Zakończony
Belgia
POL 25 : 18 BEL
czas 4 SET

Koniec. Cieszą się Polacy. Siódma w historii wygrana zespołu narodowego w Szczecinie i siódma w okresie przygotowań do mistrzostw świata.

czas 4 SET

Piotr Nowakowski popisowo na środku siatki. Nikt nie był w stanie go zatrzymać.

czas 4 SET

Michał Kubiak skierował piłkę na blok Belgów tak sprytnie, że wylądowała ona ostatecznie za ich plecami.

czas 4 SET

Simon Van De Voorde zabawił się z Polakiem na siatce. Jeszcze walczy Belgia w Szczecinie.

czas 4 SET

Wygrana reprezentacji Polski coraz bliżej. Tym razem nie było nawet potrzeba bloku, ponieważ zawodnik w czarnej koszulce huknął w siatkę.

czas 4 SET

Właśnie minęła druga godzina meczu. Polski blok nęka przyjezdnych z Belgii.

czas 4 SET

Michał Kubiak skutecznie w ataku, Dawid Konarski szczelnie w bloku i na przerwie technicznej trzypunktowa zaliczka reprezentacji Polski.

czas 4 SET

Była przerwa na żądanie selekcjonera reprezentacji Belgii. Po niej Artur Szalpuk zaserwował w aut.

czas 4 SET

Przedarł się Michał Kubiak po szybkiej wystawie Grzegorza Łomacza. Polska odzyskała swoją przewagę sprzed kilku minut.

czas 4 SET

Druga część zmiany. Grzegorz Łomacz za Bartosz Kurka. Po wejściu rezerwowego rozgrywającego przyjezdni wyrzucili piłkę w aut.

czas 4 SET

Vital Heynen postanowił wstrząsnąć swoimi podopiecznymi. Ich przewaga stopniała w ostatnim okresie do punktu.

czas 4 SET

Artur Szalpuk zaatakował skutecznie. Po dobrej akcji Dawid Konarski za Fabiana Drzyzgę.

czas 4 SET

Korekta wyniku. Andrea Anastasi zobaczył dotknięcie bloku po ataku Tomasa Rousseauxa i miał rację.

czas 4 SET

Simon Van De Voorde poradził sobie z solistą z Polski na środku siatki.

czas 4 SET

Michał Kubiak huknął jak mocno potrafił z przechodzącej piłki. Belgowie wyglądają na coraz bardziej zdemobilizowanych.

czas 4 SET

Przerwa techniczna, a na tablicy wyników trzy punkty więcej po stronie Polski.

27
17
2
POL 6 : 3 BEL
czas 4 SET

Mateusz Bieniek nie pozwolił sobie na fałszywy ruch na środku siatki. Rozpędza się biało-czerwona drużyna.

czas 4 SET

Może uda się ta sztuka Polakom. Dwupunktowa zaliczka po udanym bloku.

czas 4 SET

Nie udaje się tym razem odskoczyć ani gospodarzom, ani gościom na samym początku partii.

czas 4 SET

Bartosz Kurek przedarł się na lewym skrzydle pomimo podwójnego bloku Belgii.

czas 4 SET

Piotr Nowakowski rozpoczął czwartego, być może ostatniego seta, plasowanym atakiem ze środka.

czas 3 SET

25:14. Totalnie bez historii trzecia partia. Siódme zwycięstwo Polaków z rzędu przed mistrzostwami świata jest już bliziutko.

czas 3 SET

Piotr Nowakowski poczekał sobie na atakującego z drugiej linii przeciwnika. Skuteczny blok i Biało-Czerwoni muszą zwyciężyć w trzecim secie.

32
21
3
1
1
czas 3 SET

Pomógł natomiast Belg serwisem w połowę siatki.

czas 3 SET

Fabian Drzyzga i Bartosz Kurek powrócili na boisko. Na razie nie pomogli zapunktować.

czas 3 SET

Markowy atak Michała Kubiaka w narożnik boiska. Ponownie siedem "oczek" więcej po stronie Polski.

czas 3 SET

Artur Szalpuk nie pozwala na razie przeciwnikom na złapanie kontaktu.

45
20
2
POL 16 : 11 BEL
czas 3 SET

Ruszyli w pościg siatkarze z zachodu Europy. W drugim secie zniwelowali czteropunktową stratę do Polaków.

czas 3 SET

Sprawdzał Vital Heynen, czy piłka po ataku jego podopiecznego nie zahaczyła o linię. Zdaniem sędziego - nie. Na boisku Grzegorz Łomacz za Bartosza Kurka.

czas 3 SET

Przerwa techniczna po sprytnym zachowaniu Artura Szalpuka na skrzydle.

24
11
3
1
POL 14 : 7 BEL
czas 3 SET

Artur Szalpuk doskonale wiedział, co należy zrobić z przechodzącą piłką. Przerwa na żądanie selekcjonera reprezentacji Belgii.

czas 3 SET

Bartosz Kurek dorzucił punkt do przewagi reprezentacji Polski, uderzając po bloku w aut.

czas 3 SET

Biało-Czerwoni utrzymują przewagę wypracowaną na samym początku trzeciego seta.

czas 3 SET

Trzecia runda należy na razie do Bartosza Kurka. Skuteczny atak weterana reprezentacji Polski.

czas 3 SET

Bardzo wyraźna przewaga reprezentacji Polski na przerwie technicznej.

czas 3 SET

Ponownie Polska blokuje Belgię. Poddenerwowani końcówką drugiego seta gospodarze idą po swoje.

czas 3 SET

Nie dał się wybić z rytmu atakujący reprezentacji Polski. Przed momentem zapunktował blokiem.

czas 3 SET

Bartosz Kurek rozdaje karty na prawym skrzydle i zmusza Andreę Anastasiego do ekspresowego zażądania przerwy.

czas 3 SET

Początek trzeciego seta ze wskazaniem na Polaków.

czas 2 SET

Dwukrotnie w decydujących momentach Tomas Rousseaux wziął na swoje barki odpowiedzialność i doprowadził do wyniku 27:25. Remis w Szczecinie.

czas 2 SET

Odpowiedział w swoim stylu Artur Szalpuk. Po dobrej akcji Jakub Kochanowski wchodzi pod siatkę.

czas 2 SET

Sam Deroo nie pozwolił dobrze ustawionemu Polakowi podbić swojego ataku.

czas 2 SET

Uwaga, Belgia na prowadzeniu po beznadziejnym ataku Artura Szalpuka. Sprawdzał Vital Heynen, ale sędziowie nie dopatrzyli się bloku.

czas 2 SET

Rośnie temperatura, ponieważ zbliżają się rozstrzygnięcia w drugim secie. Artur Szalpuk utrzymuje gospodarzy na prowadzeniu.

czas 2 SET

Mateusz Bieniek przerwał krótki impas Polaków.

czas 2 SET

Francois Lecat pojawił się w polu serwisowym. Po jego zagrywce Belgia wyrównała. Przerwa na żądanie Vitala Heynena.

czas 2 SET

Rośnie skuteczność Bartosza Kurka i Biało-Czerwoni pozostają przed przeciwnikami.

czas 2 SET

Hendrik Tuerlinckx miał pomóc Belgom przy siatce. Dodał jednak otuchy serwującemu, który zmniejszył przewagę Polski.

czas 2 SET

Ponownie Bartosz Kurek i Polska coraz bliżej zwycięstwa w drugim secie.

czas 2 SET

Skutecznie Bartosz Kurek. Na taki atak doświadczonego zawodnika czekała reprezentacja Polski.

czas 2 SET

Fabian Drzyzga i Bartosz Kurek już ponownie na boisku.

czas 2 SET

Mateusz Bieniek wystrzelił piłkę w kierunku hali treningowej. Aut!

5
6
7
5
3
czas 2 SET

Przerwa techniczna i Polska ma trzy punkty przewagi tak samo jak na poprzedniej.

33
14
1
1
POL 15 : 13 BEL
czas 2 SET

Do Dawida Konarskiego dołączył Grzegorz Łomacz. Podwójna zmiana, która została już dokonana w pierwszym secie.

czas 2 SET

Dawid Konarski wszedł pod siatkę. Pomógł zagrywką Bartosz Kurek, a sprytnie zachował się Michał Kubiak.

czas 2 SET

Bram Van den Dries pojedynkuje się z Michałem Kubiakiem. Obaj nie dają za wygraną.

11
4
9
3
4
czas 2 SET

Michał Kubiak zakończył dłuższą wymianę technicznym i co najważniejsze celnym atakiem ze skrzydła.

czas 2 SET

Maleje przewaga Polski. Huknął zagrywką jak z armaty Sam Deroo.

czas 2 SET

Zablokowany został Artur Szalpuk. Kolejna akcja już bezbłędna z wykorzystaniem skocznego Piotra Nowakowskiego.

14
8
4
5
3
czas 2 SET

Bram Van den Dries znalazł lek nie nieskuteczność Belgii.

czas 2 SET

Tak samo jak we wtorkowym spotkaniu Michał Kubiak chce być najlepszym punktującym. Po jego ataku Andrea Anastasi przerwał mecz.

czas 2 SET

Fabian Drzyzga nie rozgrywał, a sprytnie przepuścił piłkę na drugą stronę siatki. Elegancka kiwka.

14
7
4
3
2
czas 2 SET

Mateusz Bieniek zaprosił kompanów z zespołu i przeciwników na przerwę techniczną.