Mecz kończy właśnie Sanja Popović. Bezproblemowe zwycięstwo dąbrowianek na Podbeskidziu.
Dobrze w mecz wprowadziła się Sanja Popović.
Małgorzata Lis wykorzystuje przechodzącą piłkę.
Na boisku pojawiła się Aleksandra Trojan, ale zepsuła serwis.
Deja McClendon przełamała ręce przeciwniczek. Kolejny punkt na koncie tej zawodniczki.
Świetnie w bloku zagrała Eleonora Dziękiewicz.
Mylić zaczynają się również dąbrowianki.
Błędy zmorą BKS-u Aluprof Bielsko-Biała. Z taką grą gospodynie nie mają szansy nawiązać walki z rywalkami.
Świetnie w ataku prezentuje się Rebecca Pavan.
Yael Castiglione myli się po raz kolejny. Fatalny mecz Argentynki.
Kolejne problemy w przyjęciu bielszczanek. Asem serwisowym popisuje się Karolina Różycka.
Podwójne odbicie Yael Castiglione.
To był dobry set w wykonaniu Deji McClendon. Ta zawodniczka kończy drugiego seta i dąbrowianki są o krok od zwycięstwa.
Skutecznie Deja McClendon.
Po słabszym okresie gry zrehabilitowała się Radosova.
Eleonora Dziękiewicz posyła asa serwisowego.
Serię rywalek zatrzymuje Małgorzata Lis.
Kolejna przerwa techniczna i nada na prowadzeniu dąbrowianki.
Ze środka skutecznie Kamila Ganszczyk.
Nikola Radosova, która pojawiła się na boisku, psuje atak.
McClendon serwuje w aut.
Powtarza się sytuacja z pierwszego seta. Na przerwę techniczną drużyny schodzą po ataku Deji McClendon.
Trzy punkty z rzędu zdobywają dąbrowianki.
Bielszczanki łatwo się nie poddadzą. Punktuje Kornelia Moskwa.
Dobrze drugą odsłonę zaczęła Rebecca Pavan.
Seta kończy fantastyczny blok Kamili Ganszczyk.
BKS stara się odrobić stratę.
Zagrywkę psuje Małgorzata Lis. Dużo błędów gospodyń przechyla powoli szalę zwycięstwa na korzyść rywalek.
Deja McClendon dokłada również swój punkt w końcówce.
Mocny atak ze środka Dziękiewicz. Chyba nic nie przeszkodzi dąbrowiankom w odniesienu zwycięstwa w pierwszym secie.
W polu serwisowym myli się Karolina Różycka.
Kolejny punkt zdobywa Pavan. Gospodynie mają kłopot z jej zatrzymaniem.
Z zagrywką rywalek nie radzi sobie Koleta Łyszkiewicz.
Za akcji na akcję rośnie przewaga gości. Bielszczanki nie radzą sobie we wszystkich elementach, co bezlitośnie wykorzystują rywalki.
Ataku Rebecci Pavan nie broni Helena Horka. Pięć "oczek" przewagi MKS-u na pierwszej przerwie technicznej.
Na prowadzenie wychodzą dąbrowianki. Ze środka świetnie atakuje Eleonora Dziękiewicz.
Na razie szykuje się wyrównane spotkanie. Skuteczna kiwka Karoliny Różyckiej.
Mecz atakiem otwiera Natalia Bamber-Laskowska.
Wyjściowe składy: BKS: Castiglione, Łyszkiewicz, Lis, Bamber-Laskowska, Horka, Moskwa, Wojtowicz (libero) MKS: Hancock, Różycka, Ganszczyk, Pavan, McClendon, Dziękiewicz, Strasz (libero)
W 1. kolejce kibice byli świadkami pasjonującego widowiska. Kilka tygodni temu dąbrowianki pokonały zespół z Podbeskidzia 3:2.
Za około trzydzieści minut rozpocznie się pojedynek 12. kolejki Orlen Ligi BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza.