3 SET

Ważny punkt zdobyli dzięki challenge'owi warszawianie. Chyba sami do końca nie wierzyli w to, że Kwolek znalazł ręce blokujących

SKR 16 : 17 WAR
czas 3 SET

Kwolek zaatakował przed siebie i dobrze odczytał jego intencje Serb. Już tylko punkt straty gospodarzy!

SKR 14 : 17 WAR
czas 3 SET

Nieudana zagrywka Norberta Hubera

SKR 14 : 16 WAR
czas 3 SET

Łomacz odnalazł lidera w osobie Petkovića. Czy to wystarczy, by dogonić w tym secie VERVĘ Warszawa Orlen Paliwa?

1
SKR 12 : 16 WAR
czas 3 SET

Czas dla trenera bełchatowian

SKR 11 : 14 WAR
czas 3 SET

Z szóstej strefy atakuje Kwolek. Kłos zdołał tylko wyciągnąć jedną rękę w bloku, tak szybko rozegrali tę akcję warszawianie

czas 3 SET

Jak tlenu potrzebowali punktu bezpośrednio z zagrywki goście i taki sprezentował warszawianom Superlak

SKR 5 : 3 WAR
czas 3 SET

Jedną ręką sięgał piłkę Trinidad de Haro, ale zdołał precyzyjnie dograć ją do Grobelnego, który punktuje

czas 3 SET

Efektowna obrona Kacpra Piechockiego. Katić uciekł spod potrójnego bloku i wyprowadza bełchatowian na prowadzenie

SKR 2 : 2 WAR
czas 3 SET

Wracamy po 3 minutach przerwy. Na razie obie ekipy dość pewnie kończą swoje pierwsze akcje

czas 2 SET

Kwolek wybija piłkę po palcach Bieńka. Już tylko dwa oczka straty mają goście. Kolejny czas dla gospodarzy

SKR 17 : 13 WAR
czas 2 SET

Zamarkował atak z drugiej linii Grobelny ściągając na siebie uwagę bloku bełchatowian, a tymczasem zamiast zbicia wyłożył piłkę na tacy Superlakowi. Czas dla Michała Mieszko Gogola

SKR 15 : 9 WAR
czas 2 SET

Wreszcie Kwolek utrzymał jakość w przyjęciu i warszawianie zrobili długo wyczekiwane przejście

SKR 15 : 8 WAR
czas 2 SET

Bieniek w pojedynkę rozprawił się z warszawianami. Nie mogą przyjąć jego zagrywki goście

1
1
1
SKR 13 : 8 WAR
czas 2 SET

As serwisowy Bieńka. Zdaje się, że inicjatywę w tym secie na dobre przejęli siatkarze w żółtych strojach

czas 2 SET

Przepychał się na siatce Kwolek z dwójką blokujących i zdobył punkt! Rywale wpadają w siatkę

czas 2 SET

Dobra odpowiedź Petkovića. Coraz szybciej posyła piłki na skrzydła Łomacz

1
SKR 2 : 3 WAR
czas 2 SET

Palcami przebijał piłkę Wojtaszek i zrobił to poniżej taśmy, choć dyskutują bełchatowianie. Błędu nie było i piłkę do gry wprowadzają warszawianie

1
SKR 2 : 1 WAR
czas 2 SET

Trafił w sam narożnik boiska Bieniek ze strefy zagrywki. To może być impuls dla gospodarzy

1
1
SKR 17 : 25 WAR
czas 1 SET

Pogubili się bełchatowianie. Pierwszy set pewnie pada łupem VERVY Warszawa Orlen Paliwa

SKR 17 : 23 WAR
czas 1 SET

Wszedł na zagrywkę Mikołaj Sawicki , ale zagroził tutaj bardziej elektronicznym bandom niż przeciwnikom

SKR 15 : 22 WAR
czas 1 SET

Trwa seria VERVY Warszawa Orlen Paliwa. Czaso-challenge na życzenie trenera bełchatowian, ale po bloku Kłosa piłka wyraźnie wylądowała za linią końcową

1
SKR 14 : 20 WAR
czas 1 SET

Koncert gry zespołu z Warszawy. Kolejną kontrę kończy Grobelny i o drugą przerwę prosi trener gospodarzy. Dużo indywidualnych uwag do Grzegorza Łomacza ma Michał Mieszko Gogol

1
czas 1 SET

Trinidad de Haro psuje zagrywkę po przerwie. Złości się włoski szkoleniowiec VERVY Warszawa Orlen Paliwa

SKR 13 : 17 WAR
czas 1 SET

Czas dla Michała Mieszko Gogola. Zerwał atak Irańczyk

1
SKR 13 : 15 WAR
czas 1 SET

Zablokowany Kwolek! Bardzo blisko do linii środkowej podbiegł Wojtaszek, co nie pozwoliło mu wyasekurować tej piłki

SKR 11 : 15 WAR
czas 1 SET

Na pojedynczym bloku atakuje Superlak. Muszą coś zmienić w swojej taktyce bełchatowianie, bo dość łatwo przychodzi zdobywanie punktów warszawianom

czas 1 SET

Szukał asa serwisowego Grobelny, ale... znalazł tylko nogi trenera PGE Skry Bełchatów

czas 1 SET

Bardzo blisko asa serwisowego był teraz Mateusz Bieniek. Sprawdzimy, czy piłka dotknęła linii 9. metra!

czas 1 SET

Ale jednak punkt dla bełchatowian. Punkt dla Michała Gogola, który wypatrzył błąd dotknięcia siatki po stronie rywali

SKR 6 : 10 WAR
czas 1 SET

Świetnie dystrybuuje piłki Trinidad De Haro. Na czystej siatce atakuje Nowakowski

SKR 6 : 8 WAR
czas 1 SET

W siatkę Kwolka wepchnął przelatujący Nowakowski. Cały czas dwa oczka straty mają bełchatowianie

SKR 5 : 7 WAR
czas 1 SET

Atak na wiwat Superlaka ląduje daleko poza boiskiem. Nie trafił czysto w piłkę prawoskrzydłowy warszawian

SKR 3 : 7 WAR
czas 1 SET

Na opadającym bloku rywali zbija piłkę Igor Grobelny. Nie mogą na razie dopasować tempa bloku siatkarze z Bełchatowa

SKR 2 : 6 WAR
czas 1 SET

Superlak kończy kontrę stołecznej ekipy. Mocne otwarcie tego meczu w wykonaniu podopiecznych Andrei Anastasiego

SKR 2 : 5 WAR
czas 1 SET

Kiwka Superlaka wpada w "pomarańczowe". Bardzo ospale reagują gospodarze w obronie

SKR 2 : 4 WAR
czas 1 SET

Dusan Petković zdobywa pierwszy punkt "z gry" dla bełchatowian

czas 1 SET

Katić nabija piłkę na blok warszawian, ale siatkarze z Bełchatowa tylko oglądali się po sobie i nie było chętnych, by ponowić akcję

czas 1 SET

Piotr Nowakowski blokuje Milana Katića pokazując, gdzie tkwi największa siła gości

14:43

Skały zespołów:

VERVA: Trinidad De Haro, Wrona, Superlak, Grobelny, Nowakowski, Kwolek, Wojtaszek

Skra: Petković, Kłos, Katić, Ebadipour, Łomacz, Bieniek, Piechocki

14:43

Taylor Sander z powodów zdrowotnych został zgłoszony do tego spotkania jako zawodnik... libero

14:36

Już za 10 minut rozpoczniemy zaległy mecz 17. kolejki PlusLigi. Choć zarówno VERVA Warszawa Orlen Paliwa jak i PGE Skra Bełchatów są już pewne miejsca w najlepszej ósemce przed play-off to walczą o korzystniejsze rozstawienie w decydującej fazie sezonu. W Warszawie bełchatowianie ulegli stołecznym 1:3, a jak będzie dziś?