Polski trener skoczków skradł show. Wideo niesie się po sieci

Daniel Kwiatkowski przygotował świetną prezentację polskiego zespołu na konkurs duetów w rumuńskim Rasnovie. Zobacz nagranie.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Daniel Kwiatkowski - PŚ 2022/23 w Rasnovie Twitter / twitter.com/PatrykPancewicz / Daniel Kwiatkowski - PŚ 2022/23 w Rasnovie
W niedzielę (19 lutego) na skoczni w Rasnovie został rozegrany konkurs duetów (to nowy format w PŚ). Polski zespół wystąpił w składzie: Kacper Juroszek i Tomasz Pilch.

Biało-Czerwoni spisali się na miarę swoich możliwości i ostatecznie zajęli 5. miejsce w stawce 14 rywalizujących ekip (więcej TUTAJ).

Przed zawodami Daniel Kwiatkowski, nominalnie trener kadry Polski juniorów, który podczas tego weekendu PŚ zastępował nieobecnego w Rumunii Thomasa Thurnbichlera, przygotował krótką prezentację polskiego duetu.

Wszystko nagrał reporter TVP Sport na zawody w Rasnovie - Patryk Pancewicz. Dziennikarz zamieścił wideo na swoim profilu na Twitterze (patrz poniżej).

Realizatorzy, przygotowujący oprawę telewizyjną podczas konkursów PŚ i prezentacje skoczków, być może powinni zaproponować współpracę Kwiatkowskiemu. Polski szkoleniowiec pokazał bowiem dosyć oryginalną wersję.

Zobacz:
I to jest walka! Szalona pogoń Polaków

ZOBACZ WIDEO: Wyjątkowy gest. Pojawiły się łzy wzruszenia


Oglądaj skoki narciarskie w Pilot WP!
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×