Puchar Polski: 1/8 finału
04 sty 2017 18:30
komentarz

Po dzisiejszym meczu nie jest wybierany MVP, dlatego na dziś to już wszystko z naszej strony z Hali Azoty. Dziękujemy bardzo za śledzenie relacji na łamach naszego portalu i zapraszamy na kolejne.

1
KĘD 25 : 16 MKS
czas 3 SET

III set, (25:19, 26:24, 25:16). Koniec meczu. Zakończyli go sami będzinianie. W ostatniej akcji zagrywkę w pół siatki posłał Dawid Woch. ZAKSA awansowała do 1/4 finału Pucharu Polski, w którym zmierzy się z Effectorem Kielce.

3
komentarz

III set, (25:19, 26:24, 24:14). Pierwsza piłka meczowa dla ZAKSY po ataku z pipe'a Sama Deroo.

7
1
komentarz

III set, (25:19, 26:24, 23:13). Stoicki spokój Pawła Zatorskiego przy piłce lądującej blisko linii pokazuje, że siatkarze ZAKSY czują się już bardzo swobodnie.

1
1
komentarz

III set, (25:19, 26:24, 21:11). Jeszcze jeden cios zadany będzinianom przez Łukasza Wiśniewskiego.

komentarz

III set, (25:19, 26:24, 19:10)Łukasz Wiśniewski z krótkiej. Obraz gry przypomina obecnie kopanie leżącego.

1
komentarz

III set, (25:19, 26:24, 18:10). Dotknięcie siatki po stronie MKS-u. I na nic zdała się efektowna obrona Michała Potery.

1
1
komentarz

III set, (25:19, 26:24, 16:9). As serwisowy Mateusza Bieńka dodatkowo przybliżył ZAKSĘ do zakończenia pojedynku po swojej myśli.

1
1
komentarz

III set, (25:19, 26:24, 14:9)Rafael Rodrigues Araujo szczęśliwie obił blok w chaotycznej akcji z obu stron.

1
komentarz

III set, (25:19, 26:24, 14:7). Trener MKS-u chwyta się ostatniego deski ratunku. Ma być nią nowy duet przyjmujących: Zlatan Jordanow - Kyle Russell.

1
komentarz

III set, (25:19, 26:24, 13:7). Jeszcze jeden punktowy blok w wykonaniu Benjamina Toniuttiego!

1
1
komentarz

III set, (25:19, 26:24, 10:5)Rafael Rodrigues Araujo tym razem świetnie obronił, ale jego koledzy zniweczyli jego wysiłek i dotknęli siatki.

1
komentarz

III set, (25:19, 26:24, 8:5)Rafael Rodrigues Araujo gra dziś bardzo nierówno. Ma duże problemy z celnością ataku z drugiej linii.

1
1
komentarz

III set, (25:19, 26:24, 6:4). Indywidualnych popisów po stronie kędzierzynian ciąg dalszy. Dominik Witczak potężnie uderzył po ciasnym skosie.

2
1
komentarz

III set, (25:19, 26:24, 4:3). Popisowe rozegranie Benjamina Toniuttiego do Łukasza Wiśniewskiego. Szczypta magii dla kibiców zgromadzonych w Hali Azoty.

2
1
KĘD 2 : 2 MKS
czas 3 SET

III set, (25:19, 26:24, 2:2)Rafał Buszek w dobrym stylu rozpoczął także kolejną odsłonę.

2
1
komentarz

II set, (25:19, 26:24)Rafał Buszek bohaterem ostatniej akcji drugiego seta. Przyjmujący ZAKSY popisał się punktowym serwisem, który wybawił jego zespół z dużych tarapatów.