Mecz 1/8 PP AZS Politechnika Warszawska - Cerrad Czarni Radom 3:0 (26:24, 26:24, 25:19). Ten wynik oznacza, że 7 stycznia w ćwierćfinale PP to stołeczny zespół zmierzy się ze zwycięzcą meczu Asseco Resovia Rzeszów i AGH Kraków.
Mecz zakończył udanym atakiem wracający po bardzo ciężkiej kontuzji Paweł Mikołajczak.
Blok na Wojciechu Żalińskim i meczowa dla stołecznych.
Fatalne przyjęcie Jakuba Wachnika i AZS PW zbliża się do wygranej także w tym secie.
Podwójna zmiana w zespole warszawskim. Na boisko wchodzą Mikołajczak i Lipiński. Blok stołecznych i trener Robert Prygiel prosi o czas.
W zespole gości zmienieni są już obaj przyjmujący, atakujący i jeden środkowy.
Seria bardzo dobrych bloków AZS PW i to oni odskakują. W roli głównej Bartłomiej Lemański.
Pochwalony Patryk Strzeżek popełnił błąd dwa razy z rzędu i Czarni odskoczyli.
Tak samo jak w poprzednich setach na tym etapie obie ekipy grają punkt za punkt.
Kolejny raz obija blok Patryk Strzeżek, który sobie bardzo dobrze radzi.
Dobra zagrywka Bartłomieja Lemańskiego ale po niej zepsuta. Na pierwszej przerwie technicznej prowadzą minimalnie goście.
AZS PW ma bardzo słabe przyjęcie, ale ratuje się dużą skutecznością ataku na bloku.
Udany atak Patryka Strzeżka. Kolejny raz blokowany jest Jakub Wachnik.
Kolejnego seta AZS PW wygrywa na przewagi i prowadzi już 2:0.
Dużo chaosu, błędy po obu stronach. Setowa dla gospodarzy.
Długa wymiana zakończona udanym atakiem Strzeżka na podwójnym bloku.
Chaos po obu stronach, Cerrad Czarni Radom odrobili straty i trener Jakub Bednaruk prosi o czas.
Zmiana Bołądzia na Żalińskiego niewiele pomogła, Inzynierowie zwiększają przewagę. Trener Robert Prygiel prosi o czas.
Autowy atak radomian i ponownie remis.
Rozegranie do Patryka Strzeżka bez bloku.
Dobra zagrywka Bartłomieja Mordyla ale sprytnie na siatce Michał Kędzierski.
Bardzo skuteczny jest Patryk Strzeżek w ataku.
Czarni są skuteczniejsi na kontrach i dzięki temu odskakują, ale też więcej punktów oddają swoimi błędami.
Potrójny blok zatrzymuje Igora Grobelnego.
Długie wymiany, ale wygrywane przez podopiecznych trenera Roberta Prygla , którzy bohatersko walczą w obronie.
Dobry atak Jacka Ratajczaka na podwójnym bloku.
Chaos po stronie gospodarzy i radomianie odskakują na 3 punkty.
Nieskończony atak Bartłomieja Lemańskiego i udana kontra Czarnych w wykonaniu Igora Grobelnego.
Blok na Bartłomieju Bołądziu i pierwszy set pada łupem AZS PW.
Zablokowany Patryk Strzeżek i gramy na przewagi.
Bartłomiej Lemański punktuje ze środka i setowa dla stołecznych
As serwisowy Jakuba Wachnika. Czas dla trenera Jakuba Bednaruka.
Przy zagrywce Dirka Westphala radomianie nieco odrobili straty.
Patryk Strzeżek kolejny raz skutecznie, odpowiada Bołądź.
Błąd w ataku tym razem Jacka Ratajczaka.
Patryk Strzeżek skutecznie kończy z lewego skrzydła.
Skuteczny blok stołecznej drużyny i przewaga rośnie.
Błąd w ataku Bartłomieja Bołądzia daje warszawiakom pierwsze w tym meczu dwupunktowe prowadzenie, trener Robert Prygiel prosi o czas.
Walka punkt za punkt, dużo gry przez środek po obu stronach.
Zwycięzca tego meczu będzie walczył 7 stycznia z (prawdopodobnie) wicemistrzem Polski.
Dłuższa wymiana zakończona dynamicznym atakiem z szóstej strefy Jakuba Wachnika
Dużo błędów i chaosu po obu stronach na razie.
Składy wyjściowe zespołów. AZS PW: Bieńkowski, Strzeżek, Radomski, Depowski, Mordyl, Lemański, Olenderek (libero) Cerrad Czarni Radom: Kędzierski, Bołądź, Wachnik, Grobelny, Ostrowski, Ratajczak, Kowalski (libero)
Przepraszamy za problemy techniczne. Cerrad odskoczył dobrą zagrywką, ale szybko warszawiacy wyrównali.
Rozpoczął się mecz 1/8 PP pomiędzy AZS Politechnika Warszawska a Cerrad Czarni Radom w Białobrzegach. Po składach widać, że nie jest to mecz pierwszego znaczenia dla żadnej z tych drużyn.