Dziękujemy za udział w tej relacji na żywo. Zapraszamy na kolejne. Miłego wieczoru!

Łodzianki umocniły się tym samym na drugim miejscu w tabeli grupy C. A 5 lutego zagrają na wyjeździe z RC Cannes.

MVP meczu została: Jaroslava Pencova

Grot Budowlani Łódź wygrywają drugi mecz w Lidze Mistrzyń w tym sezonie i to drugi raz 3:0!

Hryszkiewicz atakuje w aut! Koniec meczu!

Kłopoty z przyjęciem zagrywki Stoltenborg mają Białorusinki. Piłka meczowa.

Brakocević atakuje po potrójnym bloku z VI strefy.

Przerwa dla trenera Krzyształowicza.

Podbita Brakocević i... skuteczna kontra gości. Piłka setowa dla Minczanki.

Agata Babicz dostała dwie piłki na lewe skrzydło i... obie zostały zatrzymane blokiem.

Cztery odbicia po stronie Minczanki odgwizdane zostały pierwotnie, ale challenge pokazał, że błędu nie było.

Kolejna długa i zacięta wymiana, tym razem dla Grot Budowlanych. Świetna obrona Urban na ósmym metrze. W kontrataku nie zawodzi zaś Brakocević.

Jeszcze z krótkiej punktuje Nadzieja Stoliar.

Na trybunach siedzi jeden kibic drużyny z Mińska i zdecydowanie nie jest zadowolony...

Mnożą się błędy po stronie gości. Grot Budowlani cztery punkty od drugiej wygranej w Lidze Mistrzyń.

Zatrzymana Bogdana Anisowa.

Przerwa na żądanie trenera Hanczaru.

Łodzianki zaczynają wracać do swojej gry przy zagrywce Śmieszek.

Małgorzata Śmieszek pojawia się za Gabrielę Polańską.

As serwisowy Hanny Hryszkiewicz.

Długo nie podnosiła się z boiska Gabriela Polańska, ale ostatecznie wstała i jest w grze.

Dwa razy nie skończyła piłki Brakocević, raz Bączyńska. Długą akcję wygrywają siatkarki z Mińska.

Profilaktycznie trener Krzyształowicz poprosił o czas.

Przez łódzki blok przebija się Hanna Kalinowskaja .

Po raz pierwszy dziś Femke Stoltenborg kiwa z drugiej piłki. W dodatku robi to skutecznie.

Tym razem poprawka Hryszkiewicz skuteczna.

Atak Hryszkiewicz daleko w aut.

Jovana Brakocević być może niekoniecznie chcący, ale uderzyła jakby z obejścia. I trafiła w boisko.

Bogdana Anisowa nie daje za wygraną i finalizuje akcję z lewego skrzydła mocnym, a także skutecznym atakiem.

Co potwierdza challenge.

Jovana Brakocević atakuje bez bloku w aut.

Gabriela Polańska nie pozwala przedostać się przechodzącej piłce na stronę swojego zespołu.

Wybroniony atak Brakocević, ale Białorusinki dotykają siatki przy wyskoku do bloku.

Z trudnej i wysokiej piłki punktuje Hryszkiewicz.

I już remis, skuteczna odrzucająca zagrywka Bączyńskiej.

Dopiero teraz udało się zdobyć pierwszy punkt łodziankom. Pencova z obejścia.

Anna Bączyńska atakuje w antenkę.

Czy to będzie ostatni set tego spotkania?

Piłka raz jeszcze do Śmieszek, ale nie udało się skończyć po raz kolejny. Uruchomiona więc została Jovana Brakocević, która obiła blok i zakończyła seta.

Śmieszek mogła po raz drugi zakończyć seta, ale tym razem zbyt mocno ściągnęła piłkę przy ataku.

Siatkarkom z Mińska niewiele się klei już w tym secie...

Przerwa dla trenera Hanczaru.

Babicz po raz drugi (z rzędu).

Jest też Agata Babicz, ona także sobie radzi całkiem nieźle.

Bączyńska po raz kolejny. Jak na razie dość pewny punkt w ataku Grot Budowlanych.

Coraz odważniej i coraz skuteczniej bije Bączyńska z lewego skrzydła.

Błażej Krzyształowicz poprosił o 30 sekund przerwy.

Jovana Brakocević zatrzymana podwójnym blokiem.

Skuteczna Kaciaryna Sakolczyk z IV strefy.

Gabriela Polańska rozkręca się na środku.

O czas prosi trener Wiktar Hanczaru.

Seria błędów po stronie gości. Najpierw Anisowa nie kończy ataku, a następnie Hryszkiewicz uderza w antenkę.

Oba zespoły sprezentowały sobie po punkcie psując zagrywkę.

Anna Bączyńska radzi sobie bezproblemowo w ataku z lewej flanki.

Zatrzymana Waladzko blokiem przez Jaroslavę Pencovą.

Hanna Kalinoskaja zdecydowała się na ciasny skok przy ataku z obejścia. To była dobra decyzja.

Przebudziła się Hanna Hryszkiewicz w ofensywie po mińskiej stronie siatki.

Długą akcję wygrały łodzianki dzięki Jovanie Brakocević, która nie miała litości w ataku z drugiej linii.

Daria Waladzko serwuje w pół siatki.

Jaroslava Pencova punktuje z obejścia.

Bogdana Anisowa atakuje daleko w aut.

Anna Bączyńska otwiera dorobek punktowy swojej drużyny w tej partii.

Małgorzata Śmieszek punktowym atakiem z obiegnięcia kończy premierową odsłonę.

Nadziała się na podwójny blok Agata Babicz przy pierwszej piłce setowej.

Daria Waladzko nie myli się w ataku po skosie z obejścia.

Jovana Brakocević skutecznie atakuje z VI strefy.

O czas prosi Wiktar Hanczaru.

Bogdana Anisowa przekonała się o mocy zagrywki Jovany Brakocević. Ustrzelona przyjmująca Minczanki.

Raz jeszcze skutecznie po bloku z lewego skrzydłla bije Bączyńska.

Efektowna obrona Małgorzaty Śmieszek dała kontrę łodziankom. A z niej skutecznie uderzyła Anna Bączyńska.

I raz jeszcze Serbka w roli głównej, ponownie skutecznie.

Jovana Brakocević pewnie bije po prostej z prawego ataku.

Przestrzeliła z lewego skrzydła Jovana Brakocević.

Wiktar Hanczaru prosi o 30 sekund przerwy.

Po raz drugi z rzędu zatrzymana blokiem Hanna Hryszkiewicz!

Szarpnęła przyjęciem Hryszkiewicz trafiona zagrywką Femke Stoltenborg.

Druga przerwa dla łodzianek.

Miał rację trener Wiktar Hanczaru. Punkt dla gości.

Hryszkiewicz atakuje bez bloku w aut, ale o challenge prosi Minczanka.

Czas dla trenera Błażeja Krzyształowicza.

Wrzucona w siatkę Polańska przez Stoltenborg. Atak nie przechodzi na drugą stronę.

Hanna Hryszkiewicz atakuje bez bloku po skosie w aut.

Kiwa na opadający blok Iryna Filstowicz.

Anna Bączyńska obija białoruski blok.

Hanna Kalinowskaja przedziera się przez łódzki blok na prawym ataku.

Kłopotów z przyjęciem ciąg dalszy. As serwisowy Hanny Hryszkiewicz.

Femke Stoltenborg przeceniła możliwości Gabrieli Polańskiej, jeśli chodzi o zasięg w ataku.

Jaroslava Pencova kończy atak z obejścia.

Kiepskie przyjęcie po stronie gospodyń, skutecznie mistrzynie Białorusi.

Rozpoczynamy!

Grot Budowlani: Polańska, Brakocević, Pencova, Babicz, Stoltenborg, Bączyńska, Stenzel (libero).

Minczanka: Kalinowskaja, Anisowa, Sakołczyk, Waładzko, Hryszkiewicz, Salikowa, Hanijewa (libero)

Pytamy od razu siatkarskich ekspertów: kto wygra mecz?

Witamy serdecznie z Łodzi! Za 20 minut początek spotkania grupy C Ligi Mistrzyń, w którym Grot Budowlani Łódź zmierzą się z Minczanką Mińsk.