Najlepszą zawodniczką meczu została wybrana Katarzyna Zaroślińska-Król

1
11 : 15 ŁKS
czas 5 SET

Przestrzeliła Bjelica. W serii do trzech wygranych radomianki prowadzą więc, ale tylko 2:1. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji live i zapraszamy ponownie

czas 5 SET

Ależ okazję miała teraz Honorio! Zdaniem sędziego jednak nie trafiła w boisko, a trener Marchesi nie ma już możliwości sprawdzenia tej decyzji

czas 5 SET

Honorio już cieszyła się ze zdobycia punktu, ale gwizdka sędziego nie było. Dopiero atak Łukasik zakończył tę akcję, którą do końca dograło tylko kilka z siatkarek

czas 5 SET

Piłka opadła wraz z blokiem Rodriguez. Gospodynie nie zorientowały się w sytuacji i straciły punkt

1
6 : 9 ŁKS
czas 5 SET

Agresywna kiwka Skorupy. Na boisko wraca Honorio, która miała moment na odsapnięcie

4 : 8 ŁKS
czas 5 SET

Zmiana stron boiska. Czy radomianki zdołają jeszcze tutaj coś zdziałać?

2 : 7 ŁKS
czas 5 SET

Honorio nadziewa się na blok Kalandadze! Duża zaliczka łodzianek na tym etapie seta

3
2 : 5 ŁKS
czas 5 SET
1
2 : 4 ŁKS
czas 5 SET

Punkt trenera Maska, który poprosił o wyczyszczenie parkietu, po którym punkt z zagrywki zdobyła Ninković

2
czas 5 SET

W hali słychać remix Final Countdown wątpliwej jakości. A my wciąż czekamy na decyzję sędziów

czas 5 SET

Mamy długą wideoweryfikację. Sędziowie sprawdzają czy po stronie radomianek nie było błędu czterech odbić

0 : 1 ŁKS
czas 5 SET

Piłka wróciła pod nogi Honorio szybciej niż Brazylijka opadła na boisko

czas 5 SET

Czy czwarty mecz w Łodzi dojdzie do skutku, a może za kilka minut będziemy oglądać dekorację siatkarek E.Leclerc Moya Radomka Radom ? Tie-break przyniesie odpowiedzi na te pytana

czas 4 SET

Cenny pasywny blok Wawrzyńczyk, w kontrze w ataku z szóstej strefy wyłania się Lazović i daje nadzieję na odwrócenie losów partii

20 : 16 ŁKS
czas 4 SET

Wezwana do strefy zmian kapitan ŁKS-u Commercecon Łódź, Agata Wawrzyńczyk. Zmienia Zaroślińską-Król

18 : 16 ŁKS
czas 4 SET

Piłka po ataku Rodriguez nie zmieściła się w boisku na długości. Widzieliśmy to ze swojego stanowiska, ale przekonany nie był Marchesi, dlatego radomianki tracą challenge.

18 : 15 ŁKS
czas 4 SET

I od razu melduje się skutecznym atakiem na prawej flance

18 : 14 ŁKS
czas 4 SET

Kolejny raz Łukasik trafia w linię! Świetna postawa środkowej gospodyń w strefie zagrywki

1
17 : 14 ŁKS
czas 4 SET

As serwisowy Justyny Łukasik, piłka ucieka z rąk Magdalenie Saad. O przerwę prosi Michał Masek

1
16 : 14 ŁKS
czas 4 SET

Ze zgiętego łokcia musiała atakować Alagierska, ale nie zdołała tej piłki zmieścić w polu gry

czas 4 SET

Kwestionowały błąd nieczystego odbicia radomianki, ale to do Kalandadze należało ostatnie słowo w tej akcji

1
1
10 : 10 ŁKS
czas 4 SET

Jak po sznurku wędrowała piłka między radomiankami, finalnie mocnym atakiem stan seta wyrównała Honorio

1
9 : 9 ŁKS
czas 4 SET

12 punkt Samary Rodriguez. Brazylijka odciąża dziś swoją rodaczkę i pokazuje swój potencjał w ofensywie

7 : 6 ŁKS
czas 4 SET

Piłka przetoczyła się po siatce po ataku łodzianek z prawej strony i wylądowała idealnie na linii po lewej stronie boiska

czas 4 SET

W aut atakuje również Rodriguez, pokazując swojemu trenerowi, żeby nie kwestionował tej decyzji

4 : 1 ŁKS
czas 4 SET

Bjelica przełamuje blok gości

3 : 1 ŁKS
czas 4 SET

Zmyliła wszystkich Bongaerts rozgrywając piłkę do Kalandadze, ale skrzydłowa ŁKS-u nieznacznie się pomyliła

czas 4 SET

Piłka w posiadaniu Zaroślińskiej-Król. Zaczynamy czwartego seta!

19 : 25 ŁKS
czas 3 SET

Aleksandra Wójcik kończy trzecia partię. Ponownie bliżej doprowadzenia do czwartego spotkania są przyjezdne

czas 3 SET

Błąd podwójnego odbicia popełnia Kornelia Moskwa, na parkiecie pojawia się Andressa Picussa

czas 3 SET

Bardzo długo leciała piłka wystawiona do szóstej strefy do Bjelicy. Łodzianki nie zdołały jednak ustawić podwójnego bloku

12 : 17 ŁKS
czas 3 SET

Nad blokiem atakuje Gruzinka Kalandadze

11 : 15 ŁKS
czas 3 SET

Pokazuje sędziemu Honorio, że piłka zawadziła o blok rywalek. Rzeczywiście tak było, radomianki jeszcze są w grze w tym secie

komentarz

Przypominamy jednak, że 6 punktów straty to tyle co nic. Dokładnie taką przewagę roztrwoniły już w pierwszym meczu tej rywalizacji łodzianki w premierowej partii

5 : 11 ŁKS
czas 3 SET

Myli się gwiazda radomskiej ekipy. Przewaga łodzianek może już okazać się nie do odrobienia

czas 3 SET

Justyna Łukasik kończy długą wymianę. Na zagrywce Bruna Honorio, którą przy wyrzucie piłki do zagrywki ogranicza jedynie sufit radomskiej hali

1 : 7 ŁKS
czas 3 SET

W końcu atakująca łodzianek sama popsuła zagrywkę. Zrobiła jednak co do niej należało

0 : 7 ŁKS
czas 3 SET

W polu zagrywki niezmiennie Katarzyna Zaroślińska-Król

0 : 5 ŁKS
czas 3 SET

Kalandadze i Rodriguez popisują się obronami w akcji, która kończy się challenge'm na życzenie sędziego Grzegorza Sołtysiaka

0 : 4 ŁKS
czas 3 SET

Kalandadze plasuje piłkę w środek boiska rywalek. Gruzinka pozostała na parkiecie. O czas prosi trener Marchesi

0 : 1 ŁKS
czas 3 SET

Zaczynamy partię numer trzy. Agresywnego dogrania do siatki nie była w stanie uratować nawet taka specjalistka jak Katarzyna Skorupa

25 : 17 ŁKS
czas 2 SET

Musiała wyciągać piłkę zza pleców Honorio, ale odrobina finezji sprawiła, że zakończyła tego seta i wyrównała stan meczu