• 16 : 25
  • 25 : 17
  • 23 : 25

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i już teraz zapraszamy na kolejne relacje live z Ligi Światowej na WP SportoweFakty.

Tym razem Wallace już nie daje się zatrzymać Efektowne wykończenie seta w wykonaniu kilera mistrzów olimpijskich.

Wallace zablokowany. Brazylijczycy nieco pogubili sie w ostatniej akcji.

Czterech się rzuciło do obrony, lecz żaden z Brazylijczyków nie podbił tego ataku Podrascanina.

Tym razem Kovacevic zablokowany. Przypilnował go Bruno.

Uros Kovacevic pomaga Ivoviciowi i kończy na potrójnym.

Wallace kończy na dwa razy.

Po serbskiej stronie walki z Brazylią podjął się Marko Ivović. 27-latek prowadzi ofensywę swojej drużyny.

Grbić nie czeka aż środkowy Canarinhos rozegra się na linii 9. metra. Prosi o czas.

Brazylia zaczyna przejmować inicjatywę. Wszystko za sprawą serwsów Souzy.

Borges przechytrzył Kovacevicia w przyjęciu.

Wallace zaczyna wracać do swojej skuteczności z początku meczu.

Przy wyrzucających zagrywkach Wallace, Serbowie tracą dwa oczka.

Marko Ivović ryzykuje w kontrze i słusznie. Brazylijczycy pomagają mu wystawiajac ręce.

Atakujący Serbii powstrzymany potrójnym blokiem.

Znów Lisinac korzysta ze swoich parametrów i kiwa.

Udane zbicie Lisinaca.

Potężne zbicie Kovacevicia z sytuacyjnej.

Mocno niedokładna piłka do Lucarelliego, lecz ten sobie radzi i kończy.

Wallace już nie tak skuteczny jak w dwóch pierwszych setach.

Mocne otwarcie Serbów przy serwisie Lisinaca.

Pierwsza akcja czwartego seta należy do Luburicia.

Marko Podrascanin kończy wymianę. Serbowie odrodzili się po dwóch przegranych wysoko setach i w trzecim to oni narzucili swój styl gry Brazylijczykowi. Najlepszy był Marko Ivović.

Dwa skuteczne ataki Kovacevicia i setowa dla Serbów.

Kolejna seria punktowa przy zagrywkach Srecko Lisinaca.

Długa wymiana,  w której było mnóstwo chaosu po serbskiej stronie. Ostatecznie Kovacević się myli i oddaje punkt rywalom.

Indywidualny błąd Ivovicia. Serb atakuje w antenkę.

Borges ledwo co ale kończy.

Brazylia próbuje ratować się zmianami, za Bruno wchodzi Raphael.

Kończy Luburić na czystej siatce.

Serbowie do znudzenia grają lewym skrzydłem, a Brazylijczycy rozkładają jedynie ręce.

Wallace wyciaga kolegów z fatalnego ustawienia.

Lucarelli bez szans z sytuacyjnej i nabija się na blok.

Lucarelli znajduje dziurę w bloku.

Brazylijczycy nie dość, że nie radzą sobie z kolejnymi atakami Ivovicia, teraz zaczęli również popełniać błędy.

Tym razem Brazylijczycy już przypilnowali lewego skrzydła. Swoich sił próbował z sytuacyjnej Lisinac.

Marko Ivović swoim atakiem dał punkt na pierwszą przerwę techniczną.

Jovivić jak na razie daje rozegrać się swoim skrzydłowym. Wszystkie piłki posyła na lewe skrzydło.

Udane zbicie Kovacevicia.

Lucarelli wyciągnął potężną zagrywkę Luburicia a Lucas skończył.

Podrascanin nie kończy na środku ale powstrzymuje Brazylijczyków w kontrze blokiem.

Na plac gry wrócił Uros Kovacević.

Trzeciego seta dobrze otworzył Ivović zagrywką.

Zepsuty serwis serbskiego przyjmującego kończy drugiego seta.

Serbowie się jeszcze bronią. Dwa bloki duetu Podrascanin - Ivović powstrzymuje ofensywę Brazylii.

Blagojević mocno po prostej. Zameldował się przed chwilą na boisku.

Fatalna piłka sytuacyjna od Bruna do Wallace... wściekły atakujący, że koledzy nie asekurowali.

Kolejny dobry atak Ivovicia na podwójnym bloku. Były zawodnik Asseco Resovii bije nad rękami rywali.

Ivović wyciąga swoją ekipę z opresji.

Tym rezem Serbom udało się przyjąć, ale Ivović nie poradził sobie z blokiem Lucasa.

Serbia już kompletnie bez gardy.

Ivović ma już ewidentnie dość zagrywek środkowego Canarinhos...

Souza bezwzględny na zagrywce... zdążył sprawdzić już wszystkich zawodników Serbii.

Ivović dobrze z pipe'a ale w przyjęciu się nie popisuje.

Tym razem Lisinac nie kończy na środku i pomaga mu Ivovic z pipe'a.

Wallace bombarduje teraz rywala serwisem.

Idealne zbicie techniczne Wallace.

Bruno do Wallace niczym do środkowego. Kolejna ciekawa akcja od mistrzów olimpijskich.

Brazylijczycy grają kapitalnie w obronie, a linii 9. metra nie schodzi Lucarelli.

Dla odmiany kończy Lucarelli.

Jak na razie wymiany seta prowadzone są przez prawe skrzydło. W rolach głównych Luburić i Wallace.

Luburić niby odpłaca tym samym, ale Brazylia się broni a w kontrze Wallace bije jeszcze mocniej.

Podobnie jak poprzedniego seta tak i tego, Wallace otwiera siłowym atakiem.

Z ciekawostek jest to 25 starcie obu ekip w Lidze Światowej. Dwa ostatnie padły łupem Serbów.

Serbowie bronili się i bronili, lecz ostatniecznie nie podołali Brazylii w pierwszym secie. Atakiem po ciasnym skosie skończył Wallace pierwszego seta.

Efektownie Lucas.

Tym razem Wallace w aut i Serbowie wracają do gry.

Przerzut od Bruno z ósmego metra do Walleca, a ten bezwzględny w ataku.

Środek jest najbardziej punktodajną strefą po stronie Serbów.

Trochę zamieszania... Grbić prosił o czas, ale okazało się, że zrobił to za późno. Dostał żółtą kartkę za opóźnienie, a sędzia i tak zrobił przerwę...

Luburić bije wysoko po rękach.

Trzy punkty w serii przy zagrywkach Ivovicia.

Potężnie Luburić po prostej z prawego skrzydła.

Po przerwie duet Lucarelli - Bruno w natarciu.

Z pięciu punktów przewagi zrobił się tylko jeden. Czas dla Brazylii.

Fatalny błąd Souzy... Chciał dograć do Bruno a wystawił do Serbów. Kończy Lisinac.

Po raz kolejny Podrascanin ratuje wynik swoją zagrywką.

Jak dotąd 4:10 w atakach dla Brazylijczyków. Grbić ratuje się i wprowadza Katicia za Kovacevicia.

Jovović w tempo do Ivovicia i ten kończy z pipe'a.

Brazylijczycy włączają drugi bieg i odjeżdżają rywalowi. O czas prosi Grbić.

Kolejna dobrze dograna piłka przez Kovacevicia i znów Lisinac w akcji.

Efektownie Srecko Lisinac na pełnym zasięgu.

Jak na razie Serbowie bardzo blado wypadają w ofensywie. Punkty zdobywają blokiem lub po błędach rywali.

Marko Podrascanin punktuje zagrywką.

Ależ czapa od Lisinaca i Jovivicia na Borgesie!

Souza efektownie ze środka siatki.

Kończy Uros Kovacević.

Jak na razie mecz przy pustych trybunach, ale i bez większych emocji.

Mocne otwarcie mistrzów olimpijskich przy serwisie Bruno.

Błąd Serbów w defensywie idealnie wykorzystany przez Brazylię. Obił Podrascanina Lucas z przechodzącej.

Pierwszy punkt spotkania dla Wallace. Swoim atakiem po prostej punktuje dla Canarinhos.

Zaczynamy!

Wyjściowe składy:

Serbia: Jovović, Ivović, Luburić, Lisinac, Podrascanin, Kovacević, Majstrović (libero)

Brazylia: Lucarelli, Bruno, Lucas, Wallace, Borges, M.Souza, Thales (libero)

Sprawiedliwymi spotkania będą Mahammad Shahmiri z Iranu oraz Kevin Cull z USA.

Obie ekipy już po rozgrzewce, za chwilę hymny oraz oficjalna prezentacja.

Pierwszy gwizdek spotkania jest planowany na godzinę 21:10.

Spotkanie z cyklu tych o pietruszkę bowiem zarówno jedni jak i drudzy są już pewni awansu do Final Six. Serbia z racji swojej pozycji w tabeli, natomiast Brazylia ma zapewniony udział jako organizator turnieju finałowego.

Witamy i zapraszamy na relację live z meczu Ligi Światowej w Cordobie pomiędzy Serbią a Brazylią.