Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live!

Petković kończy ten mecz! Ależ odetchnęli bełchatowianie, którzy potrzebowali takiego zwycięstwa. PGE Skra Bełchatów zrównuje się dorobkiem punktowym z warszawianami i awansuje na 6. miejsce w tabeli. MVP - Dusan Petković

Nie było bloku! Piłka meczowa dla PGE Skry Bełchatów

W aut atakuje Superlak. Musi to jednak sprawdzić trener warszawian i tak też się dzieje

Nie do zatrzymania jest Petković. Z taką dyspozycją Serba nic w tym meczu już nie może się zmienić

Jest Mateusz Bieniem w strefie zagrywki, jest i punkt. Nie utrzymał w grze piłki Szalpuk. Czas dla Andrei Anastasiego

Spadł teraz poziom tego meczu. Kolejną zagrywkę psuje Kwolek

Pojedynczy blok na Ebadipourze! Warszawianie wciąż w grze

Piłkę przechodzącą starał się ratować de Haro, ale  nie nabrali się na to bełchatowianie

Huber zatrzymuje Kwolka, czas dla trenera Anastasiego

Nieczyste odbicie Łomacza odgwizdała Agnieszka Michlic. Nie zgadzają się z tą decyzją bełchatowianie

Zabrali piłkę ze sobą opadając warszawianie. Skuteczne wykończenie akcji przez Katića

Z każdej piłki kończy ataki Petković. Szalpuk wchodzi, by dodać warszawianom więcej pewności siebie

Petković nie zawodzi! Mamy wyrównanie w tym secie

15 zepsuta zagrywka bełchatowian. Huber posyła piłkę w aut

Był wyblok po ataku Hubera, ale warszawianie stanęli zbyt blisko siatki

Po prostej zmieścił piłkę w ataku Kwolek

Dobre otwarcie czwartego seta w wykonaniu warszawian. Superlak z chirurgiczną precyzją trafia w sam narożnik boiska

Katić rozwiewa wątpliwości. Gospodarze prowadzą w całym meczu 2:1, choć w tej partii właściwie bardzo długo byli w odwrocie

Kiedy dzisiaj na zagrywkę wchodzi Bieniek należy spodziewać się punktu! Setball dla bełchatowian

Na kłopoty Kwolek. Gramy na przewagi

Zagotował Superlaka Hiszpan! Kolejny punkt w bloku Ebadipoura i to bełchatowianie mają piłkę setową

Jednak aut, coraz więcej emocji mamy w tym secie

Wchodzi Szalpuk i zagrywa asa? Sprawdzimy to o challenge prosi Agnieszka Michlic .

Nie wykorzystali szansy na podwyższenie prowadzenia goście, a w kolejnej akcji Superlak nie przełamał rąk Ebadipoura. Mamy remis!

Nie trafia Petković. Coraz bliżej wygranej w tym secie stołeczni siatkarze

Tym razem myli się Bieniek. Ryzyko podjęte w polu zagrywki się nie opłaciło

Ważny punkt zdobyli dzięki challenge'owi warszawianie. Chyba sami do końca nie wierzyli w to, że Kwolek znalazł ręce blokujących

Kwolek zaatakował przed siebie i dobrze odczytał jego intencje Serb. Już tylko punkt straty gospodarzy!

Nieudana zagrywka Norberta Hubera

Łomacz odnalazł lidera w osobie Petkovića. Czy to wystarczy, by dogonić w tym secie VERVĘ Warszawa Orlen Paliwa?

Czas dla trenera bełchatowian

Z szóstej strefy atakuje Kwolek. Kłos zdołał tylko wyciągnąć jedną rękę w bloku, tak szybko rozegrali tę akcję warszawianie

Petković atakuje ile sił w ręce i robi to skutecznie

O czas po kolejnej dobrej zagrywce gości prosi Michał Mieszko Gogol

Superlak po raz kolejny trafia w serdeczny palec blokujących

Skrót Superlaka zaskakuje bełchatowian!

Atakujący VERVY Warszawa Orlen Paliwa wyrównuje stan seta

Jak tlenu potrzebowali punktu bezpośrednio z zagrywki goście i taki sprezentował warszawianom Superlak

Jedną ręką sięgał piłkę Trinidad de Haro, ale zdołał precyzyjnie dograć ją do Grobelnego, który punktuje

Przerwa dla trenera Anastasiego, który próbuje wstrząsnąć drużyną

Myli się Superlak. Rozpędza się bełchatowski ekspres

Efektowna obrona Kacpra Piechockiego. Katić uciekł spod potrójnego bloku i wyprowadza bełchatowian na prowadzenie

Wracamy po 3 minutach przerwy. Na razie obie ekipy dość pewnie kończą swoje pierwsze akcje

W aut zagrywa Superlak i mamy remis w całym spotkaniu

Artur Szalpuk zmienia Nowakowskiego, by wykonać zagrywkę

Bieniek znów punktuje zagrywką! Ależ w znakomitej dyspozycji serwisowej jest dziś środkowy bełchatowian

Bardzo ważny "break" bełchatowian. Katić zatrzymał Superlaka

Precyzyjnie tuż za blok kiwa Nowakowski. Nie zdążyli zareagować rywale

Kwolek wybija piłkę po palcach Bieńka. Już tylko dwa oczka straty mają goście. Kolejny czas dla gospodarzy

Zamarkował atak z drugiej linii Grobelny ściągając na siebie uwagę bloku bełchatowian, a tymczasem zamiast zbicia wyłożył piłkę na tacy Superlakowi. Czas dla Michała Mieszko Gogola

Wreszcie Kwolek utrzymał jakość w przyjęciu i warszawianie zrobili długo wyczekiwane przejście

Bieniek w pojedynkę rozprawił się z warszawianami. Nie mogą przyjąć jego zagrywki goście

As serwisowy Bieńka. Zdaje się, że inicjatywę w tym secie na dobre przejęli siatkarze w żółtych strojach

Atak Grobelnego ponad blokiem gości. Duży aut i kolejny punkt dla gospodarzy

Zablokowana kiwka Superlaka. Przerwa dla Andrei Anastasiego

Przepychał się na siatce Kwolek z dwójką blokujących i zdobył punkt! Rywale wpadają w siatkę

Dobra odpowiedź Petkovića. Coraz szybciej posyła piłki na skrzydła Łomacz

Palcami przebijał piłkę Wojtaszek i zrobił to poniżej taśmy, choć dyskutują bełchatowianie. Błędu nie było i piłkę do gry wprowadzają warszawianie

Trafił w sam narożnik boiska Bieniek ze strefy zagrywki. To może być impuls dla gospodarzy

Pogubili się bełchatowianie. Pierwszy set pewnie pada łupem VERVY Warszawa Orlen Paliwa

Wszedł na zagrywkę Mikołaj Sawicki , ale zagroził tutaj bardziej elektronicznym bandom niż przeciwnikom

Trwa seria VERVY Warszawa Orlen Paliwa. Czaso-challenge na życzenie trenera bełchatowian, ale po bloku Kłosa piłka wyraźnie wylądowała za linią końcową

Koncert gry zespołu z Warszawy. Kolejną kontrę kończy Grobelny i o drugą przerwę prosi trener gospodarzy. Dużo indywidualnych uwag do Grzegorza Łomacza ma Michał Mieszko Gogol

Trinidad de Haro psuje zagrywkę po przerwie. Złości się włoski szkoleniowiec VERVY Warszawa Orlen Paliwa

Czas dla Michała Mieszko Gogola. Zerwał atak Irańczyk

Zablokowany Kwolek! Bardzo blisko do linii środkowej podbiegł Wojtaszek, co nie pozwoliło mu wyasekurować tej piłki

Na pojedynczym bloku atakuje Superlak. Muszą coś zmienić w swojej taktyce bełchatowianie, bo dość łatwo przychodzi zdobywanie punktów warszawianom

Szukał asa serwisowego Grobelny, ale... znalazł tylko nogi trenera PGE Skry Bełchatów

Poczekał sobie w bloku na Ebadipoura Wrona podwyższając przewagę gości

Impas przełamuje Grzegorz Łomacz przebijając piłkę w drugim odbiciu

Mnożą się teraz zepsute zagrywki tworząc pewnego rodzaju efekt domina

Jednak piłka wylądowała poza boiskiem. Zagrywa więc Piotr Nowakowski

Bardzo blisko asa serwisowego był teraz Mateusz Bieniek. Sprawdzimy, czy piłka dotknęła linii 9. metra!

Ale jednak punkt dla bełchatowian. Punkt dla Michała Gogola, który wypatrzył błąd dotknięcia siatki po stronie rywali

Świetnie dystrybuuje piłki Trinidad De Haro. Na czystej siatce atakuje Nowakowski

W siatkę Kwolka wepchnął przelatujący Nowakowski. Cały czas dwa oczka straty mają bełchatowianie

Atak na wiwat Superlaka ląduje daleko poza boiskiem. Nie trafił czysto w piłkę prawoskrzydłowy warszawian

Na opadającym bloku rywali zbija piłkę Igor Grobelny. Nie mogą na razie dopasować tempa bloku siatkarze z Bełchatowa

Superlak kończy kontrę stołecznej ekipy. Mocne otwarcie tego meczu w wykonaniu podopiecznych Andrei Anastasiego

Kiwka Superlaka wpada w "pomarańczowe". Bardzo ospale reagują gospodarze w obronie

Dusan Petković zdobywa pierwszy punkt "z gry" dla bełchatowian

Katić nabija piłkę na blok warszawian, ale siatkarze z Bełchatowa tylko oglądali się po sobie i nie było chętnych, by ponowić akcję

Tym razem reprezentant Polski nie trafia w boisko

As serwisowy Bartosza Kwolka

Piotr Nowakowski blokuje Milana Katića pokazując, gdzie tkwi największa siła gości

Skały zespołów:

VERVA: Trinidad De Haro, Wrona, Superlak, Grobelny, Nowakowski, Kwolek, Wojtaszek

Skra: Petković, Kłos, Katić, Ebadipour, Łomacz, Bieniek, Piechocki

Taylor Sander z powodów zdrowotnych został zgłoszony do tego spotkania jako zawodnik... libero

Już za 10 minut rozpoczniemy zaległy mecz 17. kolejki PlusLigi. Choć zarówno VERVA Warszawa Orlen Paliwa jak i PGE Skra Bełchatów są już pewne miejsca w najlepszej ósemce przed play-off to walczą o korzystniejsze rozstawienie w decydującej fazie sezonu. W Warszawie bełchatowianie ulegli stołecznym 1:3, a jak będzie dziś?