• 25 : 16
  • 21 : 25
  • 8 : 15

Niemoc Chemika Police w Lidze Mistrzyń przerwana.

Martyna Grajber zakończyła długi mecz ze szczęśliwym zakończeniem dla Chemika Police.

Piłki meczowe dla klubu z Polic.

Efektowny blok postawiły Agnieszka Bednarek oraz Sanja Gamma.

Chemik Police punktuje bezradne w końcówce spotkania rywalki. Sanja Gamma zameldowała się w polu serwisowym.

Martyna Grajber nadspodziewanie skuteczna w ataku z lewego skrzydła i Chemik Police na autostradzie do zwycięstwa.

Ostatnia przerwa na żądanie trenera Ferhata Akbasa.

Kapitalnie blokiem Marlena Pleśnierowicz, która wyrasta na pierwszoplanową zawodniczkę tego spotkania.

Chemik Police pozostaje na prowadzeniu. Dobrze wygląda współpraca Marleny Pleśnierowicz z Martyną Grajber.

Maret Balkestein-Grothues nie po raz pierwszy przypuszcza szturm na Chemika Police.

Marcello Abbondanza poprosił o wideo weryfikację i zdobył dla Chemika Police czwarty punkt. Przerwa na żądanie trenera gospodyń.

Akcja Chemika Police z wykorzystaniem skocznej na środku siatki Igi Chojnackiej.

W tie-breaku pierwsze prowadzenie zdobył Chemik Police.

Mecz rozstrzygnie się w tie-breaku.

Czwarty set zakończony atakiem Martyny Łukasik w sam narożnik boiska.

Piłki setowe dla Chemika Police.

Za dużo odbić po stronie CSM Bukareszt. Paraliż po rumuńskiej stronie siatki z korzyścią dla Chemika Police.

Pod presją mylą się zawodniczki CSM Bukareszt. Nadia Kodola wyrzuciła piłkę w aut.

Zanosi się na emocjonującą końcówkę seta.

Przełamanie niemocy przez siatkarki z Rumunii.

Świetnie ustawiły blok zawodniczki z Polic i doprowadziły do remisu. Nadal w polu serwisowym Marlena Pleśnierowicz.

Marlena Pleśnierowicz trafiła libero rywalek swoją zagrywką. Jeszcze może być interesująco po przerwie na żądanie trenera CSM Bukareszt.

Dobra akcja przez środek poprowadzona przez Marlenę Pleśnierowicz.

Martyna Grajber zaatakował w taśmę. W efekcie cztery odbicia i Chemik Police jest nad przepaścią.

Agnieszka Bednarek próbowała postraszyć zagrywkami gospodynie. Poradziły sobie siatkarki z Rumunii i przeprowadziły sprawną akcję.

Nicole Koolhas dorzuciła do swojego wcześniejszego ataku dokładną zagrywkę między dwie policzanki. Przerwa na żądanie trenera Chemika.

Nicole Koolhas zaatakował dobrze w kontrataku.

Sędzia sprawdza, czy Martyna Grajber zaatakowała w aut po bloku. Nie takiego nie dojrzał i punkt dla CSM Bukareszt.

Chemiku na prowadzeniu i ponownie podrywa się do walki dzięki zagrywkom Martyny Łukasik, która kieruje piłki w kierunku Maret Balkestein-Grothues.

Walczą siatkarki z Polic. Po ataku Martyny Łukasik niespodziewanie zrobił się remis.

Po przerwie Chiaka Ogbogu zatrzymana blokiem.

Dwa punkty z rzędu Chemika będące efektem pomyłek rywalek. Natychmiast zareagował i zażądał przerwy szkoleniowiec zespołu z Bukaresztu.

Skuteczna akcja z wykorzystaniem Natalii Mędrzyk, jednak pozwala tylko zredukować stratę do CSM Bukareszt.

CSM Bukareszt przed przyjezdnymi również w czwartym secie. Chemik ma problem z przeprowadzeniem swojej akcji.

Długa akcja z kilkoma obronami. Zakończyła się w kuriozalnych okolicznościach, ponieważ policzanki dotknęły siatki.

Jeszcze jednego seta do zwycięsta w meczu potrzebuje drużyna z Rumunii.

Maret Balkestein-Grothues zakończyła dobrym atakiem ze skrzydła trzeciego seta.

Po czasie pomyłka Marleny Pleśnierowicz i piłki setowe dla CSM Bukareszt.

Przerwa na żądanie szkoleniowca gospodyń.

Po udanym ataku Chemik Police nie poszedł za ciosem i partię trzeba spisać na stratę.

Rozegrana w bardzo dobrym tempie akcja Chemika Police zakończona atakiem Igi Chojnackiej ze środka.

Nie skończyły swojej akcji dwukrotnie podopieczne Marcello Abbondanzy, więc kontratakiem odpowiedział CSM Bukareszt.

Solidna gra CSM Bukareszt wystarczy do kontrolowania sytuacji w trzecim secie.

Efektowna akcja Martyny Łukasik, ale atakująca Chemika Police pechowo dotknęła siatki.

Jeszcze próbuje poderwać się do walki w czwartym secie drużyna z Polic.

Dominacja CSM Bukareszt w trzecim secie. Szybka gra w ataku i dynamiczna w obronie. Marcello Abbonanza wykorzystuje drugą przerwę na żądanie.

Omylna Chiaka Ogbogu zwolniła miejsce na boisku Agnieszce Bednarek. Rządzi CSM Bukareszt.

Po błędzie Chiaki Ogbogu rośnie przewaga CSM Bukareszt.

Sladjana Mirković oszukała gospodynie swoim zagraniem na siatce.

Przerwa na żądanie trenera Chemika Police.

Nie pozwolił Chemik Police na ucieczkę i najpewniej rozpoczyna się kolejna zacięta walka o dominację w trzecim secie.

Mocny start CSM Bukareszt w trzecim secie. Rozdrażnione Rumunki.

Po dwóch partiach remis. Chemik Police wypracował przewagę w środkowej fazie seta i ostatecznie wystarczyła ona do zwycięstwa.

Szarpana ostatnia akcja, ale co najważniejsze dla Chemika Police udało się mu zakończyć seta.

Maret Balkestein-Grothues zaserwowała idealnie i CSM Bukareszt obronił już cztery piłki setowe. Przerwa na żądanie szkoleniowca policzanek.

Problem ze skończeniem seta po stronie Chemika Police.

CSM Bukareszt rzuca wszystkie siły do ataku, ale Chemik jest bliżej mety w tym secie.

As serwisowy zaprezentowany przez Agnieszkę Bednarek.

Dwupunktowa zaliczka Chemika Police. Mistrz Polski skorzystał z problemów przeciwnika i zmusił jego trenera do zażądania przerwy.

To było efektowne. Zabawiła się rozgrywająca Sladjana Mirković i wykonała atak zaskakujący dla CSM Bukareszt.

Rumunki doszły do głosu i ożywiły publiczność akcją z wykorzystaniem środka.

Zdaniem sędziów i Bianki Busy atak po bloku. Ferhat Akbas ma zupełnie inną optykę.

Po przerwie Maret Balkestein-Grothues weszła w pole serwisowe i błyskawicznie w komitywie z koleżankami zlikwidowała przewagę Chemika.

Poprawiły policzanki skuteczność na skrzydłach i trener CSM Bukareszt przerwał grę.

Martyna Łukasik zaatakował skutecznie i otwiera się szansa na ucieczkę przed Chemikiem Police.

Kapitalnym blokiem złapały policzanki Maret Grothues-Balkestein.

Chiaka Ogbogu zakończyła kontratak. Długo męczyły się siatkarki Chemika, ponieważ ich przeciwniczki spisują się fenomenalnie w obronie.

Sladjana Mirković zaserwowała daleko poza boisko.

Nieudane przyjęcie Natalii Mędrzyk i na prowadzeniu są obecnie podopieczne Ferhata Akbasa.

Nadia Kodola zakończyła długą i efektowną akcję kiwką za blok Chemika Police. Marcello Abbondanza jeszcze próbuje wyrwać punkt dzięki wideo weryfikacji, ale marne są na to szanse.

Gospodynie wpadły w siatkę.

Skuteczny atak Martyny Łukasik. Moc była odpowiednia i zawodniczka CSM Bukareszt nie miała szans w obronie.

Pierwsze prowadzenie Chemika Police w meczu dzięki zagrywce Martyny Łukasik.

Wymiana ciosów na początek drugiej partii.

Na lepszą grę Chemika Police czekają kibice w drugim secie.

Efektowny atak w ostatni metr pola Chemika Police i CSM Bukareszt wygrał sinusoidalnego seta 25:17.

Nie podbiły podopieczne Marcello Abbondanzy i piłki setowe.

Idealnie przymierzyła Martyna Łukasik w narożnik boiska CSM Bukareszt.

Długa akcja wygrana przez drużynę z Rumunii. Natalia Mędrzyk została zablokowana.

Natalia Mędrzyk atakowała dwukrotnie aż wreszcie trafiła w pole przeciwniczek.

Obudziły się siatkarki z Rumunii i odzyskały kilkupunktową przewagę. Przerwa na żądanie trenera Chemika.

Szybka akcja przeprowadzona przez środek siatki przez CSM Bukareszt.

Już remis w Bukareszcie.

Bianka Busa zaskoczyła zagrywką Maret Balkestein-Grothues.

Koniec passy Chemika Police, ale partia nie jest jeszcze stracona.

Po przerwie nadal rządzi Chemik Police. Martyna Łukasik bombarduje rywalki swoimi zagrywkami.

Po kolejnym serwisie Martyny Łukasik przerwa na żądanie trenera CSM Bukareszt.

Martyna Łukasik popisała się niebezpiecznym serwisem i piłka uciekła gospodyniom poza boisko.

Iga Chojnacka zaatakowała skutecznie ze środka. Uśmiechy na twarzach policzanek, choć dużo powodów do radości nie ma.

Minimalnie stopniała przewaga stołecznego zespołu. Popełnił on pierwszy błąd w ofensywie.

Na razie nie do zatrzymania dla mistrza Polski są akcje gospodyń. Przewaga CSM Bukareszt rośnie.

Akcja Bianki Busy z drugiej linii. Pierwsza tak dobra przyjezdnych.

Pierwszy punkt dla Chemika Police zdobyła Natalia Mędrzyk atakiem z lewego skrzydła.

Już 5:0 i nadal w polu serwisowym Maret Balkestein-Grothues.

Mocny początek gospodyń. Maret Balkestein-Grothues utrudnia swoimi zagrywkami przeprowadzenie akcji Chemikowi Police.

Mecz rozpoczął się zagrywką w aut Igi Chojnackiej.

Chemik: Mirković, Mędrzyk, Busa, Chojnacka, Ogbogu, M. Łukasik, Krzos (libero)

Czy Chemik Police wygra mecz w Rumunii?

Sędziowie: Michail Koutsoulas (Grecja) oraz Daniele Rapisarda (Włochy)

C.S.M. Bukareszt wygrał w listopadzie z Chemikiem Police w Koszalinie. Była to jedyna wygrana mistrza Rumunii w europejskim pucharze. Później nie poradził sobie dwukrotnie z Dynamem Moskwa i raz z Fenerbahce Stambuł.

Drużyna Marcello Abbondanzy ma punkt po czterech meczach w Lidze Mistrzyń. To oznacza, że ten start będzie najgorszy w historii występów Chemika Police w elitarnych rozgrywkach.

Chemik Police nie ma już nawet matematycznych szans na awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Po inauguracji, meczach o pozostanie w rozgrywkach, nadchodzą spotkania o honor. Pierwsze z nich w środę w Rumunii.