komentarz

Na nagrodę MVP trochę poczekamy, na parkiecie pewien gentelman oświadcza się swojej partnerce. Szczęścia!

2
czas 3 SET

V set, 12:15. Szalenie ciekawa akcja, zakończona nieciekawie bardzo nieudanym atakiem Kaliszuk.

1
komentarz

V set, 12:14. Przedłuża mecz Aleksandra Sikorska.

komentarz

V set, 11:14. Paszek blokowana, a to oznacza piłkę meczową dla Impela. Czas bierze Serramalera - czy to pomoże?

1
komentarz

V set, 11:12. Znów punktuje "czeska strzelba" Taurona MKS-u.

1
komentarz

V set, 10:12. Ryzykowała sporo Konieczna, ale jednak trafiła mimo dośc niepewnej postawy tuż po lądowaniu na parkiet.

1
komentarz

V set, 10:11. Hala Centrum fetuje blok Kamili Ganszczyk.

1
komentarz

V set, 9:11. Horka bez litości dla bloku Impela (który punktował już 21 razy).

komentarz

V set, 8:11. Konieczna celnie w lukę między blokującymi.

komentarz

V set, 8:10. Kaliszuk wściekle po bloku, dąbrowski wciąz są w grze w dwa punkty.

komentarz

V set, 7:10. MKS znów ratował akcję, Kąkolewska znów uderzyła obok rąk Ganszczyk.

komentarz

V set, 7:9. Lemańczyk nie podbiła piłki po bloku na Horce. Czas dla MKS-u, przeciwnik zaczął pozwalać sobie na zbyt wiele.

komentarz

V set, 7:8. Piłka po uderzeniu Koniecznej trafiła tam, gdzie chciała autorka zagrania.

komentarz

V set, 7:7. Mała zemsta Tamary Kaliszuk, znów remis.

komentarz

V set, 6:7. Kolejna nerwowa wymiana, w której wrocławianki pewnie zatrzymywały zapędy Kaliszuk. Courtney sprytnie przełozyła ręce i pchnęła piłkę na drugą stronę.

komentarz

V set, 6:6. Tym razem amerykańska przyjmująca nie dała się zaskoczyć uderzeniu Horki.

komentarz

V set, 5:5. Plas Courtney precyzyjny jak cięcie skalpelem.

komentarz

V set, 5:4. Bezczelne uderzenie nadgarstkiem z drugiej piłki Hancock! Udane, a jakże.

komentarz

V set, 5:3. Argentynka już punktuje blokiem! Przerwa dla Impela.

komentarz

V set, 4:3. Mędrzyk pewnie z lewego skrzydła, potem aut z zagrywki. Znów na parkiecie widzimy Castiglione.

komentarz

V set, 3:2. Efektowny blok na atakującej z szóstej strefy Courtney.

komentarz

V set, 2:2. Konieczna nie potwierdziła pewnej ręki tym serwisem.

komentarz

V set, 1:1. Courtney ryzykowała zdrowiem, lecąc po piłkę daleko w polu, ale to zagranie jej się opłaciło. Kolejna próba w obronie - już nie.

komentarz

V set, 0:1. Zaczyna od perfekcyjnego uderzenia po prostej ze środka Agnieszka Kąkolewska.

czas 3 SET

IV set, 18:25. Po ataku Moniki Ptak już wiadomo, że będziemy świadkami tie-breaka.

1
komentarz

IV set, 17:24. Znów rozegranie do Mędrzyk, tym razem pomyślne dla Impela.

komentarz

IV set, 17:23. Tym razem Mędrzyk wybrała zbyt ciasny skos. Zapobiegawcza przerwa dla przyjezdnych.

komentarz

IV set, 16:23. Znów zatrzymana została Katarzyna Konieczna.

komentarz

IV set, 15:23. Szereg ładnych obron, ale tego uderzenia Mędrzyk nie sposób było podbić.

komentarz

IV set, 15:22. Udana próba Mędrzyk po prostej.

komentarz

IV set, 14:21. Wymianie ciosów zakończył nieudany atak Kaliszuk. Znow o czas prosi Serramalera, jego ekipa została zepchnięta do defensywy.

komentarz

IV set, 14:19. Za wcześnie cieszyła się Micha Hancock, jej zagrywka była autowa.

komentarz

IV set, 13:18. Ładne uderzenie Sikorskiej z obiegnięcia.

komentarz

IV set, 12:18. Źle przyjmuje na palce Kaliszuk i to daje Impelowi kolejny punkt przewagi.

komentarz

IV set, 12:16. Hancock i Ptak trochę pogubiły się w zagraniu z obiegnięcia.

komentarz

IV set, 11:16. Wyraźnie dotknięta siatka przez jedną z dąbrowianek.

komentarz

IV set, 11:15. Konieczna bije serwis daleko w aut.

czas 3 SET

Serramalera wyczuwa potrzebę chwili i interweniuje przerwą na żądanie.

komentarz

IV set, 10:14. Komentarz Kaliszuk do własnej, nieudanej próby asekuracji ataku Koniecznej był krótki i dosadny.

komentarz

IV set, 9:13. Autowa próba Ganszczyk i robi się groźnie dla MKS-u. Wchodzi znów Weiss.

komentarz

IV set, 9:11. "Kąka" jeszcze raz robi użytek z długich rąk.

komentarz

IV set, 8:10. Z takiego przyjęcia i takiego dogrania trudno było Kaliszuk o punkt. Blok Kąkolewskiej.

komentarz

IV set, 7:8. Tym razem Konieczna nie miała litości dla samotnie broniącej Izabeli Lemańczyk.

komentarz

IV set, 6:7. Horka dba o to, by rywal z Dolnego Śląska nie wyrobił sobie sporej przewagi.

1
komentarz

IV set, 5:6. Autowy atak Megan Coutney, Impel zmniejsza swoje prowadzenie.

komentarz

IV set, 3:6. Kolejny blok na Paszek.

komentarz

IV set, 3:4. W trudnych sytuacjach Helena Horka zwykle staje na wysokości zadania.

1
komentarz

IV set, 2:3. As Koniecznej, wracającej do niezłe formy po przerwie macierzyńskiej.

komentarz

IV set, 2:1. Kąkolewska nie wstrzeliła się zagrywką w pole punktowe.

komentarz

Tauron MKS zaczyna seta z Yael Castiglione... która przed chwilą posłała asa serwisowego.

czas 3 SET

III set, 25:23. Kibice pospieszyli się ze świętowaniem, bo piłkę jakimś cudem na drugą stronę przebiła Sawicka, ale poprawka Kaliszuk była już bezbłędna.

komentarz

III set, 24:23. Powazny aut Courtney.

komentarz

III set, 23:23. Było trochę niepewności, ale piłka po blok-aucie Horki wylądowała poza boiskiem.

komentarz

III set, 22:23. Nic dwa razy się nie zdarza, na przykład idealna obrona Castiglione na 4. metrze.

komentarz

III set, 22:22. Horka uderze pewnie między Hancock i Ptak.

komentarz

III set, 21:22. MKS spisywał się w kontrach bardzo chaotycznie, z czego skorzystał blok rywala.

komentarz

III set, 21:21. Konieczna po antence i znów mamy remis.

komentarz

III set, 20:21. Paszek przyjęła na drugą stronę, a tam... nie poradziła sobie z piłką Kąkolewska.

komentarz

III set, 19:21. Precyzyjna Mędrzyk mimo dość ostrego skosu.

komentarz

III set, 19:20. Przydał się wyblok Ganszczyk, Impel nie wyprowadził kontry.

komentarz

III set, 18:20. MKS może liczyć na uderzenia Kaliszuk, raz po raz przełamujące blok Impela.

komentarz

III set, 17:19. Rozhulała się Mędrzyk, a na boisku znów witamy Yael Castiglione.