21 sty 2017 14:45
czas 3 SET

Dziękujemy bardzo za śledzenie relacji na łamach naszego portalu i zapraszamy na kolejne.

komentarz

Najlepszym zawodnikiem spotkania został wybrany Salvador Hidalgo Oliva, przyjmujący Jastrzębskiego Węgla. To już jego szósta nagroda MVP w sezonie 2016/2017.

2
JAS 25 : 23 KIE
czas 3 SET

III set, (25:21, 25:17, 25:23). Do trzech razy sztuka. Grzegorz Kosok nie zawiódł w ataku z krótkiej i przypieczętował trzysetowe zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla.

komentarz

III set, (25:21, 25:17, 24:23). Challenge wykazał, że Jakub Wachnik zahaczył o palce blokujących. Kontrchallenge jastrzębian, dotyczący dotknięcia siatki, nieskuteczny. Walka trwa dalej.

1
komentarz

III set, (25:21, 25:17, 24:22). Za sprawą Macieja Pawlińskiego kielczanie wciąż w grze.

komentarz

III set, (25:21, 25:17, 24:21)Michał Superlak przekroczył linię 9. metra, co dało jastrzębianom pierwszą piłkę meczową.

komentarz

III set, (25:21, 25:17, 23:20). Fatalny błąd w zagrywce popełnił Jędrzej Maćkowiak . Co więcej, uczynił to w bardzo ważnym momencie.

komentarz

III set, (25:21, 25:17, 21:19)Salvador Hidalgo Oliva zablokowany. Kielczanie wciąż wierzą w odwrócenie losów meczu.

komentarz

III set, (25:21, 25:17, 21:18)Michał Superlak znacznie lepiej wprowadził się do gry niż w drugim secie.

komentarz

III set, (25:21, 25:17, 21:16). Potężny cios Salvadora Hidalgo Olivy. Demonstracja siły jastrzębian.

komentarz

III set, (25:21, 25:17, 20:15)Leo Andrić zablokowany, który znów w bardzo krótkim czasie stracił cały wigor. Zmienił go Michał Superlak.

komentarz

III set, (25:21, 25:17, 18:15). Jastrzębianie wygrali kolejną akcję, ale trener gości Sinan Tanik miał nosa. Wziął challenge, który wykazał, że gospodarze dotknęli siatki.

komentarz

III set, (25:21, 25:17, 18:14). W ataku nie zapunktowali Jakub Wachnik i Leo Andrić. Efekt jest taki, że jastrzębianie mają dzięki temu już cztery punkty przewagi.

komentarz

III set, (25:21, 25:17, 16:14)Maciej Pawliński już nie tak groźny w polu serwisowym jak Andrić. Błąd Polaka.

komentarz

III set, (25:21, 25:17, 14:13). Punktowy serwis Leo Andrica. Chorwat od kilku minut wyraźnie się ożywił.

komentarz

III set, (25:21, 25:17, 14:11)Maciej Pawliński nie dał rady sforsować podwójnego bloku.

komentarz

III set, (25:21, 25:17, 12:11)Maciej Muzaj punktuje dziś zagrywką, ale także popełnia w tym elemencie sporo błędów.

komentarz

III set, (25:21, 25:17, 11:9). Kontra wygrana przez gospodarzy. Potężnym ciosem zakończył ją Damian Boruch.

komentarz

III set, (25:21, 25:17, 10:9)Maciej Muzaj nie do zatrzymania, kiedy ma dobrą wystawę na prawe skrzydło.

komentarz

III set, (25:21, 25:17, 8:8). Dziura w bloku pomogła Jakubowi Wachnikowi zdobyć punkt.

komentarz

III set, (25:21, 25:17, 7:6)Salvador Hidalgo Oliva w swoim żywiole.

komentarz

III set, (25:21, 25:17, 5:6). Jeszcze jeden udany blok Effectora. Nadział się na niego Jason DeRocco.

komentarz

III set, (25:21, 25:17, 5:4)Salvador Hidalgo Oliva znów "ukąsił" kielczan zagrywką.

komentarz

III set, (25:21, 25:17, 3:4). Fragment dobrej gry blokiem kielczan. Koniec końców pomylił się Maciej Muzaj.

komentarz

III set, (25:21, 25:17, 2:2)Jędrzej Maćkowiak zdobył punkt ze środka nie siłą, a sprytem.

JAS 1 : 0 KIE
czas 3 SET

III set, (25:21, 25:17, 1:0). Obie ekipy powróciły od początku trzeciego seta do wyjściowego ustawienia.