Puchar Polski kobiet: Półfinały
04 lut 2017 18:00
komentarz

A zatem jutro czeka nas finał pieciosetowców! Chemik Police - Grot Budowlani Łódź, 14:45, niedziela. Zapraszamy na naszą relację LIVE!

3
czas 5 SET

MVP: Kaja Grobelna (Budowlani Łódź)

7
komentarz

V set, 16:14. Sędziowie nie mają wątpliwości, Amerykanka nie trafiła, a to oznacza, że Budowlani mają finał! To był szalony mecz. Po prostu szalony.

15
4
komentarz

V set, 16:14. Aut Courtney! Ale jeszcze sprawdzamy...

5
2
komentarz

V set, 15:14. Grobelna szczęśliwie obija piłkę o blok. Na parkiet wraca Ptak.

4
1
komentarz

Znów Bałucka za Monikę Ptak na zagrywce.

3
komentarz

V set, 14:14. Daleki aut Eweliny Tobiasz, gramy dalej.

1
1
komentarz

V set, 14:13. Wydawało się, że Grobelna uderzyła to byle jak, ale jedna piłka w polu!

1
komentarz

V set, 13:13. Łodzianki oddały 3/4 siatki atakującej Courtney, a ta z tego skorzystała.

3
2
komentarz

V set, 13:12. Linię 3. metra przekroczyła Konieczna! I potwierdzają to kamery, choć to była szalenie trudna sytuacja do oceny.

1
komentarz

V set, 12:12. I blok Polańskiej, mamy remis!

4
komentarz

V set, 11:12. Siatkarki obu ekip walczyły jak o niepodległość! Ostatecznie walkę na siatkę wygrywa Polańska.

1
komentarz

V set, 10:12. I jeszcze raz Kaja Grobelna, co tu się dzieje!

4
1
komentarz

V set, 9:12. Jakże cenny dziewiąty punkt Budowlanych.

komentarz

V set, 8:12. Rewanż na Mędrzyk autorstwa Pavli Vincourovej. Czas dla Impela.

2
komentarz

V set, 6:12. Natalia Mędrzyk gra tak, że obserwujący ją Jacek Nawrocki pewnie zaciera ręce.

1
komentarz

V set, 6:11. Czyżby as Koniecznej? Kamery twierdzą, że tak!

komentarz

V set, 6:10. Nieco pogubiła się Gabriela Polańska w asekuracji po bloku na Grajber.

komentarz

V set, 5:9. Konieczna spokojnie punktuje po skosie i pokazuje po udanej akcji rozmiar tzw. bicka.

komentarz

V set, 5:8. Twardowska znów zmienia Grobelną, mniej skuteczną niż w czwartej partii.

komentarz

V set, 5:8. Blok na Grobelnej, ależ cieszy się Mędrzyk tonąca w ramionach Courtney!

komentarz

V set, 5:7. Mędrzyk szaleje! I daje cenne prowadzenie Impelowi. Teraz czas dla łódzkiej ekipy, sytuacja zmienia się szalenie szybko.

komentarz

V set, 5:6. A teraz serwisem raziła Kąkolewska.

komentarz

V set, 5:5. Pycia nie utrzymała na rękach uderzenia Mędrzyk.

komentarz

V set, 5:4. Polańska nie ustaje w blokowaniu.

komentarz

V set, 3:3. Wrocławianki szybko wróciły do gry!

komentarz

V set, 3:1. Wrocławianki próbowały, ale Courtney przyjęła piłkę tak, że nie było czego zbierać... Pierwszy czas dla Impelu.

komentarz

V set, 0:1. Megan Courtney wykazała się nie lada sprytem, blokując rozpędzoną Grobelną. Ale chwilę potem interweniował Krzyształowicz i faktycznie, Amerykanka dotknęła siatki!

komentarz

Na boisku w piątym secie witamy Katarzynę Konieczną.

komentarz

IV set, 25:20. Grobelna długo czychała na swoją okazję i w końcu przebiła się przez blok Kąkolewskiej na środku. Mamy piątego seta, kto by się spodziewał po dwóch pierwszych partiach?

3
komentarz

IV set, 23:20. Bałucka trafiła zagrywką Paulinę Maj tak, że libero nie miała szans na poprawkę.

1
komentarz

IV set, 23:19. Siatkarski hak idealnie wykonany przez Megan Courtney! Blok Budowlanych był bez szans.

komentarz

IV set, 23:18. Bałucka znów na zagrywce, może ona ożywi Impel.

komentarz

IV set, 23:17. Prezes Marcin Chudzik cieszył się jak dziecka po punkcie Polańskiej.

3
komentarz

IV set, 22:17. Blok Grobelnej na Courtney! Rzadko spotykana sytuacja w ostatnich wymianach.

3
komentarz

IV set, 20:17. Szczęśliwy punkt Natalii Mędrzyk.

1
komentarz

IV set, 19:15. Świetna zagrywka Beier, przez którą broniąca Konieczna prawie wywinęła fikołka przy bandach.

komentarz

IV set, 17:15. Natalia Mędrzyk i tylko dwa punkty straty Impela.

komentarz

IV set, 17:14. Pycia daje Budowlanych cenny punkt.

komentarz

IV set, 16:14. Akcja Hancock - Courtney znów kończy się powodzeniem.

komentarz

IV set, 16:13. Czas bierze Krzyształowicz po dobrej zagrywce Megan Courtney.

komentarz

IV set, 16:12. Polańska wraca za zadaniową Pelc, a Impel dzięki Koniecznej jeszcze utrzymuje się na powierzchni.

komentarz

IV set, 16:11. Sawicka nie podołała w obronie, wciąz wysoka przewaga łodzianek.

komentarz

IV set, 15:10. Grobelna wyraźnie się odrodziła i teraz prowadzi swój zespół do tie-breaka. Czy jej się uda?

czas 4 SET

IV set, 14:11. Wynik seta zweryfikowany, piłka po uderzeniu Courtney jednak otarła się o palce łodzianek.

komentarz

IV set, 14:9. Budowlane są zdecydowanie w lepszej dyspozycji w ataku niż jeszcze godzinę temu.

komentarz

IV set, 13:8. Hancock znów nie zgrała się z koleżanką, tym razem w mniej newralgicznym momencie meczu.

komentarz

IV set, 12:8. Mędzrzyk spytnie zagrała piłkę wdłuż linii bocznej.

komentarz

IV set, 11:6. Kamery udowodniły, że piłka po zagrywce Vincourovej wpadła w boisko.

komentarz

IV set, 10:6. Źle wycelowana zagrywka Grajber.

komentarz

IV set, 9:5. Katarzyna Konieczna przypomniała o sobie w efektownej akcji.

komentarz

IV set, 9:4. Łodzianki wciąż na fali, teraz Courtney przekroczyła linię 3. metra.

komentarz

IV set, 7:3. Grobelna mądrze przebiła piłkę mimo przeszkody w postaci Kąkolewskiej.

1
komentarz

IV set, 5:2. Atakująca na "nerwie" Mędrzyk jednak trafiła w pole.

komentarz

IV set, 4:0. Z ciekawostek około boiska: Joanna Wołosz ogląda mecz w pobliżu kwadratu rezerw Impela, a Małgorzata Niemczyk i Aleksandra Jagieło siedzą koło siebie i rozmawiają o wydarzeniach na parkiecie.

komentarz

IV set, 3:0. Koordynacja Beier pomogła jej w zdobyciu punktu. Już teraz trener Impela reaguje przerwą na żądanie.

komentarz

IV set, 1:0. Widać już teraz, że kapitalna końcówka seta pomogła odbudować się łódzkiej ekipie.

komentarz

Set III, 28:26. Ależ tragiczna pomyłka Hancock! Jej rozegranie minęło się ze zbierającą się do ataku Courtney i łodzianki wciąz grają o finał.

komentarz

Set III, 27:26. Beier nad blokiem, Hancock nie dała rady w asekuracji.

komentarz

Set III, 26:26. Megan Courtney: Spokojnie, jeszcze pogramy.

komentarz

Set III, 26:25. Szczęśliwy blok-aut Beier po zachwianym przyjęciu Grajber.

komentarz

Na boisko wraca Kaja Grobelna i zmienia ona Julię Twardowską.

komentarz

Set III, 25:25. Precyzyjne uderzenie Kaczor ze strefy numer sześć.

komentarz

Set III, 25:24. Cwane zagranie Polańskiej na środku siatki i znów piłka setowa.

komentarz

Set III, 24:24. Gdyby nie Kaczor w obronie... Mędrzyk utrzymuje Impel przy życiu.

komentarz

Challenge dla Impelu nie zmienił wyniku na tablicy.

komentarz

Set III, 24:23. Szalona akcja skończona przez Twardowską, cieszącą się niczym piłkarz po golu.