Dziękujemy bardzo za śledzenie relacji na łamach naszego portalu i zapraszamy na kolejne.

czas 3 SET

Nagroda MVP powędrowała w ręce Sama Deroo, przyjmującego ZAKSY.

2
czas 3 SET

III set (25:22, 25:9, 25:20). Pomylił się Kamil Kwasowski, a to oznacza ni mniej, ni więcej, tylko koniec spotkania. ZAKSA odniosła 23. zwycięstwo w sezonie 2016/2017 i umocniła się na fotelu lidera PlusLigi.

3
komentarz

III set (25:22, 25:9, 24:20). Punktowy blok ZAKSY oznacza pierwszą piłkę meczową.

2
komentarz

III set (25:22, 25:9, 22:20)Mariusz Gaca jeszcze przedłużył nadzieję przyjezdnych na pozostanie w meczu.

komentarz

III set (25:22, 25:9, 21:18). Postawa Sama Deroo zdaje się potwierdzać poprzednie słowa o decydującym natarciu.

3
komentarz

III set (25:22, 25:9, 20:18)Milos Vemić zablokowany. Wygląda na to, że ZAKSA właśnie rozpoczęła decydujące natarcie.

2
komentarz

III set (25:22, 25:9, 18:17). Zagrywka gospodarzy zrobiła swoje. Z przechodzącej nie zawiódł Rafał Buszek.

3
komentarz

III set (25:22, 25:9, 15:16)Bartosz Janeczek skończył kolejny ważny atak. Bielszczanie wyraźnie odzyskali ochotę do gry.

1
komentarz

III set (25:22, 25:9, 14:14). Ale bielszczanie szybko znaleźli receptę na zablokowanie Dominika Witczaka i odrobili straty.

2
komentarz

III set (25:22, 25:9, 14:12)Dominikowi Witczakowi nie zadrżała ręka, Pawłowi Grycowi już tak i ZAKSA ma dwa punkty przewagi.

3
komentarz

III set (25:22, 25:9, 12:11). Kędzierzynianie odzyskali prowadzenie za sprawą nieprawdopodobnie skutecznego Sama Deroo.

4
komentarz

III set (25:22, 25:9, 9:10)Bartosz Janeczek notuje jak dotąd całkiem udane wejście.

1
komentarz

III set (25:22, 25:9, 8:8). Goście nie wykorzystali szansy na powiększenie prowadzenia. Czujnością w bloku wykazał się bowiem Łukasz Wiśniewski.

2
komentarz

III set (25:22, 25:9, 6:7). Dwa ofensywne niepowodzenia Rafała Buszka sprawiły, że na prowadzeniu znaleźli się siatkarze z Bielska-Białej.

1
komentarz

III set (25:22, 25:9, 6:5)Sam Deroo ciągle nie do zatrzymania dla blokujących BBTS-u.

3
komentarz

III set (25:22, 25:9, 4:4). Goście w końcu wygrali dłuższą wymianę. Autorem decydującego ataku Mariusz Gaca.

1
komentarz

III set (25:22, 25:9, 4:2). Po stronie ZAKSY na boisku pozostali Dominik Witczak i Patryk Czarnowski . Na pozycji przyjmującego w BBTS-ie pojawił się natomiast Bartosz Janeczek.

1
czas 2 SET

Teraz przed nami około 10 minut przerwy.

4
komentarz

II set (25:22, 25:9). I to również Dominik Witczak ostatecznie dobił BBTS w drugiej odsłonie. Absolutna demolka.

3
komentarz

II set (25:22, 23:8). Po asie Dominika Witczaka ZAKSA coraz bliżej absolutnego upokorzenia przeciwnika.

6
komentarz

II set (25:22, 20:7)Łukasz Wiśniewski także nie zamierza stosować taryfy ulgowej na środku.