To już koniec emocji na dziś z Hali Azoty. Dziękujemy bardzo za śledzenie relacji na łamach naszego portalu i zapraszamy na kolejne.

komentarz

Nagroda MVP powędrowała w ręce Mateusza Bieńka, środkowego ZAKSY.

komentarz

III set (25:18, 25:12, 25:22). Koniec meczu. Atak po prostej Dominika Witczaka przypieczętował 14. zwycięstwo ZAKSY w sezonie 2016/2017 i jej pozostanie na pozycji lidera.

1
komentarz

III set (25:18, 25:12, 24:22)Mateusz Bieniek zablokował uderzenie Bartłomieja Klutha i ZAKSA ma przynajmniej dwie szanse na zakończenie pojedynku.

komentarz

III set (25:18, 25:12, 23:22)Maciej Wołosz zepsuł zagrywkę.

komentarz

III set (25:18, 25:12, 22:22)Dominik Witczak uderzył w aut i mamy remis.

1
komentarz

III set (25:18, 25:12, 22:21)Kevin Tillie uderzył w aut i przewaga ZAKSY niebezpiecznie stopniała.

komentarz

III set (25:18, 25:12, 22:20). Dwa kolejne ataki Bartłomieja Klutha przywróciły gościom nadzieję na pozostanie w meczu.

komentarz

III set (25:18, 25:12, 22:18)Dominik Witczak wybrnął z niełatwej sytuacji.

komentarz

III set (25:18, 25:12, 21:18)Dominik Witczak tym razem zablokowany. Ale kędzierzynianie nadal mają spory komfort gry i pokaźną zaliczkę punktową.

komentarz

III set (25:18, 25:12, 20:16)Dominik Witczak obił po prostej ręce Maciejowi Wołoszowi. ZAKSA nieuchronnie, pewnym krokiem zmierza po zdobycie trzech punktów.

komentarz

III set (25:18, 25:12, 18:15). W bardzo ważnym momencie asa posłał Mateusz Bieniek.

komentarz

III set (25:18, 25:12, 16:15)Janusz Gałązka skutecznie ze środka. Szczecinianie wciąż mają kontakt punktowy z mistrzami Polski.

komentarz

III set (25:18, 25:12, 15:13). Challenge wykazał, że Mateusz Bieniek nie dotknął siatki przy ataku. A zatem ZAKSA utrzymała dwupunktowe prowadzenie.

komentarz

III set (25:18, 25:12, 14:12). ZAKSA przez moment miała kłopoty, ale z opresji wybawił ją Kevin Tillie.

komentarz

III set (25:18, 25:12, 12:10). Najpierw udana kiwka, potem kompletnie nieudany serwis. Oto ostatnie zagrania Grzegorza Pająka.

KĘD 10 : 7 ESP
czas 3 SET

III set (25:18, 25:12, 10:7). Bohaterem ostatnich akcji przyjmujący ZAKSY Kevin Tillie.

komentarz

III set (25:18, 25:12, 7:4). Gracze Espadonu sami sobie utrudniają życie, dotykając siatki.

komentarz

III set (25:18, 25:12, 4:3)Bartłomiej Kluth popisał się ładnym uderzeniem po ciasnej przekątnej.

komentarz

III set (25:18, 25:12, 2:0)Dominik Witczak daje dziś prawdziwą lekcję gry w obronie. Jego defensywne starania docenił tym razem Kamil Semeniuk , niezawodny w kontrze.