Najlepszą zawodniczką meczu została wybrana Katarzyna Zaroślińska-Król

Przestrzeliła Bjelica. W serii do trzech wygranych radomianki prowadzą więc, ale tylko 2:1. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji live i zapraszamy ponownie

Jeszcze o czas prosi Riccardo Marchesi

Ależ okazję miała teraz Honorio! Zdaniem sędziego jednak nie trafiła w boisko, a trener Marchesi nie ma już możliwości sprawdzenia tej decyzji

W sam narożnik boiska trafia Wójcik!

Honorio już cieszyła się ze zdobycia punktu, ale gwizdka sędziego nie było. Dopiero atak Łukasik zakończył tę akcję, którą do końca dograło tylko kilka z siatkarek

Sprawdzimy, czy walcząc na siatce radomianki nie dotknęły siatki

Piłka opadła wraz z blokiem Rodriguez. Gospodynie nie zorientowały się w sytuacji i straciły punkt

Agresywna kiwka Skorupy. Na boisko wraca Honorio, która miała moment na odsapnięcie

Zmiana stron boiska. Czy radomianki zdołają jeszcze tutaj coś zdziałać?

Honorio nadziewa się na blok Kalandadze! Duża zaliczka łodzianek na tym etapie seta

Czas dla trenera E.Leclerc Moya Radomka Radom

Punkt trenera Maska, który poprosił o wyczyszczenie parkietu, po którym punkt z zagrywki zdobyła Ninković

W hali słychać remix Final Countdown wątpliwej jakości. A my wciąż czekamy na decyzję sędziów

Mamy długą wideoweryfikację. Sędziowie sprawdzają czy po stronie radomianek nie było błędu czterech odbić

Piłka wróciła pod nogi Honorio szybciej niż Brazylijka opadła na boisko

Czy czwarty mecz w Łodzi dojdzie do skutku, a może za kilka minut będziemy oglądać dekorację siatkarek E.Leclerc Moya Radomka Radom ? Tie-break przyniesie odpowiedzi na te pytana

Środkowa E.Leclerc Moya Radomka Radom kończy tego seta atakiem z jednej nogi

Łukasik dokłada czwarty blok i gospodynie będą miały piłki setowe

Aleksandra Pasznik w miejsce Bongaerts na te ostatnie akcje czwartego seta.

Czas dla trenera Michała Maska

Zmiana powrotna, na parkiecie ponownie widzimy Katarzynę Zaroślińską-Król

Cenny pasywny blok Wawrzyńczyk, w kontrze w ataku z szóstej strefy wyłania się Lazović i daje nadzieję na odwrócenie losów partii

Wezwana do strefy zmian kapitan ŁKS-u Commercecon Łódź, Agata Wawrzyńczyk. Zmienia Zaroślińską-Król

Piłka po ataku Rodriguez nie zmieściła się w boisku na długości. Widzieliśmy to ze swojego stanowiska, ale przekonany nie był Marchesi, dlatego radomianki tracą challenge.

I od razu melduje się skutecznym atakiem na prawej flance

Na boisko powraca Katarina Lazović

Kolejny raz Łukasik trafia w linię! Świetna postawa środkowej gospodyń w strefie zagrywki

As serwisowy Justyny Łukasik, piłka ucieka z rąk Magdalenie Saad. O przerwę prosi Michał Masek

Ze zgiętego łokcia musiała atakować Alagierska, ale nie zdołała tej piłki zmieścić w polu gry

Żadna ze stron nie chce odpuścić. Precyzyjny atak po prostej Kalandadze

Kwestionowały błąd nieczystego odbicia radomianki, ale to do Kalandadze należało ostatnie słowo w tej akcji

Jak po sznurku wędrowała piłka między radomiankami, finalnie mocnym atakiem stan seta wyrównała Honorio

12 punkt Samary Rodriguez. Brazylijka odciąża dziś swoją rodaczkę i pokazuje swój potencjał w ofensywie

Piłka przetoczyła się po siatce po ataku łodzianek z prawej strony i wylądowała idealnie na linii po lewej stronie boiska

As serwisowy Łukasik. Piłka spada tuż przed Aleksandrą Wójcik

Zatrzymana Łukasik, mamy remis!

W aut atakuje również Rodriguez, pokazując swojemu trenerowi, żeby nie kwestionował tej decyzji

Bjelica przełamuje blok gości

Zmyliła wszystkich Bongaerts rozgrywając piłkę do Kalandadze, ale skrzydłowa ŁKS-u nieznacznie się pomyliła

Piłka w posiadaniu Zaroślińskiej-Król. Zaczynamy czwartego seta!

Aleksandra Wójcik kończy trzecia partię. Ponownie bliżej doprowadzenia do czwartego spotkania są przyjezdne

O czas poprosił jeszcze Michał Masek, który chce ustawić tę ostatnią akcję

Samara Rodriguez broni pierwszego setballa dla łodzianek

Błąd podwójnego odbicia popełnia Kornelia Moskwa, na parkiecie pojawia się Andressa Picussa

Przerwa dla trenera Marchesiego

Bardzo długo leciała piłka wystawiona do szóstej strefy do Bjelicy. Łodzianki nie zdołały jednak ustawić podwójnego bloku

Nad blokiem atakuje Gruzinka Kalandadze

Pokazuje sędziemu Honorio, że piłka zawadziła o blok rywalek. Rzeczywiście tak było, radomianki jeszcze są w grze w tym secie

Klaudia Alagierska obraca atak do skosu i zdobywa 13 punkt

Skorupa zatrzymała blokiem atakującą ŁKS-u, czas dla Michała Maska

Przypominamy jednak, że 6 punktów straty to tyle co nic. Dokładnie taką przewagę roztrwoniły już w pierwszym meczu tej rywalizacji łodzianki w premierowej partii

Myli się gwiazda radomskiej ekipy. Przewaga łodzianek może już okazać się nie do odrobienia

Zostały "w blokach" radomianki przy kolejnej kiwce Zaroślińskiej-Król

Brazylijka odrzuca rywalki od siatki i od razu mamy tego efekty

Justyna Łukasik kończy długą wymianę. Na zagrywce Bruna Honorio, którą przy wyrzucie piłki do zagrywki ogranicza jedynie sufit radomskiej hali

W końcu atakująca łodzianek sama popsuła zagrywkę. Zrobiła jednak co do niej należało

W polu zagrywki niezmiennie Katarzyna Zaroślińska-Król

Kalandadze i Rodriguez popisują się obronami w akcji, która kończy się challenge'm na życzenie sędziego Grzegorza Sołtysiaka

Kalandadze plasuje piłkę w środek boiska rywalek. Gruzinka pozostała na parkiecie. O czas prosi trener Marchesi

Zaczynamy partię numer trzy. Agresywnego dogrania do siatki nie była w stanie uratować nawet taka specjalistka jak Katarzyna Skorupa

Musiała wyciągać piłkę zza pleców Honorio, ale odrobina finezji sprawiła, że zakończyła tego seta i wyrównała stan meczu

Lazović skończyła w tym meczu tylko 2 z 11 atakowanych piłek. Czy wróci na parkiet w trzecim secie?

Książkowy atak Kornelii Moskwy

As serwisowy Łukasik. Float środkowej E. Leclerc Radomki Radom leciał i leciał... , ale piłka spadła przed 9. metrem boiska

Znamy tę zmianę, Bjelicę na moment zastępuje Biała

As serwisowy Bruny Honorio! Bardzo długo czekały radomianki aż ich liderka dołoży od siebie coś ekstra

Zbyt długo wisiała nad siatką Zaroślińska-Król i opadając zahaczyła o górną taśmę. Ważny punkt radomianek

Jeden z nich znalazła Wójcik, w kolejnej akcji przestrzeliła Bjelica i o czas prosi tym razem Włoch

Mamy bliźniaczy układ sił do tego z pierwszego seta, z tym że tym razem to ekipa z miasta włókniarzy szuka "break pointów"

Prosto w Honorię atakuje prawoskrzydłowa ŁKS-u, piłka wraca na stronę gości. Te zawczasu się nie zorientowały i punkt pada łupem siatkarek w biało-niebieskich strojach

Dotyka siatki któraś z łodzianek. Ani Lazović ani Alagierska nie przyznają się do błędu, ale nie mamy prośby o challenge

Nie szczędziła siły w ataku po prostej Zaroślińska-Król. Źle ustawione blokujące ekipy z Radomia i łodzianki gonią wynik

Kończy akcję radomianek Samara Rodriguez, choć Łódzkie Wiewióry były bliskie podbicia tej piłki

Czas na życzenie trenera Maska

Po siatce atakuje Łukasik. Nieśmiało, nieśmiało, ale coraz częściej Katarzyna Skorupa uruchamia swoje środkowe

Autowa zagrywka Honorio. Reprezentantka Brazylii ewidentnie na razie nie jest sobą

Uciekła spod topora Łukasik, zdołała uchylić się przed wracającą na stronę radomianek piłką, a ta upadła już w zielonej strefie

Okrzyk radości Wójcik! To ona zablokowała teraz Honorio. Zdaje się, że łodzianki mają na razie patent na najlepszą atakującą naszej rodzimej ligi

Zaledwie trzy punkty w pierwszej odsłonie spotkania zdobyły środkowe E.Leclerc Moya Radomka Radom . Ta statystyka przemawia zdecydowanie na korzyść łodzianek

Po trzech minutach przerwy zaczynamy seta numer dwa. A konkretnie wynik otwiera Ana Bjelica

Alagierska zamyka skos Honorio i to łodzianki dobrze otwierają mecz w Radomiu

W środek boiska kiwa Zaroślińska-Król. ŁKS Commercecon Łódź będzie miał piłki setowe

Wszystkie te przerwy zdały egzamin, bo przeciwniczki psują zagrywkę, oddając punkt "za darmo"

Renata Biała wchodzi za Anę Bjelicę

Trener Marchesi prosi o challenge po autowym ataku Bjelicy. Chyba jednak głównie po to, by móc przekazać jakieś uwagi swoim podopiecznym

Jak trwoga to do Honorio. Tak też zrobiły radomianki i mają kolejne oczko. Gra punkt za punkt jednak nie wystarczy, by powalczyć w tym secie

Wyczyściła siatkę swojej atakującej Holenderka. Łodzianki robią cenne przejście

Wprowadzać piłkę do gry będzie Honorio, a trener Masek woli dmuchać na zimne i wykorzystuje kolejną przerwę

Środkowa E. Leclerc Moya Radomka Radom po tak efektownej akcji zagrywa w siatkę

Najdłuższa akcja w tym secie zakończona blokiem Moskwy na Zaroślińskiej-Król. Siatkarki będą potrzebowały chwili na zaczerpnięcie powietrza

Bjelica nadziała się na blok Ninković, która zostawiła jedną rękę bliżej środkowej osi boiska. ŁKS blisko wygrania tej pierwszej partii

Zatrzymana blokiem przez Bongaerts i Ninković Honorio. W asekuracji wystartowała do tej piłki niczym Usain Bolt Witkowska, ale nie zdołała już nic zrobić. Czas dla włoskiego szkoleniowca

Rodriguez zagrywa piłkę po siatce, a ta wychodzi na aut

Kolejny raz zaryzykowała Honorio, ale znów kilka centymetrów zabrakło do zdobycia punktu. Autowy atak Brazylijki

"Którędy to weszło?" - zastanawiają się teraz gospodynie. Lazović wykręciła piłkę po prostej samym nadgarstkiem

Alagierska wbija "gwoździa" w drugi metr

Honorio próbowała sygnalizować, że znalazła palce blokujących, ale sędziowie byli nieubłagani

Obniżyły nieco loty łodzianki, nie mogą dobić się do "pomarańczowego". Już tylko punkt straty radomianek

Na "łosia" skoczyła osamotniona w bloku Honorio, ale ze zdobyciem punktu w dogodnej sytuacji nie mogła mieć Aleksandra Wójcik

Kapitalnie po prostej ustawiona Witkowska broni mocny atak prawoskrzydłowej ŁKS-u Commercecon Łódź. Ta ponawia wybierając tym razem kierunek do skosu, gdzie już czekał na nią blok

Zaryzykowała zbicie piłki sytuacyjnej, ale nie mogła wykonać nabiegu do tego ataku, piłka w siatce

Samara Rodriguez w swoim firmowym ataku blok-aut. Zaskakującą powtarzalność tego zagrania wypracowała sobie ta zawodniczka

Zbyt mocno ściągnęła teraz piłkę młoda Serbka i gospodynie odrabiają straty

Piłki sytuacyjnej nie skończyła Samara Rodrigues de Almeida, Brazylijka zła teraz na siebie. W kontrze dynamicznie atakuje Lazović i o czas prosi trener Riccardo Marchesi

Kolejny raz o wideoweryfikację prosi trener Michal Mašek i kolejny raz ma rację! Nie popisują się sędziowie w tej pierwszej części spotkania

Mamy pierwszy challenge. Czy po ataku Łukasik piłka trafiła w boisko? Okazuje się, że nie, więc weryfikujemy wynik. Dwa punkty przewagi łodzianek

Szybka zmiana rotacji w ekipie gości, na razie Nadja Ninković bezbłędna w atakach z krótkiej

W polu zagrywki Bruna Honorio Marques , łodzianki muszą mieć się na baczności!

Katarzyna Zaroślińska-Król rozpoczyna to spotkanie przełamując ręce radomskiego bloku

Składy zespołów:ŁKS: Wójcik, Lazović, Ninković, Bongaerts, Alagierska, Zaroślińska-Król, Strasz (libero)E.Leclerc: Bjelica, Rodriguez, Honorio, Łukasik, Moskwa, Skorupa, Witkowska (libero)

Zawodniczki kończą już rozgrzewkę, jeszcze kilka ostatnich zagrywek i będziemy świadkami prezentacji sędziów oraz pierwszych szóstek

Za moment rozpoczniemy trzecie spotkanie o brązowy medal pomiędzy drużynami E.Leclerc Moya Radomka Radom i ŁKS Commercecon Łódź . Gospodynie wygrały dwa poprzednie spotkania i są o krok od podium Tauron Ligi. Czy radomianki zdołają zakończyć tę rywalizację i odbiorą medale w hali pod złotym sufitem?