14 gru 2016 18:00
20:21

Dziękujemy państwu za udział w relacji i zapraszamy na kolejne.

20:21

Nagrodę dla najlepszego gracza meczu odebrał kapitan radomian Wojciech Żaliński.

komentarz

Wojciech Żaliński skutecznym atakiem blok-antenka kończy środowy pojedynek w Łuczniczce na korzyść radomian.

komentarz

Zablokowany Jakub Rohnka i pierwszy meczbol dla radomian.

komentarz

Bydgoszczanie ambitnie walczyli w obronie, ale ostatecznie punkt dla gości.

BYD 2 : 2, 11 RAD
czas 5 SET

Łukasz Wiese zaatakował w aut. Tym razem czas dla Roberta Prygla.

komentarz

Michał Ostrowski pomylił się w zagrywce.

BYD 2 : 2, 9 RAD
czas 5 SET

Tym razem Wojciech Żaliński zapunktował w kontrze i trener Piotr Makowski wykorzystał ostatnią przerwę swoją w tym meczu.

komentarz

W trudnych momentach radomianie mogą liczyć na kapitana. Punkt z lewego skrzydła zdobył Wojciech Żaliński.

komentarz

Łukasz Wiese zablokowany.

komentarz

Bartosz Filipiak nie wstrzymał ręki w ataku, ale tym razem nie była to słuszna decyzja, bowiem atakujący nie znalazł dłoni gości w bloku.

komentarz

Igor Yudin atakiem blok-aut przerwał czteropunktową passę gości.

BYD 2 : 2, 7 RAD
czas 5 SET

Tomasz Fornal z lewego skrzydła wbija potężnego gwoździa. Ogromna radość w zespole przyjezdnych, a o czas poprosił Piotr Makowski.

komentarz

Przyjezdni po ataku ze środka Michała Ostrowskiego zdobywają trzeci punkt z rzędu! Zmiana stron.

komentarz

Gospodarze wpadają w siatkę i kolejny remis w decydującej partii.

komentarz

Bydgoszczanie mogli już prowadzić trzema punktami, ale w kontrze zablokowany został Igor Yudin.

komentarz

Piłka po zagrywce Bartosza Filipiaka ląduje w boisku gości.

komentarz

A po stronie gości cały czas skuteczny Łukasz Wiese.

komentarz

Walka w Łuczniczce rozgorzała na dobre. Ostatecznie za drugim razem Igor Yudin zaatakował skutecznie.

komentarz

Skuteczny blok pary Mateusz Sacharewicz - Bartosz Filipiak.

komentarz

Gospodarze nie dają jednak odskoczyć rywalom i po ataku Jakuba Rohnki zdobywają punkt na remis.

komentarz

Autowy atak Bartosza Filipiaka.

komentarz

Po wideoweryfikacji punkt zostaje jednak przyznany radomianom, za przełożenie rąk przez rozgrywajacego Patryka Szczurka.

komentarz

Świetna akcja z obu stron, pełna obron i niewykorzystanych kontr. Ostatecznie plasowanym atakiem punkt zdobył Bartosz Filipiak.

1
BYD 2 : 2, 1 RAD
czas 5 SET

Tie-break rozpoczynamy od skutecznego bloku bydgoszczan, w którym główną rolę odegrał Patryk Szczurek.

1
komentarz

Zablokowany Marcel Gromadowski i za chwilę tie-break w hali Łuczniczka.

komentarz

Jan Nowakowski, według sędziego, przeszkadzał w rozegraniu i piłka setowa dla gości.

1
komentarz

Zablokowany Wojciech Jurkiewicz i chyba możemy przygotowywać się na tie-breaka w Łuczniczce.

komentarz

Dotknięcie siatki po stronie radomian. Czy gospodarze zdążą jeszcze w tym secie wyrównać?

1
komentarz

Wojciech Jurkiewicz zaznaczył swoją obecność na parkiecie skutecznym blokiem.

1
komentarz

Na boisko po stronie miejscowych wraca Jakub Rohnka za Kacpra Bobrowskiego.

1
komentarz

Michał Ostrowski pewnie zapunktował ze srodka i goście coraz bliżej doprowadzenia do tie-breaka.

1
komentarz

Marcel Gromadowski przebija się przez ręce rywali.

1
komentarz

Po przerwie punkt z prawego skrzydła zdobył Igor Yudin.

1
komentarz

Drugi punkt z rzędu Tomasza Fornala, tym razem skuteczna kiwka przyjmującego radomian. O czas poprosił Piotr Makowski.

1
komentarz

Tomasz Fornal zdobył punkt z lewego skrzydła. Na boisko wchodzi Piotr Sieńko i Marcel Gromadowski za Szczurka i Filipiaka.

1
komentarz

Na boisko za Mateusza Sacharewicza wchodzi środkowy i kapitan gospodarzy Wojciech Jurkiewicz.

komentarz

Praktycznie w każdej akcji z minimum podwójnym blokiem musim radzić sobie Bartosz Filipiak - tym razem jego atak skuteczny.

1
komentarz

Igor Yudin bardzo mocnym atakiem w kontrze przełamał dłonie blokujących rywali.

1
komentarz

Zmiane w zespole gospodarzy. Jakuba Rohnka zmienił Kacper Bobrowski.

1
komentarz

Bartosz Filipiak zatrzymany potrójnym blokiem i goście wykonują spory krok ku tie-breakowi.

1
komentarz

Bydgoszczanie nie przyjęli zagrywki Michała Kędzierskiego.

1
komentarz

Świetna obrona Dustina Wattena, libero gości, a po chwili punkt w kontrze zdobył Wojciech Żaliński.

1
komentarz

Patryk Szczurek znów w roli głównej! Tym razem rozgrywający zaatakował z drugiej piłki.

1
komentarz

Patryk Szczurek zaskoczył rywali w obronie, kiwając skutecznie z drugiej piłki.

1
komentarz

Długa akcja zakończona efektywnym plasowanym atakiem Łukasza Wiese.

1
BYD 2 : 1, 3 RAD
czas 4 SET

Potrójny blok radomian i szybko zareagował Piotr Makowski prosząc o czas.

1
komentarz

Wojciech Żaliński zdobywa kolejny punkt w ataku i po skutecznej akcji próbuje poderwać zespół do walki.

1
komentarz

Łukasz Wiese na razie dał dobrą zmianę i zdobywa kolejny punkt w ataku.

1
komentarz

Po stronie gości pozostał na boisku Łukasz Wiese, który przeszedł na atak, a na przyjęcie wrócił Tomasz Fornal.

1
BYD 2 : 1, 0 RAD
czas 4 SET

W pierwszej akcji czwartego seta Jakub Rohnka zaatakował bez bloku w aut.

komentarz

Jan Nowakowski pewnie skończył atak ze środka i miejscowi po serii porażek bez jakiejkolwiek zdobyczy punktowej zdobywają przynajmniej jedno oczko w środę.

komentarz

Bartłomiej Bołądź próbuje przypomnieć o sobie bardzo mocną zagrywką.

komentarz

Miejscowym w tej partii wychodzi niemal wszystko! Efektownie w bloku zatrzymany Wojciech Żaliński.

komentarz

Drugi już w dzisiejszym meczu błąd ustawienia po stronie radomian.

komentarz

Jedna z najdłuższych akcji w tym meczu także dla bydgoszczan. Autorem punktu w kontrze Bartosz Filipiak.

komentarz

Przy tak wysokiej przewadze bydgoszczanie grają z polotem. Idealnie dograna piłka na środek do Mateusza Sacharewicza, który pewnie zdobywa punkt.

komentarz

Wojciech Żaliński obi blok bydgoszczan, ale radomianie bardziej próbują już odbudować swoją grę na kolejną partię.

komentarz

Tym razem Emanuel Kohut zaskoczył kompletnie rywali i posłał piłkę skuteczną kiwką tuż za siatkę.

komentarz

W kontrze świetnym atakiem popisał się Jakub Rohnka.

komentarz

Łukasz Wiese, wychowanek Chemika Bydgoszcz, przerywa skuteczną passę swojej byłej drużyny, efektywnym atakiem z lewego skrzydła.

komentarz

Seria bydgoszcz trwa. Kolejną zmianę dokonuje trener Robert PrygielKacper Gonciarz zmienił Michała Kędzierskiego.

komentarz

Bartłomiej Bołądź znów zablokowany, a na boisku za Tomasza Fornala pojawia się Łukasz Wiese.

komentarz

To nie jest na razie mecz Bartłomieja Bołądźa. Atakujący radomian na razie zupełnie nie radzi sobie z blokiem miejscowych.

1
komentarz

As serwisowy Igora Yudina i kolejną przerwę na żądanie wykorzystał Robert Prygiel.

komentarz

Przerwa o którą poprosił Robert Prygiel na razie niewiele dała. Nadal stroną dominującą na parkiecie są gospodarze.

BYD 1 : 1, 8 RAD
czas 3 SET

Jakub Ziobrowski nie kończył kolejnych akcji, więc na boisko wrócił Bartłomiej Bołądź. Dodatkowo o czas poprosił Robert Prygiel.

komentarz

Bartosz Filipiak nie przejął się nieudaną końcówką poprzedniej partii i tym razem zapunktował w zagrywce.

komentarz

Igor Yudin popatrzył jak ustawiła sie obrona za blokiem radomian i kiwnął w niepilnowane pole rywali.

komentarz

Skuteczny atak Wojciecha Żalińskiego, ale w kolejnej akcji przyjmujący popełnił błąd na zagrywce.

komentarz

Wojciech Żaliński atakuje w aut. Rozkojarzeni do tej partii przystąpili goście.

komentarz

Cztery odbicia po stronie Cerradu Czarnych Radom.

komentarz

Skuteczna kiwka Bartosza FIlipiaka, któremu zadrżała ręka w ataku podczas końcówki drugiej odsłony.

komentarz

Na parkiecie pozostał Jakub Ziobrowski, ale w pierwszej akcji trzeciej partii atakujący radomian zablokowany.

19:10

Oba zespoł wróciły już na parkiet, zakończyły krótką rozgrzewkę i rozpoczynamy zatem trzecią odsłonę.

19:02

Wygrana druga odsłona przez przyjezdnych po długiej walce na przewagi może być punktem zwrotnym w tym meczu. Czy goście pójdą za ciosem i wygrają także dwie kolejne odsłony? Przekonamy się o tym za około godzinę.