23 sty 2017 18:00
komentarz

Dzisiejszą konfrontację oglądało z trybun Spodka 2 708 osób. Dziękujemy za śledzenie relacji na łamach naszego portalu i zapraszamy na kolejne.

czas 3 SET

Statuetką dla najlepszego gracza spotkania został jednak uhonorowany inny z graczy GKS-u, atakujący Karol Butryn.

GKS 25 : 13 BIE
czas 3 SET

III set, (25:22, 25:21, 25:13). Koniec pojedynku! Autorem ostatniego punktu został Serhiy Kapelus, jeden z najlepszych zawodników spotkania.

komentarz

III set, (25:22, 25:21, 24:13). Pierwsza piłka meczowa po ataku Serhiya Kapelusa.

komentarz

III set, (25:22, 25:21, 22:12)Tomasz Kalembka zapunktował z zagrywki po raz siódmy.

1
komentarz

III set, (25:22, 25:21, 21:12). Szósty as serwisowy na koncie Tomasza Kalembki!

komentarz

III set, (25:22, 25:21, 20:12). Bielszczan dodatkowo pogrążył, kolejną punktową zagrywką, Tomasz Kalembka.

komentarz

III set, (25:22, 25:21, 18:12). Seria popsutych zagrywek z obu stron.

komentarz

III set, (25:22, 25:21, 17:10)Rafał Sobański poradził sobie z wykończeniem wymagającej wystawy.

komentarz

III set, (25:22, 25:21, 15:9). Współpraca ze środkowym Mariuszem Gacą daje bielszczanom dobre efekty.

komentarz

III set, (25:22, 25:21, 14:7)Bartłomiej Krulicki w trzecim secie zdecydowanie wyróżnia się na środku.

komentarz

III set, (25:22, 25:21, 12:4). Blok, blok i jeszcze raz blok. Tym razem złapany Paweł Gryc.

komentarz

III set, (25:22, 25:21, 11:4). Raz jeszcze katem BBTS-u okazał się Tomasz Kalembka.

komentarz

III set, (25:22, 25:21, 10:4). Kolejne punktowe bloki na koncie miejscowych. Dwukrotnie złapany Bartosz Janeczek.

komentarz

III set, (25:22, 25:21, 8:4)Tomasz Kalembka przypomniał o swojej obecności kolejnymi kąśliwymi zagrywkami.

komentarz

III set, (25:22, 25:21, 5:4)Dmitrij Storożiłow odkupił część win punktową zagrywką.

komentarz

III set, (25:22, 25:21, 5:2). Katowiczanie czytają Dmitrija Storożiłowa jak książkę.

komentarz

III set, (25:22, 25:21, 2:0). Po 10-minutowej przerwie w seta lepiej weszli gospodarze. Po stronie gości na boisku pozostali natomiast trzej rezerwowi: Kamil Kwasowski , Adam Bartos i Mariusz Gaca.

czas 2 SET

Teraz przed nami około 10 minut przerwy.

komentarz

II set, (25:22, 25:21). Drugi set również padł łupem GKS-u. Jego triumf przypieczętował, zepsutą zagrywką, Adam Bartos.

komentarz

II set, (25:22, 24:21). Kolejny atak Adama Bartosa zablokowany, ale siatkarze GKS-u dotknęli siatki.

komentarz

II set, (25:22, 24:18). Długa wymiana z obu stron zakończona fatalnym atakiem Adama Bartosa.

komentarz

II set, (25:22, 22:18)Serhiy Kapelus przecenił swoje możliwości w przyjęciu na palce. BBTS jeszcze walczy, ale jego sytuacja wciąż bardzo nieciekawa.

komentarz

II set, (25:22, 22:15)Serhiy Kapelus ze stoickim spokojem wykorzystał złe przyjęcie rywali.

komentarz

II set, (25:22, 20:14). Fatalne nieporozumienie na linii Dmitrij Storożiłow - Milos Vemić. Ten drugi opuścił boisko, zmienił go Adam Bartos.

komentarz

II set, (25:22, 19:14). Kolejny błąd na koncie Bartosza Janeczka.

komentarz

II set, (25:22, 17:13)Marco Falaschi znów uruchomił Karola Butryna. A ten odpłacił się za otrzymane zaufanie.