PlusLiga: 23. kolejka
22 lut 2017 18:00
komentarz

Bielszczanie kończą mecz na swoją korzyść i po raz drugi w tym sezonie okazują się lepsi od Onico AZS Politechniki Warszawskiej! (25:22, III set).

5
3
komentarz

Odrabiają stratę warszawianie i są bliscy doprowadzenia do remisu (22:20, III set).

2
1
komentarz

Już tylko trzy punkty dzielą BBTS Bielsko-Biała od wygranej (22:17, III set).

3
1
komentarz

Powiększają przewagę gospodarze (19:15, III set).

1
1
komentarz

Końcówka trzeciej odsłony zapowiada się niezwykle emocjonująco (17:15, III set).

1
komentarz

Tym razem trzy "oczka" z rzędu zdobyli bielszczanie i o czas musiał poprosić Jakub Bednaruk (15:13, III set).

1
1
komentarz

Seria punktowa ONICO AZS Politechniki Warszawskiej wyprowadza ten zespół na prowadzenie (12:13, III set).

2
komentarz

Goście starają się odrabiać stratę do rywali. Dla ekipy ze stolicy jest to ostatni moment na odwrócenie losów tego meczu (11:9, III set).

2
komentarz

Podopieczni Rastislava Chudika bardzo pewnie zmierzają do zwycięstwa (10:7, III set).

1
1
komentarz

Prowadzenie bielszczan utrzymuje się (7:5, III set).

1
1
komentarz

Bielszczanie znów wypracowali sobie przewagę w tym meczu (5:3, III set).

2
1
komentarz

Bardzo szybko na boisku pojawił się Paweł Gryc, który zastąpił Bartosza Janeczka (3:3, III set).

1
BIE 1 : 2 WAR
czas 3 SET

Od wyrównanej walki rozpoczął się trzeci set meczu. Czy będzie ostatnim? (1:2, III set).

1
komentarz

Z wojny nerwów lepiej wychodzą bielszczanie, decydujący punkt atakiem zdobywa Bartosz Janeczek, który gra dzisiaj na wysokiej skutecczności (II set, 31:29)

2
1
komentarz

Co za zacięta końcówka, raz szansę na wygranie seta mają bielszczanie, a raz akademicy (II set, 28:28)

3
czas 2 SET

Co za emocje w końcowce! Pierwsi pilkę setową mieli bielszczanie, ale nie wykorzystali szansy. Teraz szansę na wygranie partii mają akademicy, a o czas odrazu poprosił trener Rastislav Chudik (II set, 24:25)

1
czas 2 SET

Czas podziałał na akademików i teraz to trener BBTS jest zmuszony przerwać grę (II set, 21:21)

3
czas 2 SET

Jakub Bednaruk traci cierpliwość do swoich zawodników i prosi o czas (II set, 21:19)