Polub Siatkówkę na Facebooku
Komentarze (41)
  • Czesław Janek Zgłoś komentarz
    Piszę od lat trzech odejdź Pan chłopie nic te panienki nie nauczyłeś pokazujesz na meczu jak mają odbierać piłkę od tego są treningi Pana wypowiedzi w trakcie meczu wskazują jedno Pan
    Czytaj całość
    nic nie umie przekazać ty panienką ja po takim meczu bym im zrobił cztetodzinny trening że po czterech by czolgaly się do pokoju połowa do wymiany, odejdź Pan dla dobra polskiej żeńskiej siatkówki
                  • Mirosław Czaszkiewicz Zgłoś komentarz
                    Panie Nawrocki, panu już dziękujemy! Niczego pan nie zbudował przez tyle lat pracy z kadrą! Pańskie rady i wskazówki dla dziewczyn na przerwach technicznych i czasach to PORAŻKA!!!
                    • Ryszard Kwaśniak Zgłoś komentarz
                      Każdy mecz gra się na dużym ryzyku i z otwartą przyłbicą panie Nawrocki.Co pan za dyrdymały opowiada
                        Panie Nawrocki z Tajkami powinny wygrać 3:0,przecież tam grają zawodniczki mające ok 40ki.Takie tłumaczenie mnie nie przekonuje.