Najlepszym zawodnikiem spotkania został wybrany Jochen Schoeps!

Znakomity atak Rossarda kończy dzisiejsze spotkanie (III set, 25:13).

1
komentarz

Rzeszowianie mylą się w polu serwisowym (III set, 24:13).

1

Znakomita seria rzeszowskiego atakującego! Dwa punkty atakiem i jedno "oczko" blokiem zdobywa Jochen Schoeps (III set, 24:12).

2
komentarz

Goście robią kolejny prezent Pasom i atakują w aut (III set, 21:12).

komentarz

Bydgoska defensywa bez szans w starciu z rzeszowskim atakującym (III set, 20:11).

komentarz

Środkowy Łuczniczki odpowiada dokładnie tym samym (III set, 19;10).

komentarz

Tym razem atakujący gospodarzy posyła zagrywkę w siatkę (III set, 18:10).

komentarz

As serwisowy Jochena Schoepsa! Gospodarze rozkręcają się na zagrywce (III set, 18:9).

1
komentarz

Goście nadal mają problem z odbiorem zagrywki Możdżonka, jednak wyprowadzają atak i zdobywają kolejny punkt (III set, 16:9).

Drugą przerwę w tym secie wykorzystuje szkoleniowiec z Bydgoszczy.

komentarz

Czunkiewicz nie radzi sobie z kąśliwą zagrywką Możdżonka (III set, 16:8).

komentarz

Rossard myli się w polu serwisowym. Andrzej Kowal prosi o challenge, jednak decyzja sędziowska zostaje podtrzymana (III set, 14:8).

komentarz

Rossard show! Po znakomitej zagrywce piłka wraca na stronę gospodarzy i kończy ją nie kto inny jak rzeszowski przyjmujący (III set, 14:7).

1
komentarz

Bydgoszczanie pracują w obronie, jednak popełniają błąd i wpadają w siatkę (III set, 13:7).

O przerwę prosi szkoleniowiec Łuczniczki.

komentarz

Katić ustrzelony! Rossard bombarduje swoich rywali zagrywką (III set, 11:7).

komentarz

Rossard wyskakuje do ataku, jednak na jego drodze pojawia się szczelna, bydgoska ściana (III set, 9:7).

komentarz

Cwane zagranie na środku Marcina Możdżonka. Siatkarz sprytnie wykorzystuje ręce blokujących (III set, 9:5).

komentarz

I ponownie Rossard! (III set, 8:4).

komentarz

Rozegranie do Rossarda i tym razem blok-aut (III set, 7:4).

komentarz

Bydgoski mur zatrzymuje na siatce Rossarda (III set, 6:4).

komentarz

Perrin bombarduje rywali swoim atakiem (III set, 6:3).

komentarz

Goście mają lekkie problemy w przyjęciu, jednak sprytna kiwka przyjmującego z Bydgoszczy  sprawia, że zdobywają kolejne "oczko" (III set, 5:3).

komentarz

Po prostej w sam róg boiska rywali atakuje Jochen Schoeps (III set, 5:2).

komentarz

Sieńko sypie do Katicia, który wykorzystuje ręce rzeszowian (III set, 3:2).

komentarz

Gospodarze szybko jednak wychodzą na prowadzenie, najpierw popisując się skutecznym blokiem, a następnie dorzucają punkt po ataku Perrin (III set, 2:1).

komentarz

Pierwszy punkt po dziesięciominutowej przerwie zdobywa dla swojej ekipy Sacharewicz, któy pewnie atakuje z przechodzącej piłki (III set, 0:1).

komentarz

Atakujący bydgoskiego kolektywu popełnia błąd w polu serwisowym i tym samym kończy drugą partię spotkania (II set, 25:21).

komentarz

Roszady w zespole gospodarzy. Na boisko powraca Jochen Schoeps oraz Fabian Drzyzga.

komentarz

Goście postanowili nie oddać tego seta tak łatwo i po znakomitym ataku Filipiaka pozostają nadal w grze (II set, 24:21).

komentarz

Łuczniczka broni pierwszą piłkę setową. Podwójny blok powstrzymuje Rossarda (II set, 24:20).

komentarz

Tichacek uruchamia drugą linię i.. rzeszowianie zdobywają punkt po skutecznym ataku Rossarda (II set, 24:19).

Szybka interwencja trenera Kowala.

komentarz

Bardzo dobrze w obronie popracował Masłowski i gospodarze mieli szansę na zdobycie kolejnego "oczka". Punkt zdobyli jednak goście po znakomitym ataku z prawej flanki (II set, 23:18).

komentarz

Podwójna zmiana w zespole gospodarzy. Na boisku pojawia się Tichacek oraz Jaeschke.

komentarz

Atakujący z Rzeszowa popełnia błąd w polu serwisowym (II set, 23:17).

1
komentarz

Szypka sypa na środek, gdzie już w powietrzu na piłkę czekał Piotr Nowakowski (II set, 23:16).